Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
9. dub 2010

holky copak dnesk abudete mět k obědu ???

eustoma
9. dub 2010

ja teraz robim pohovory s novymi ludmi a som riadne prekvapena, co si dokazu v zivotopisoch povymyslat. najnovsie prestali chodit na pohovory. teraz prave som mala jedne mat a nik nedorazil, tak mam aspon cas na vas 😉

alienka24
9. dub 2010

no já jsem rozhodnutá, že pokud to nedostanu do pondělí tak hned ráno pomažu na gyndu, aby mi eventuelně píchla agolutin

asus
9. dub 2010

eust to je dobře že s nama chvilku pobudeš 🙂

asus
9. dub 2010

ali a nebylo by lepši když to do neděle nedostaneš otestovat a pak k doktoru?

darkwitch
9. dub 2010

asus protoze ted byla ms 🙂 a me se tohle na jare tak nejak stava, ze je mi par dni blbe uz loni jsem si myslela, ze jsem tehu a ono nic... takze ted uz si falesne nadeje nedavam
jinak vcera jste resili prukazky no, co vim od tech ostatnich holek co kolem me a tady na koniku tehotni, tak prukzaku davaji obvykle kolem 9. tydne nekde driv nekde pozdeji, ale devaty tyden je prumer 🙂

eustoma
9. dub 2010

😉 mam hlad, som sa ani nestihla naranajkovat. tak papam desiatu co som mala odvcera (jabko).
inak cez velku noc sa nas konecne nik nepytal na babo, bola som milo prekvapena, ze uz rodinke doslo, ze sa na to pytat nemaju 😉

asus
9. dub 2010

dark no co vim ja tak prukazky se davaji od třetiho měsice nebo se davaly dřiv ale to je fuk hlavně at mimča rostou a jsou v pohodě 😉

asus
9. dub 2010

eust to je taky hloupe aby se furt ptaly zda bude rodina až se vam to povede tak jim date vědět tak co

alienka24
9. dub 2010

asus....no když otestuju a bude tam jen jedna tak tam budu muset a když tam budou dvě tak tam taky budu muset takže si stejně nevyberu

eustoma
9. dub 2010

ja chcem tiez prukazku 😉. a idealne minuly rok 😉 😉 😉 to asi uz nestihneme. no tak dufam ze to stihneme tento rok 😉

asus
9. dub 2010

ali ja vim ale nejdřiv se tě zeptaji zda jsi si dělala test mě se taky vždy ptal doktor 😉

alienka24
9. dub 2010

asus....mě už se ani neptají, nepojedu tam poprvé s tím že mám zpoždění 🙂 a kolikrát test není záruka toho že to těhu fakt není

asus
9. dub 2010

ali dobra už mlčim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😅

tereza1980
9. dub 2010

dobré ráno 😉
ali, za jeden test nic nedáš, nic horšího než to, že bude bílý tě potkat nemůže. osobně bych se podle nevolností a žravosti neřídila, mě tentokrát zatím vůbec blbě není a že bych jedla nějak výrazně víc to taky ne, jen častěji, protože mi dochází energie, a naopak minule před MS mi bylo slabo, blbě a celkově nějak divně a pak dorazila, já zkusila test už 10 DC a to spíš proto, že jsme ho měla doma, bez příznaků, ale pokud máš zpoždění tak to zkus a bude.
pro mě nebyl o moc větší rozdíl ve zklamání z negativního testu a došlou MS.

asus
9. dub 2010

terz ahojikk to ja trpim nijak hlady musim jist častěji ale jim po malich kouskach a koupila jsem si včer a jahudky namky 😝

tereza1980
9. dub 2010

to já raději zatím nejím svědí mě nějak víc kůže tak bych se osypala, dala jsem si večer dva talíře kulajdy a rohlík a pak kousek pizzy, ale to jsem ani nedojedla. mám hlad tak cca po 2 hodinách, ale jen trošku, když se nacpu tak už se mi to začíná vracet, ale to za nevolnost neberu, když vzpomenu na to první těhu tak to byla teprve síla 😖 ale začalo to až později, takže si říkám, že to možná ještě s rostoucím hcg dorazí.
jinak utroš pořád beru, včera mi psala i dr. z gennetu, abych pokračovala až do UTZ kontroly, jen jsem po něm hrozně unavená, beru ho orálně a to má prý horší vedlejší účinky.

alienka24
9. dub 2010

no tak když ms dojde tak to budu brát v pohodě, mě se prostě jen nechce zase plácat test na to že mám anovulák nebo nějakou horm.poruchu, a dýl jak do pondělí čekat nemůžu kvůli tý dovolený takže tam stejně budu muset, ale jak říkám, test odpoledne koupim

alienka24
9. dub 2010

jo a s těma nevolnostma to znám taky, měla jsem to hodně když jsem třeba chodila cvičit, měla jsem hodně vydaný energie a málo jsem jedla takže mi pak bylo blbě

asus
9. dub 2010

jojo přesný taky mam hlad tak po dvouch hodinach 😉 taky ještě baštim ascorutin jeden 3 krat deně a utrogestan taky jeden večer taky vnitřně 😕

alienka24
9. dub 2010

no tak nám došlo zboží 😝

asus
9. dub 2010

ali jejej 😒

alienka24
9. dub 2010

no je toho tady plná paleta a ještě bedny 😝

mysycka
9. dub 2010

ahojte holky, jsem tu jen na skok. Asu gratuluju, já jsem to věděla, že budeš v pořádku ty i mimnko tak ještě jednou gratuluju 🙂

eimmy
9. dub 2010

ahoj holky,
dnes jsem byla u doktora dělali mi ultrazvuk a mám strašně nízko sliznici tudíž mi agolutin nepíchli protože bych to trvalo dlouho než bych dostala MS ale nasadili mi 2x denně Norethisteron na 7 dní tak uvidíme

eustoma
9. dub 2010

ahoj eimy, norethisteron nepoznam. a co to znamena? ze teda do 7 dni dostanes ms?

darkwitch
9. dub 2010

eimmy to je hrozne, kdyz clovek na ms ceka tak se takhle flaka, potvora jedna...

eustoma
9. dub 2010

tak uz som si nasla, ze to je liek na vyvolanie ms. tak snad to zafunguje rychlo. drzim peste.

alienka24
9. dub 2010

tak už jsem doma z práce a ohřejvám si špenátovou polívku

darkwitch
9. dub 2010

ali tak tu zrovna nemusim, ale spenat mam rada 🙂