Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
3. srp 2010

jani a nám bys to mohla říct co to bude ne?

asus
3. srp 2010

@tereza1980 gratulji chlapeček ju 😵

tereza1980
3. srp 2010

já mám od začátku těhu nahoře 3,5kg, ale pupek mám, že si připadám snad o 10 kilo těžší 😉

asus
3. srp 2010

@tereza1980 jen tak malo si nabrala?to je dobrý

lichtakova
3. srp 2010

hele, vy s těma břichama, všem vám to sluší a konec diskuze 🙂

darkwitch
3. srp 2010

lich si to rozsekla 🙂

asus
3. srp 2010

@lichtakova 😀 😀

koblizek.janinka
3. srp 2010

😀 😀 😀 😉 LI 😉
MRZI ME TO, ale nereknu vime to jen manzel+ja a doktor. Rodine z jedne strany jsme rekli ,ze to vime ,ale neprozradime a pak po zkusenosti s premlouvanim ,jsme te druhe polovicce radeji rekli ze nevime,ze nebylo videt 😀 😉 Takze u nas je to predvanocni prekvapko i kdyz vsichni se samozrejme snazi vsemi moznymi i nemoznymi zpusoby to zjistit ,ale ja mlzim a mlzim a mlzim.... 😀 😀 😀

eustoma
3. srp 2010

cauves kocky. tak rychlo s novinkami sem 😉. pozeram ze vela tehuliek 😉
@dark ty uz mas mrnouska v brusku?
@lichtakova co ty kocko? co nove?

darkwitch
3. srp 2010

jani my nejsme rodina a prekvapko nepotrebujem, takze nam to muzes klidne rict 😉 my to nereknem 😀

darkwitch
3. srp 2010

eust ahoj ja budu pristi tyden testit 🙂 mam v brisku jedno miminko a v marazaku tri nanuky 😀

eustoma
3. srp 2010

u nas nic nove. idem zasepre vyvolavacku. mrska zas nedorazila. zbytocne sa mi natahuju cykly. takze zajtra vyvolavacka a cakame zase na koniec cyklu.

darkwitch
3. srp 2010

eus ach jo, my uz bychom chteli slyset nejake novinky 😀

koblizek.janinka
3. srp 2010

🤐 🤐 🤐 nikomu 🤐 🤐 🤐
@eustoma moc Te zdravim... mrzi me ze porad nic ☹ drz se ....jednou to vyjit uz musi ,pravdepodobnost se kazdym cyklem zvysuje😉
Holky no nic ....jdu se dat dokupy asi dnes nekam vyrazime s manzou si sednout,tak papa mejte se krasne 😵

val123
autor
4. srp 2010

ahojky holky, moc gratuluji ke kontrolám, nádherné fotečky bříšek.
Dark jakpak je? Odpočíváš?
Asus, Ali, koblížku doufám, že pořádně hýčkáte 🙂
Holky, konečně malá pozitivní zprávička, bacila jsme s manžílkem překonali, Holky já mám tak velikou radost, jen musím potichoučku,abych to nezakřikla.

tereza1980
4. srp 2010

dobré ráno, val tak to jsou dobré zprávy, třeba už se to teď všechno samo povede 😉

val123
autor
4. srp 2010

ahojky ter, no moc tomu už nevěříme, ale tak uvidíme podle nového SPG za 2 měsíce 🙂 ale hlavní je,že konečně po takovém dlouhém boji bacil ustoupil.
Tery moc gratuluji ke klučíkovi 🙂

mona12071
4. srp 2010

@darkwitch ahoj kocko jak sa citis uz sa to blizi co jaj aka som ja nedockava asi nedockavejsia ako ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@val123 to je super uz to vydrzte ste na spravnej ceste za chvilku bude z teba tehulka 😉

mirkf
4. srp 2010

Ter - moc gratuluju ke chlapečkovi, já jsem zvědavá, jestli se Zuzky přání mít brášku vyplní i u nás, ale podle mojí pleti bych řekla, že čekám aspoň trojčata holky

Val - super, že je bacil pryč - a i kdyby se nezadařilo přirozeně (ale já věřím tomu, že ano), tak máte volnou cestu pro IVF a to se povede

Eust - to je dobře, že se taky ozveš

Dark - nevím, jestli jsi to tu psala, ale jak to, že jste se nakonec rozhodli pro zavedení "jen" jednoho embryjka, když máte ještě 3 nanuky?

darkwitch
4. srp 2010

mirkf no, doporucil mi to embryolog, ze je embryjko krasny a ze by doporucil zavest jen jedno aby se predeslo dvojcatum...
momo citim se skvele 🙂
val gratuluju 😵 😵 😵

val123
autor
4. srp 2010

@mona12071 ahojky mona, já stále na FB sleduji Davídka a jak se jednou vyspíš a jednou zase ne 😀 Davídek je vážně kouzelný. A jinak jsem taky nedočkavá co dardulka 🙂
Eus ach jo, ty mrchy jsou děsný, jak se zdržují viď, ale tak třeba mrška nepříjde 😉
mirkf no s přirozeným způsobem už moc nepočítáme ☹ po tak dlouhém léčení si myslíme,že to spg bude možná ještě horší, i když vitámínky bere manža ve velkém a i ten kotvičník, no ale konečně jak říkáš, jsme se trošičku hnuli z místa 😀 Spadl mi úplný balvan ze srdce

darkwitch
4. srp 2010

val to jsem rada, ze se vam to hnulo 🙂 to ted urcite budes chodit casteji 😉

mona12071
4. srp 2010

@val123 no jo je to strasne teras ale musime vydrzat ide mu zubok vraj dr mi povedala ale dneska sme boli hore uz len 3x ne 8 😅 😅 😅 😅

mona12071
4. srp 2010

@darkwitch mas aj nake pocity 😉

val123
autor
4. srp 2010

dark ted přes léto asi nebudu, není čásek. V práci sem zase pečená vařená a víkendy trávíme na výletech. Ale až bude zase ta ošklivá zima, tak asi zavítám častěji. Víš jak to je v práci .....

darkwitch
4. srp 2010

mona vubec zadne, ja to zatim neresim, mas jeste skoro tyden do testu a nebude na to myslet driv nez pred testem nechci se zbytecne znervoznovat...

darkwitch
4. srp 2010

val vim, jen co se vratim do prace budu mit na konika cas zase jen vecer a to uz tu nikdo nebude...

val123
autor
4. srp 2010

dardulko no právě, sledovaná ze všech stran 🙂 ale tak stejně už se vrátíš do práce jen na chviličku 😀 já v to věřím, ale nebudu Tě znervózňovat, zatím času na myšlení dost 🙂

alienka24
4. srp 2010

ahoj holky
mě se od rána obstojně motá hlava

val....moc a mco gratuluju že je bacil pryč 😵

darkwitch
4. srp 2010

val presne tak 🙂