Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
3. kvě 2010

holky kdy se má vubec vrátit Ali???

mirkf
3. kvě 2010

Ahojky holky, zítra mně držte v 10.15 palce, ať vidím tlukoucí srdíčko mimíska a je vše v pořádku.

mirkf
3. kvě 2010

Ali se bude možná vracet o víkendu ne, psala, že jede na 3 týdny, nebo se pletu? Nedala vám někomu vědět, jak na tom vůbec je a jak se tam mají?

lichtakova
3. kvě 2010

mirkf, to víš, že budem 😉

lichtakova
3. kvě 2010

eimmy, já pak většinou přeskočím něco podstatného-jako třeba těhu plán od val 😉
ale jinak, ať sem kliknu přes den kdykoliv, pořád se tu probírá papů,a jak já mám pak hubnout 😉

cell
3. kvě 2010

ahoj kočky, zdravím ze služby, já to bejt nechci !!!

eustoma
3. kvě 2010

holky mne je dnes nejak divoko. tak nejak ma moc nafukuje. a pridom som nic nafukovacie nepapala. neviem ci to nebude s tych injekcii.... no som zvedava co bude zajtra na kontrole.

lichtakova
3. kvě 2010

ahoj cell, cco nechceš být? nebo tam nechceš být? to se ti ani nedivím, já jsem dneska z těch lidí taky šílela, měla jsem pocit, že se mi snad v čekárně množí dělením 😒

darkwitch
3. kvě 2010

cau holky

lichtakova
3. kvě 2010

ahoj darki 🙂

darkwitch
3. kvě 2010

lich promin, tak to holkam zatrhneme 😉

lichtakova
3. kvě 2010

😉 😀

darkwitch
3. kvě 2010

jinak ali se ma dobre aspon podle zprav co posila pres fb

darkwitch
3. kvě 2010

a pacienti dneska hodne zlobili?

lichtakova
3. kvě 2010

no a čeká nebo ms došla?

lichtakova
3. kvě 2010

alejá ti nevím, hlavně to bylo nějaký hektický 😖

darkwitch
3. kvě 2010

ali? to nepsala, spis pise kde prave jsou, co videli a tak

darkwitch
3. kvě 2010

dneska vcera byli nake erupce na slunci a dneska se to projevovalo... me ta prace dneska tak stvala...

lichtakova
3. kvě 2010

dneska asi všechny

cell
3. kvě 2010

tady je to dneska nějaký děsný .... anebo já ty svoje poslední služby nějak špatně snáším. Ale za chvíli půjdu přijímat dnes 15. příjem a to je fakt rekord .... pomoooooc

darkwitch
3. kvě 2010

cell chudinku...

eimmy
3. kvě 2010

tak mám první injekci za sebou... dalo se to vydržet. Nejhorší bylo těch pár vteřin před vpichem.. malinkoto pak štípalo ale ok...

eimmy
3. kvě 2010

EUST: To jsi nafouklá po těch injekcích kamarádka mě na to upozornila že byla jak balon a přibrala za týden 4 kg a too že ona se hlída jako blázen...

eustoma
3. kvě 2010

po fostimone som nepribrala nic. uvidime ci po menopure nieco priberiem.

eimmy
3. kvě 2010

asi je to jak u koho.... na někoho působí hodně negativně i clostyl a já byla celkem v poho jen první den mě bolela hlava

cell
3. kvě 2010

já clostyl beru dneska 4. den a ani nevím, že ho beru. Jsem zvědavá, jak vybudí vaječníky 😒

darkwitch
3. kvě 2010

cell urcite je probudi dokonale 😉

cell
3. kvě 2010

jenm trošičku, máme pokyn snažit se pouze při počtu 2-3 folikly, pokud jich dbude víc, tak nesnažit. Jedeme na víkend do Vídně, takže doufám, že si jí užijeme se vším všudy 😵

darkwitch
3. kvě 2010

juuu viden ja bych taky jela do vidne 🙂 asi tam vezmu manzu...
jak to ze se mate snazit, jen kdyz budete mit jen 2-3 foliky?

asus
4. kvě 2010

Dobre ránko holky 😉