Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
11. srp 2010

dark.... na mě tak působil taky, ale v těhu překvapivě líp než bez těhu

darkwitch
11. srp 2010

ali no me prijde, ze je to cimdal horsi, ze v sobotu to bylo v pohode, ale v nedeli uz se mi vecer motala hlava a vcera se mi motala hlava uz rano...

alienka24
11. srp 2010

hcg roste 😉 😉 😉

alienka24
11. srp 2010

jediné přijatelné vysvětlení, žádné jiné odmítám 😉

darkwitch
11. srp 2010

ali ja si to taky tak vysvetluju, dneska rano jsem dokonce potom co jsem si vzala utros sla jeste spat, na dve hodiny...

alienka24
11. srp 2010

je to sichr, dědím půl statku..... (cimrman) 😀 😎

darkwitch
11. srp 2010

to ani nevim z ktere je hry, mela bych si cimrmana zase osvezit

alienka24
11. srp 2010

ze záskoku 🙂 má oblíbená hra

darkwitch
11. srp 2010

aha moje oblibena je blanik 🙂 a protoze chtel zacka po hlavicce mlatit musel jsem jeho projev zkratit 😀

alienka24
11. srp 2010

jo blaník je taky super ....
aaa tak tady pan rytíř se pokecal 😀 😀

darkwitch
11. srp 2010

ja ho vezmu na plocho mecem 😀

darkwitch
11. srp 2010

jo kdysi jsem ho umela cely a taky dalsi hry 😀 ale ted uz ne, protoze uz to nemam doma, tak jsem to dlouho neslysela...

alienka24
11. srp 2010

😀 cimrman je prostě dokonalej 😎

alienka24
11. srp 2010

no já mám nejradši záskok, pak asi hospodu na mýtince, no vlastně všechny 😀 😀

darkwitch
11. srp 2010

ali to je 🙂
i kdyz me se strasne libil i smoljakuv maly rijen 🙂

darkwitch
11. srp 2010

ja blanik a pak severni pol

alienka24
11. srp 2010

tak mi zas psala máma

mirkf
11. srp 2010

Ahojky, tak mám po UTZ, tak miminko je v pořádku, váží 450g a měří 26cm, podle PM jsem 20+6tt, podle UTZ 21+2tt. Má všechno co má mít, takže pohoda. Placenta se asi trochu vytahla, ale kolik to nevím, protože mi dělal UTZ jen přes břicho a na tu placentu by musel dělat vnitřní. Ale volala jsem výsledky té svojí známé PA, tak že je to dobré, sice stále dodržovat ten klidový režim a že si myslí, že to stejně skončí císařem, ale že je to dobré, když nekrvácím ani nešpiním. Ptala jsem se jí, jestli bych mohla od září chodit s malou na plavání, tak se mi prý zeptá doktorů v porodnici.
Doktor se hned ptal, jestli známe pohlaví - takže jsem fakt odolala a řekla, že ne a že znát nechceme. Že jedině kdybych to viděla i já - slepoun, tak na to mi řekl, že by mi to neukázal, když to vědět nechci. Podle fotky z 3D miminko Zuzce vůbec není podobné 🙂

mirkf
11. srp 2010

@darkwitch - tedy v té laboratoři by měli dostat za uši, že tě tak napínají - to se přeci nedělá

@alienka24 - ty bys měla mámě říct, aby ti už informace o bráchovi nevolala - je snad dospělý, tak ať si řeší svůj život sám. Já mám takového švagra - pořád za něj něco řešit a kolik už u něj máme peněz a chtěla bych vědět, jestli je ještě někdy uvidíme. Jíra pro něj dělá všechno zadarmo (opravil už mu desítky aut za děkuju) a on když pro nás zedničil, tak si to nechal zaplatit. To mě fakt vytáčí.

alienka24
11. srp 2010

jsem jí ted napsala, že o tom nechci nic už vědět, že ho vidět nechci a řešit to taky nechci, prostě dokud nebude zas normální tak s ním nechci mít nic společnýho

mirkf
11. srp 2010

@alienka24 to je správný, ty máš teď obrovskou radost z mimíska, tak si jí nenech kazit bláznivých bráchou, to by měli všichni chápat.

alienka24
11. srp 2010

no hlavně mi kvůli tomu bylo včera tak zle, že už nechci aby se to opakovalo, né kvůli němu

darkwitch
11. srp 2010

@mirkf tak gratuluju, ze to dobre dopadlo... no, napinaji strasne... a to tvrdi ze kdyz clovek prijde do deviti, ze vysledky budou ve tri a ja tam byla v pul osme, hned po otviracce a nic...

darkwitch
11. srp 2010

ali dobre si udelala...

mirkf
11. srp 2010

@darkwitch a v kolik hodin máš zítra volat, zase až odpoledne?

mirkf
11. srp 2010

Mirenkam se neozvala, jak dopadli, ale určitě dobře - spousta vajíček a dostatek spermijek

darkwitch
11. srp 2010

@mirkf mam volat v devet...

darkwitch
11. srp 2010

ja myslim, ze mirenkam se izve az zitra...

alienka24
11. srp 2010

hmm tak i telefonát s máti, chjo, no nic moc, no al etak snad už to dál řešit nebudeme

darkwitch
11. srp 2010

ali to je mi lito... ale tak snad uz to dopadne dobre...