Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
1. čer 2010

tak jsem v práci....a mysi...není ještě brzo?

mysycka
1. čer 2010

ali no je to 10 dní od té inseminace, ještě to zkusím příští týden nebo v neděli, ale moc bych tomu nefandila

lichtakova
1. čer 2010

ahoj mysi, hmm, to je jako 10DPO

darkwitch
1. čer 2010

ahoj lich
mysi muzes to zkusit se mnoz v pondeli 😉

alienka24
1. čer 2010

mysy...to ještě vydrž, já měla včera slabounkou a jsem dnes 15DPO

darkwitch
1. čer 2010

ahoj je tu nekdo?

lichtakova
1. čer 2010

darkwitch
1. čer 2010

lich jak se citis? uz je to lepsi?

lichtakova
1. čer 2010

citím, snad to bude lepší, zatím to vypadá...tak to nechci zakřiknout
co ty? 🙂 jak ty to teďka máš?

darkwitch
1. čer 2010

ja si uzivam posledni chvile doma a zitra zase do prace ☹ ale tak trochu jsem to vylezela a je mi lepe 🙂 dokonce jsem dneska uklidila, konecne si umyla hlavu a mozna zajdem a manzou na veceri 🙂

lichtakova
1. čer 2010

téda, to bude romantika 🙂
a po iui jsi jak dlouho?

lichtakova
1. čer 2010

nikam nechoď a buď se mnou doma

darkwitch
1. čer 2010

po iui jsem tyden, byla jsem minule utery...
ja bych byla, ale budu chtit jet taky na nakou dovolenou tak si ji nemuzu celou prolezet...

lichtakova
1. čer 2010

já jsem myslela, že máš taky neschopenku
týden, to už se to krááátííí 😉

darkwitch
1. čer 2010

lich nene jen jsem si vzala na dva dny volno...

darkwitch
1. čer 2010

jo krati se to v pondeli zkusim testnout...

alienka24
1. čer 2010

kuk, jsem tu, dodělali jsme zboží 😉

darkwitch
1. čer 2010

ali doufam, ze to netahas sama?

lichtakova
1. čer 2010

dark, budu ti moc držet pěsti, jestli ti můžu poradit, tak jestli máš, zkus nejdřív ovulační test

darkwitch
1. čer 2010

proc ovulacni test? myslim, ze tu jeden mam, z doby kdy jsem si myslela ze jejich pomoci budu lsedovat ovulaci, ale lezlo to do penez...

alienka24
1. čer 2010

ale neee, roznáším dvě, tři maximálně 4 knihy a chodím po prodejně, ted jsem si tu sedla, 😎

lichtakova
1. čer 2010

protože LH a hCG stoupají v těhotenství spolu a dřív to uvidíš na ovulačním testu, já jsem při prvním testování měla taky dvě tlustý čáry na ovulačním a sice zřetelnou, ale takovou na těhotenským )no proto jsem si ho pak udělala, měla jsem poslední těhu test a asi dva nebo tři ovulační, takže jsem to nejdřív testovala s nima😉)

alienka24
1. čer 2010

licht...a kolikátej den po ovu si teda testovala ty?

darkwitch
1. čer 2010

aha to jsem nevedela, tak ja to zkusim nejdriv s ovulacnim, jestli tu nejaky mam... ja jsem dve jeste nevidela ani na ovulacnim... ja hlavne stejne posupajdim v pondeli hned na krev, at to dopadne jak koliv...

lichtakova
1. čer 2010

no, těžko říct, protože podle utz to vychází, že to teda bylo nějak pozděj..tak počkej...
tak 13DC jsem byla na utz a to mi řekli, že to nebude 14, ale spíš tak 15-16DC, dostat jsem to měla ve Čt a testovala v pondělí, takže to bylo 33DC....

alienka24
1. čer 2010

a byla tam už slabá nebo silná? čárka jako 🙂

lichtakova
1. čer 2010

a jak jsem teďka koukala k tobě, tak jsem měla čárku na 25 testu něco mezi těma tvýma dvěma, v úterý ráno jsem testovala, ale omylem jsem koupila 10 test a tam vyběhly dvě hnedka

darkwitch
1. čer 2010

ja chci taky videt carku...

lichtakova
1. čer 2010

já jsem hlavně čekala, až to bude 7 dní od dobraní provery, to byl krajní termín pro krvácení

lichtakova
1. čer 2010

darkulko neboj, budeš, slibuju