Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
26. kvě 2010

ale tak ujde to,tady lilo do sedmi

darkwitch
26. kvě 2010

kdepak mame eus? ja chci slyset pozitivni zpravy 😀

asus
26. kvě 2010

taky čekam a mrkam na zpravy od eust 😉

eustoma
26. kvě 2010

krasne ranko vsetky, tak na testiku nic 😢, teda ako nesu tam //. ani pred terminom, ani v termine ani po termine. takze na dvojcky to nevyzera 😉. este skusim testnut piatok, tak ako kazali. uvidime ci teda prcek len pomaly rastie, alebo sa vytratil.

kazdopadne dobra sprava je, ze na jesen nastimulujeme na dvojicky 😉, vajecniky uz vedia co a ako, tak sa budu viacej snazit 😉.

darkwitch
26. kvě 2010

eus skoda, ale tak treba v patek a hlavne , ze to beres pozitivne 😉

asus
26. kvě 2010

@eustoma třeba se ještě ukažou 😉

val123
autor
26. kvě 2010

eus to je mi moc líto, ale ještě není nic ztraceno, tak budeme dál věřit

eustoma
26. kvě 2010

jasne ze nic este neni stratene, nejak ma to nevzalo. co je dobre 😉. sak vysnivane dvojicky budu 😉 😉 😉

eustoma
26. kvě 2010

no nic holky zdram do prace, majte sa krasne, na mna sa dnes navali praca po tyzdni volna 😢, neviem ci bude aspon chvilocka mrknut niekam inam. uvidime, zatial sa majte.

val123
autor
26. kvě 2010

eus určitě budou a brzy, uvidíš, zvládneme to, podpoříme se, přeci. 😉 Je mi to vážně moc líto.

val123
autor
26. kvě 2010

tak nikdo tu není, tak já mizím. Mějte se hezky holky 🙂

eimmy
26. kvě 2010

jj ráno jsem testla bílo jako blázen... ☹ tak jsem volala do CARU - mám vysadit duphaston a do týdne přijde MS ...žádost o IVF se podává po měsíci od provedení IUI tzn. polovina června... měla by být schválená první týden v červenci a pak záleží jak budu mít MS.. takže počítám červenec/srpen IVF

holky jsem z toho smutná ale asi to tak má být.... ☹ třeba se stane zázrak a nedostanu MS a za 3 dny budou //.. ale šla jsem do toho s tám že tato situace může nastat.. když úspěšnost je 12-15%... ☹

mirkf
26. kvě 2010

Eimmy a Eus - je mi líto, že se ani jedné neukázaly //

darkwitch
26. kvě 2010

eimmy ach jo, ale tak v cervenci se zadari 😉
holky nevite jaka je supesnost normalniho poceti? me prijde 12-15% strasne malo...

darkwitch
26. kvě 2010

a jeste mam jeden dotaz, kdyz jste brali utros, kdy jste zacly pocitovat nezadouci ucinky? (pokud to neni skleroza, tak je to u me zatim dobry...) ja jestli se mam radovat, ze to dobre snasim, nebo desit, ze to jeste prijde...

eustoma
26. kvě 2010

@eimmy nebud smutna, kocko neplechu sme si vybrali a bude len lepsie a lepsie.

cell
26. kvě 2010

zdravím ze služby, kolegové už mě opustili a toto je poslední služba tady ... pak už budu jako externista

dar. já brala Duphaston a nic mi to nedělalo, stejně jako ani teď nevím, že bych brala nějaký Clostyl ...

eimmy: to je mi líto, ale třeba ještě ..... každopádně Ti vyš. ráda udělám od příštího týdne kdykoli

darkwitch
26. kvě 2010

cell tak super, to mi to treba taky nebude nic delat 🙂
teda ted se mi pene toci hlava, ale spis bych to pripsala na vrub pocasi nez hormonu, ani jsem si necetla pribalovy letak, abych si se svou schopnosti vsechno si vsugerovat nevsugerovala nejake nezadouci ucinky 🙂

darkwitch
26. kvě 2010

cell a uzij si posledni sluzbu, at jsou na tebe pacienti hodni 😉

alienka24
26. kvě 2010

ahoj holky, tak jsem v práci, dnešní den stojí za prd, jsem naprosto vyčerpaná 😔

darkwitch
26. kvě 2010

ali jak pak to?

alienka24
26. kvě 2010

moc mě mrzí že jste nenašly ty // holky

cell
26. kvě 2010

mě to taky mrzí. Po explozi v březnu se zase nic neděje ☹

alienka24
26. kvě 2010

dark....já ti to pak napíšu až mi bude líp...ale jen že to souvisí z bráchou 😔

darkwitch
26. kvě 2010

ali drz se...

darkwitch
26. kvě 2010

tak holky ja mizim, zkusim se stavit vecer...

alienka24
26. kvě 2010

co ty? jak je?

alienka24
26. kvě 2010

jinak dark...já mám nežádoucí účinkz skoro hned 🙂 a ta úspěšnost norm. početí je taková proto i IUI má úspěšnost těch 15%

alienka24
26. kvě 2010

nikde nikdo?

eimmy
26. kvě 2010

holky moje moc děkuju 😉 nedá se nic dělat... musím věřit že se zadaří příště...

CELL: díky moc v červnu se určo ukážu 😉

EUS:ty máš ještě šanci 😉 😉