Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
2. lis 2010

tak holky je to tu 🙂 už jsem ležela v posteli ale jdu vám to napsat 🙂
Takže Izabelka už je na světě měří 47cm a váží 2700g byla to fuška ale zvládly to 😵 😉

darkwitch
2. lis 2010

ali dekujeme za zpravu, a pogratuluj za me mamince 😉 a ze ji preju hodnou a zdravou a stastnou dceru a Izabelce hodnou maminku

alienka24
2. lis 2010

já mám radost že už to mají za sebou

alienka24
2. lis 2010

tak já jdu zas spát, dobrou holky

darkwitch
2. lis 2010

dobrou noc

mirenkam
2. lis 2010

ahoj holky
@tereza1980 a @asus moc vám oběma gratuluji 😅 a hlavně hodně zdravíčka 😵

mirkf
3. lis 2010

@asus Obrovská gratulace k dcerušce, ať hezky roste a dělá vám jen radost 🙂

alienka24
3. lis 2010

dobré ránko

koblizek.janinka
3. lis 2010

@asus Posilam veeelikou gratulaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A preji vam holky hlavne hodne zdravicka!!!!!!!!!!!!!!!🙂🙂🙂

koblizek.janinka
3. lis 2010

alienka24 jak je?

asus
3. lis 2010

holky moc Diky 😵

koblizek.janinka
3. lis 2010

@asus 🙂Ahojik cerstva maminko!!!! Pekne odpocivej a az budes mit chut a naladu jsem moc zveda na fotecku Izabelky a na to jak vse probihalo🙂Tak zatim pa

alice35
3. lis 2010

@asus moc moc gratuluji a závidím 😀
V noci jsem skoro nespala bolelo mě děsně břicho ale nijak pravidelně a pobolívá mě celý den...dnes v poradně doktor říkal, že už je to pěkně nachystaný, takže jsem zvědavá kdy to bude 😅 .
Tak papa mějte se kdyby něco pošlu sms 😉

koblizek.janinka
3. lis 2010

@alice35 ahojik🙂 Tak se drz !!!.....Jestli to budes mit jako As( jak ji dr rikal neco podobneho 1.11).tak Ty rodis zitra... ;)

mirkf
3. lis 2010

@alice35 Tak ať už je to co nejdříve.
Já jsem fakt zvědavá, co mně řeknou zítra v poradně a pak na rizikovce v porodnici, protože dneska mně tvrdlo břicho celý den. Ale doufám, že dám přednost jak @alice35 tak i @koblizek.janinka - i když jestli bude rodit na termín, tak bych jí pak klidně do týdne následovala. 😉

asus
3. lis 2010

@alice35 jeE dalsi adEptka 🙂 tak sem taky zacala

darkwitch
3. lis 2010

ahoooooj asus

asus
3. lis 2010

@darkwitch ahojik 😵 😵

koblizek.janinka
3. lis 2010

@mirkf tak dej zitra vedet co ti rekli.... a co se tyce me tak ja zatim nemam.....klepu... zadne priznaky. Ja porad tedy pevne doufam,ze driv jak 5.12. to u me nebude🙂Spis myslim ,ze tak az 12.prosince 🙂

asus
3. lis 2010

@koblizek.janinka jen aby Si taky nejela

koblizek.janinka
3. lis 2010

@asus jj 🙂🙂🙂 @alice35 vypada ze zitra vecer uz bude mit taky miminko 🙂🙂🙂

koblizek.janinka
3. lis 2010

@asus .... nestras me ja musim pockat az prijede manza.... jsem do konce tydne sama a to se moooc BOOOOJIIIM....

darkwitch
3. lis 2010

asus jak se ti dari... ty jo jsi se tu objevla rychle...

koblizek.janinka
3. lis 2010

Holky dobrou noc.... ja uz jdu radeji spat at mi to ubiha....pa

mirkf
3. lis 2010

@koblizek.janinka já jsem u malé neměla absolutně žádné příznaky ještě 28.12. večer - no a ve 2.00 rupla voda a jelo se rodit. Ale řekla bych, že to tak bylo lepší, protože jsem se nenervila, kdy už to bude. Jen mě to trochu překvapilo, protože jsem tedy porod v roce 2006 nečekala, spíš až kolem půlky ledna 2007. Ale prostě to tak bylo.

koblizek.janinka
4. lis 2010

Dobre ranko 🙂 tak vcera jsem usnula v osm vecer ,ani nevim jak....
@mirkf .... ja nevim jak bych to brala,jestli pozvolna nebo najednou ....no nejak to prijde ,hlavne at je vse v poradku a at na to nejsem takhle sama!Ani nevim jak bych se do te porodky momentalne dopravila.....
mirkf ....takze ty budes mit asi obe deticky kolem Vanoc 🙂

alienka24
4. lis 2010

ahoj holky, my měli včera hroznej zážitek, vyhořeli nám sousedi ☹( ☹ takže odpoledne v celým baráku hasiči, policajti, no byt uplně zničenej i kus střechy je pryč ☹ takže nám nešel net celý odpoledne, hrozně nám to tady smrdí, ale už je to lepší než včera, no byla jsem z toho vyklepaná jak sviňa ☹ takže asi tak

alienka24
4. lis 2010

a jinak teda už mám hotové stránky www.ma-he.cz

koblizek.janinka
4. lis 2010

Teda ti sousedi to je hrozne..... chudaci.....

asus
4. lis 2010

@darkwitch jen nakkukuji maji Tu net na pokoji 😉