Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
3. dub 2010

mirkf, to by bylo super 🙂

lichtakova
3. dub 2010

já se chystám zítra na mazanec, ale ještě nemám droždí 😉

darkwitch
3. dub 2010

ja budu delat zitra beranka 🙂 jen musim najit od cell ten recept na toho tvarohoveho 🙂

val123
autor
3. dub 2010

ahojky ter, moc gratuluji dodatečně k narozeninkam a hlavně ke krásným // 🙂

mirenkam
3. dub 2010

ahoj holky,moc vás zdravím
ahoj Teri,vše nejlepší k narozeninám a hlavně k // 😉

mirkf
4. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //
tereza1980....(31.3. //)

Čekatelky:
darkwitch: ........ 4 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 5 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 8 DC......kortyhel
janička88:........ 8 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova.........11 DC
mirenkam:........12 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:................. 18 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .......... 21 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
alienka24......... 31 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
koblizek:........... 36 DC....zensky caj,BABYPLAN,kotvicnik (vytazek z pupenu v 1/2 a v 2/2 kotvicnik vyt.z rostliny)
eimmy:.............. 39DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:...........41 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

alienka24
4. dub 2010

ahoj holky, přeju krásné Velikonoce, koukám , že je tu krapet mrtvo, tak snad se tu v úterý zase sejdeme 😉

darkwitch
4. dub 2010

konecne jsem se zmohla a upekla toho beranka 🙂 akorat vetsi se mi rozpulil ☹ ale tak nevadi na taliri to neni videt a brisku je to jedno 🙂 a pak mam dva mali a jeden je svetlounkej a na druheho jsem zapomnela tak je tmavsi, ale nastesti se nespalil, ale vypadaji vedle sebe pekne 🙂

koblizek.janinka
4. dub 2010

Ahoj holky 😵 Tak jak se mate? Vidim ze vsechny pecete 😵 😵 😵

koblizek.janinka
4. dub 2010

Jsem tu sama????

alienka24
4. dub 2010

ahoj jani 🙂 já jsem tu taky ještě

koblizek.janinka
4. dub 2010

😵 😵 😵 Holky tak 29.3. nekdy kolem 15:30 na me jukly //,druha ale byla slaboucka ....ale hlavne tam poprve za 14 cyklu byla 😵 😵 😵!!!!!
Pak uz jen krasne kazdym dnem silila a ted uz je pekne tlustoucka 😵 😵 😵 Jsme moc stastni 😵 😵 😵
Preji vam pekne Velikonoce a vsem aspon jedno VAJICKO S PREKVAPENIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alienka24
4. dub 2010

jani moc moc gratuluju 🙂 😉

koblizek.janinka
4. dub 2010

Dekuji Ali a snad brzy budu ja moci napsat to same tobe a vam ostatnim,ktere na vysnene // cekate .Moc vam to devcatka preji z celeho srdce!!! 😵 😵 😵

Ja jdu uz ted na kute tak pa a dobrou noc

lichtakova
4. dub 2010

ahoj jani, no teda, to je překvápko, moc gratuluju 😉

darkwitch
4. dub 2010

jani gratuluju 😵 😵 😵
tady se to opravdu pekne rozjelo 😵 😵 😵

koblizek.janinka
5. dub 2010

Dobre ranko preji vsem 🙂 😵

koblizek.janinka
5. dub 2010

Holky moc dekuji, mas pravdu Dark ............. rozjelo se to............ a budeme tehu vsechny .....pekne jedna po druhe.............. strasne by jsem si to prala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mirkf
5. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)

Čekatelky:
darkwitch: ........ 5 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 6 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 9 DC......kortyhel
janička88:........ 9 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova.........12 DC
mirenkam:........13 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:................. 19 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .......... 22 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
alienka24......... 32 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
eimmy:.............. 40 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:...........42 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

mirkf
5. dub 2010

Koblížku - obrovská gratulace. To jsou fakt nádherné zprávičky. Pěkně se nám to rozjelo, takže si myslím, že se konečně smůla prolomila a do práznim budete mít // všechny. 😉

lichtakova
5. dub 2010

nazdar kočky 🙂
já se zítra chystám na gyndu, tak doufám, že s pomocí pana doktora a vyšší moci se k šťastlivkám brzo přidám 😉

alienka24
5. dub 2010

dobré ránko holky 🙂 tak já jsem dneska v práci 😝

alienka24
5. dub 2010

no já to taky ještě nedostala, teplota dneska zase vysoká, ale myslím, že se blíží 😝

adisek
5. dub 2010

Holky , tolik // , to je nadhera, obrovska gratulace a drzim pesticky i vsem ostatnim 😉 😵 😵

tereza1980
5. dub 2010

jani, velikánská gratulace, ať to pěkně sílí a brzy se to potvrdí na UTZ a bude to už úplná tutovka 😉
já zatím čekám na výsledek druhého odběru na hcg, brali mi krev v sobotu ráno, dnes jsem volala, ale ještě tam výsledky nemají, asi o velikonocích laborka nejede, takže budu volat zítra v deset.
včera jsme zkusili další test, z odpolední moči, byla to jiná značka a čárka je zatím pořád ještě slabá, tak snad bude zítra ta hodnota hcg už dost vysoká, aby mi to už definitivně potvrdili 😵

alienka24
5. dub 2010

Terez...určitě to bude dobrý a hcg bude dost vysoký 😉 😵

já jsem zvědavá co se z toho vyklube u mě 😅

mirenkam
5. dub 2010

ahoj holky
Jani moc gratuluji

Jen jsem se trochu opravila😉

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)

Čekatelky:
darkwitch: ........ 5 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 6 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 9 DC......kortyhel
janička88:........ 9 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova.........12 DC
mirenkam:........14 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mirkf:................. 19 DC....... na 2 cykly Duphaston od 20DC, pokud nic, tak se přidá clostyl. 5-10DC
eustoma .......... 22 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
alienka24......... 32 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
eimmy:.............. 40 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:...........42 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
bonifac............. ? DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

mysycka
5. dub 2010

ahojte čekatelky a snažilky 🙂. Přeji všem krásné Velikonoce a všem objevitelkám // blahopřeju 🙂, je to super, že se ta smůla konečně prolomila 🙂

alienka24
5. dub 2010

a co ty mysycko...jak jsi na tom? 😉

mysycka
5. dub 2010

ali no nic moc, opět jsme byla na vyvolávací injekci a čekám až přijde MS a jakmile přijde tak si máme zavolat do Olomouce do Fertimedu a objednat se