Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
5. dub 2010

hmm no tak snad vám v tom fertimedu pomůžou a ta blbá ms dorazí co nejdřív 😉 ale hlavně tady už máme virus a za chvilku se nakazíme všechny 😉

darkwitch
5. dub 2010

ahoj holky 🙂
tak jsem si dnes uzila dopoledne se synovcem a neteri a sestrou 🙂 a bylo to fajn 🙂

darkwitch
5. dub 2010

ahoj ali tak jak to utika v praci? do kolika tam jsi? nebo uz jsi doma?

asus
5. dub 2010

ahojik holky jak se mate??

darkwitch
5. dub 2010

ahoj asus ja se mam dobre a co ty uz je lepe?

alienka24
5. dub 2010

jee ahoj dark a asus 🙂

dark...představ si že tu jsem až do devíti 🙂 nějaká chytrá hlava to asi vymyslela 🙂 😝 😝

tak co? dostaly jste nařezáno aby jste neuschly? 😉

mysycka
5. dub 2010

no ali taky doufám, že nám tam pomůžou. A taky doufám, že i já ten virus chytnu.
Dark tak to muselo být fajn.
Asu a máme se docela dobře 🙂

asus
5. dub 2010

ahojik Dark nevim zda dobrý stale ležim furt špinim občas šlo i sražene nevim jak to do středy dopadne ☹ všichni řikaji kdybych potratila bude to najednou a v kuse že tohle nic neznamena tak snad maji pravdu ☹ jsem z toho uplně mimo

asus
5. dub 2010

kobližku a Ter taky gratuluju moccc

alienka24
5. dub 2010

asus....určitě to bude dobrý, moc držím palečky aby bylo 😵

asus
5. dub 2010

ali dikyy moooc v to doufam ve středu uvidim vic je to ale hrozný jak je člověk v haji když nevi na čem je ☹

alienka24
5. dub 2010

asu...musíš věřit že to bude dobrý, nějaký špatný scénáře co by mohlo kdyby.... ti ted vůbec nepomůžou, takže to bude dobrý a basta fidli 😉 😵

asus
5. dub 2010

ali ja vim no 😨 musim čekat no nic jineho nezbejva a co ty jak se maš??

alienka24
5. dub 2010

já jsem v práci dneska a docela fajn i tady a jinak jsme si krásně užili víkend s matýskem

a jinak mám teda nehorázně žravou a jsem schopná splácat uplně cokoli, už od pátku jsi dělám legrandu že to je PMS ale mrška se ještě toulá, ale myslím že asi dojde

darkwitch
5. dub 2010

as ali ma pravdu vsechno bude vporadku 😉
mysycko bylo to fajn 🙂
dostala jsem lehce od bratra a bratranka, takze neuschnu

darkwitch
5. dub 2010

ali nedojde 🙂

alienka24
5. dub 2010

mě vyšlehal mates ráno, kvůli tomu i vstal 😎 😀

asus
5. dub 2010

ali taky si myslim budeš dalšiobjevytelka pokladu 😀 a ja budu zase v haji ☹

alienka24
5. dub 2010

holky nechte toho jo 🙂 já nic objevovat zatím nechci 😀 😀

asus...nebudeš v háji a nezlob!! 😉

asus
5. dub 2010

😨 😨 😔 😔 😔 😔 😔 😔 je mě važně smutno nejradši bych nikam zalezla

alienka24
5. dub 2010

ale no tak, přeci to nezabalíš takhle brzo, na smutek je vždycky času dost, a neházej flintu do obilí

darkwitch
5. dub 2010

as tak zalez do postele, ale zadne smutneni, vsechno dobra dopadne

asus
5. dub 2010

holky ja se snažim moc sessnažim nic jsem ještě nazabalila uvidim no 🤐 člověk čeka tak dlouho a pak tohle.co vall už tady dlouho nebyla

alienka24
5. dub 2010

ona měla dovolenou nějak od čtvrtka takže si asi užívá volníčka s manželem a myslím že zítra je tu jako na koni 😀

darkwitch
5. dub 2010

ali a kolik lidi ti dneska prislo?

asus
5. dub 2010

tak to je dobře volno taky potřebuje tak ja se ukaži zitra musim stejně ležet tak zatim holky papapa a omlouvam se za špatnou naladu

alienka24
5. dub 2010

hele máme asi stejnou tržbu jako každý normální pondělí, možná i lepší takže to je fajn 😉

darkwitch
5. dub 2010

fakt tak to je dobre 🙂 to se ani moc nenudis...

alienka24
5. dub 2010

nenudím, až jsem překvapená jak mi to utíká no a asi se pujdu za chvilku juknout po krámech v okolí 😉

darkwitch
5. dub 2010

tak si kup neco pekneho 😉