Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
10. dub 2010

val...taky fakt, až na to že já se tam chystám jet na injekci agolutinu, že v pátek odjíždím na dovolenou a jestli mi řekně že sem těhotná tak mě tam asi klepne 😀 😀

val123
autor
10. dub 2010

ali chystat se tam můžeš na co chceš, ale já si myslím a moc Ti přeji to co jsem napsala 😀

alienka24
10. dub 2010

nojo já vím 😉

val123
autor
10. dub 2010

to by byla první rodinná dovolená 😀 😀 😀 😀

alienka24
10. dub 2010

val 😀 😀 😀

cell
10. dub 2010

ahoj kočky, dneska jsem za pilníka, už mám kus uklizeno a šunkofleky v troubě 🙂

eustoma
10. dub 2010

😉 moja polovicka uz konecne vstala a pojdeme na nakup, aspon nebudeme hladny 😉

alienka24
10. dub 2010

juuu šunkofleky, no tak to bych si taky dala 😉

asus
10. dub 2010

tak kde litate holky??

alienka24
10. dub 2010

já jsem tu furt, ale vy tady nejste 😀

asus
10. dub 2010

ja jsem si na chvilku schrupla je mě nijak divně 😒

alienka24
10. dub 2010

no tak se napapkej a bude dobře 🙂 já tady jím skoro furt 😀 😀 😎

asus
10. dub 2010

dala jsem si chlebik se sýrem ale stejně no uvidim 😉 co ty??jak ti to utika??

alienka24
10. dub 2010

výborně dneska, chodí hodně lidí, ted už ani nejsou protivní, sice sem tam nějaká ta perla ale jinak dobrý 🙂

mysycka
10. dub 2010

Přeju krásné dobré odpoledne snažilky a nastávající maminky 🙂

alienka24
10. dub 2010

ahoj mysycko 🙂

asus
10. dub 2010

tak hlavně že tito utika a co ty ještě ti je špatně???

asus
10. dub 2010

ahojik mysičko 🙂 jak se dneska máš ?copak krasneho provadiš??

mysycka
10. dub 2010

ahoj asus a ali, mám se dneska dobře. Neprovádím nic, chystám se umýt nádobí, ale naštěstí ho tu moc není, jelikož je většia v myčce 🙂. Jinak je fajne máme tu kamarády a pomáhají Petrovi malovat 🙂

asus
10. dub 2010

jejej nadobí fuujky ještě že mame taky myčku 😀 dřiv jsem musela mejt vše ruce 😒

alienka24
10. dub 2010

asus...no ráno my zas bylo, no jakože z hladu je mi blbě, tak preventivně jím ted často a je to ok 😉

mysycka
10. dub 2010

no asu taky jsem za myčku vděčná, protože nádobí fakt k smeri nesnáším 🙂
Bože to je dneska počasí fakt aprílový

asus
10. dub 2010

ali no ja měla taky to same a když jsem se nenajedla tak mě bylo zle a byla jsem těu a nevěděla jsem to myslela jsem že mam chřipku 😀 😀 😀 😀 pak jsem si nakoupila ženske tampony a čekala a furt nic 😀 a pak mě to došlo 😀 😀 😀 😀

mysycka
10. dub 2010

no ali to by byla super zpráva, kdyby to bylo tak jak píše asus 😉 , určitě to tak bude 🙂

asus
10. dub 2010

mysičko jojo a ještě jsem byla šileně unavena pak jsem se rozhodla poidit testik a počurat ho 😀 raděj sem se ani nedivala protože jsem si řikala že szejně bude jedna 😅 pak to otočila a juk byly dvě jsem se uplně štěsti roklepala 😀 😀

asus
10. dub 2010

pardon to psani píšu s notaku a nijak to blbne 😒

mysycka
10. dub 2010

no asu Petr taky do mě pořád hustí udělej si test, když to nedostanu, já mu sice říkám, že to nemá smysl, ale nedá si říct. Tak jsme pak vždycky zklamaní

asus
10. dub 2010

mysičko pravě ja taky čekala do posledni chvile a pak mě něco prostě řikalo udělej si test protože to bylo už divne unava zle od žaludku a mnzes nedorazila 😀 ja vim je to ošklive když pak jen bilo a ni test neukaže to znam taky jsem tim procazela a když přišla menzes ještě horši řikat manžil.zase nic 😢 a přitom jsme oba uplně zdraví a přišlo to až když jsem s manžou uplně vypustila a užila si jdnu krasnou sobotu při vinku s manžou 😅

asus
10. dub 2010

mysyčko promin ja ti pořad píšu blbě tve jmeno 😅

mysycka
10. dub 2010

asu to jméno vůbec neřeš, to je jedno. Tak to je super, že vám to tak hezky vyšlo s tím vínkem a tak, tak to já dnes zkusím taky a nebudu na mimčo myslet a třeba nám toho 19 v tom Fertimedu řeknou, že už je nepotřebujeme, jéé to by bylo super. Ale asi bych spíš měla začít uvažovat reálně 😉