Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
28. bře 2010

ali ahojikk tak jak se máš při nedělce??

alienka24
28. bře 2010

já jsem v práci tak tady tak jakože i pracuju 🙂
a co ty?

asus
28. bře 2010

ali v praci v nedělce no fujky 😀 ja s snažim odpočivat prsa mám jak balony a bolej zitar rano jdu k lekaři a pořidilijsem si listovku

asus
28. bře 2010

ježiš ja píšu zitra jdu k lekaři

alienka24
28. bře 2010

🙂 jen pěkně odpočívej
mě nějak píchá v bříšku, chvíli tam, chvíli jinde 😕 nebaví mě to 😝
no a už se teda těším dom 😉

darkwitch
28. bře 2010

ahoj ja uz mam palicinky snedeny a zajidam je zmrzkou, kterou jsem si nedala dovnitr 🙂

alienka24
28. bře 2010

jo a před chvílí jsem byla koupit boty pro mužíčka at má v čem chodit 😉

darkwitch
28. bře 2010

ty si troufnes koupit muzickovi boty bez zkouseni?

asus
28. bře 2010

ali no nedivim se taky mě to čeka do rachoty ale až v utery vzala jsem sina pondě,li dovolenou abych nešla k doktoru uhoněna jak pes
Dark ahojik mlsaš ju ??ja dlabala ledovou čokoladku

asus
28. bře 2010

ali ty jo takhle kupuješ boty bez manži to ja bych nemohla 😅

darkwitch
28. bře 2010

jojo mlsam manza chtel k vece palacinky a zmrzku a ja mu odsouhlasila 🙂
ted uz muze ms klidne prijit 😀

asus
28. bře 2010

dark třeba nedorazi 😉 ja jsem furt utahana jak kotě rano je mě těžko od žaludku a bojim se jak zitra dopadnu u lekaře co mě povi moc si přeji aby bylo mimi v pohodě 😔

darkwitch
28. bře 2010

asu mimi bude v pohode neboj, ja si myslim, ze dorazi 😉

asus
28. bře 2010

dark třeba ne poznaš.ale máš mlsanky si dělaš teda palačinky namky tak\y bych si dala

mysycka
28. bře 2010

ahojte kočky, jsem zase tu, po dlouhé době. Ale co to čtu Asus? gratuluju a neboj mimi bude určitě v pořádku 🙂

asus
28. bře 2010

ahojik myšičko diky zadařilo se ale straši mě to špiněni 😒

mysycka
28. bře 2010

Asu, to se ani nedivím, ale snad to bude ok, musíš tomu věřit. No já jsem opět nedostala MS tak se zase musím zítra obědnat k doktorovi, už mi to leze na mozek. Jo a těhotná nejsem, to jsem zkoušela 😒

alienka24
28. bře 2010

jojo kupuju, on je hlavně uplně nemožnej co se nakupování týče, takže já mu je koupim, on si je doma vyzkouší a když mu nebudou tak už holt půjde se mnou a vymění si je za něco jinýho, ale tyhle boty jsou od stejný firmy co máme boty kotníkový na island takže by mu měli bejt 😉

alienka24
28. bře 2010

ahoj mysycko....a kolikátý jsi den? mě se tohle jeden čas taky stávalo, sliznice mi nenarůstala

asus
28. bře 2010

myši ach jo to je furt starosti

asus
28. bře 2010

no nic holky miznu musim mám tady segru se synkem tak si jdem povidat mějte se a držte se

mysycka
28. bře 2010

ali 5 den, stává se mi to často po tom co jsem vvvysadila HA, což bylo v prosinci 2008, od té doby jsem měla asi 4x vyvolávací injekci a pak mi napsal ten Duphaston a Clostylbegyt na 2 měsíce, to bylo ok, ale prášky došly a je to tu zase. A co s tím udělali? a jak na to přišli?
asu, jojo furt něco

darkwitch
28. bře 2010

mysy a jak jsi na tom ty? jeste nam nahlasila // alice

mysycka
28. bře 2010

dark, tak to jsem si ani nevšimla, tak i jí samozřejmě velká gratulace. Přečti si příspěvek nahoře, ale nic moc

darkwitch
28. bře 2010

mysy promin jsem chvili nedavala pozor... me se cyklus srovnal po kontryhelu a cisticim gynekologickem caji

alienka24
28. bře 2010

no já to měla taky tak prostě bez hormonů ani ránu, jenže já se tím cpát nechtěla tak jsem chodila na akupunkturu asi 4 měsíce nebo tak nějak a tím se mi to dost zlepšilo a pak bylinky mi pomohli, no ono moc řešení není, bud zobat prášky anebo nějak nahodit tělo na tu správnou frekvenci 😒

darkwitch
28. bře 2010

ale samozrejme to nemusi fungovat na kazdeho a taky nevim co to udela az ten caj prestanu pit... ale ted (musim to zaklepat) mi cyklus docela funguje

alienka24
28. bře 2010

no já jsem taky hodně pro bylinky, chce to tělo fakt pořádně pročistit, jo a jak si reagovala na clostyl? rostli ti folíky nebo ani to ne?

mysycka
28. bře 2010

ali na jakou akupunkturu? no zkusím se mrknout na netu i po tom čaji a kontryhelu, ale ten čaj bude asi pěknej humus, ne? ale co, to se nedá nic dělat

darkwitch
28. bře 2010

¨mysy me nechutna ani caj ani kontryhel, ale da se na to zvyknout 🙂