Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
15. bře 2010

halooo jste tu ???

koukám na primě na ten nový seriál.. je to z prostředí CAR... celkem fajn.. takové neobvyklé téma .. 😀

eustoma
15. bře 2010

ahojky ja to sledujem. som zvedva co to bude. ako tema sa mi paci, ale kto vie ci to bude lakave.

darkwitch
15. bře 2010

Taky koukam a v jednom mam ted jasno ISCARE skrtam, bude tam naval kdyz maji takovou reklamu 😀

eustoma
15. bře 2010

to je prostredie iscaru? som myslela ze kulisy

darkwitch
15. bře 2010

Kulisy, ale iscare ma vstup pred a po kazde reklame.

pitrisek26
16. bře 2010

eustoma ....... 2DC
tereza1980:.....8 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, pregnyl, pokud neklapne asi stimulace na IVF jedno embryo
alienka24.........12 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............14 DC......kortyhel
darkwitch: ......16 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......20 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........20 DC.. uziva femibion 800 ( násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí ALE ONO TO VYJDE TAKŽE IVF NEBUDE TŘEBA )
mysycka:........22 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
lichtakova: .... 24 DC...... prirodzene snazeni - sleduje hlen, mojzisovka, od 17DC-proveru
asus:..............25 DC.... prirozene snazeni
pitrisek26........27 DC ...... zdravotně oba OK, bude closti+pregnyl + přirozené snažení ..
alice35:...........29 DC ...... přirozené snažení, vitamínky
mirkf:............. 31 DC.......přirozené snažení - horm. profil v pořádku - od 21DC Duphaston
bonifac........... 33 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina

ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

pitrisek26
16. bře 2010

ahoj holky, tak vám řeknu, že ten včerejší seriál byla taková kravina, že jsme tu musela přepnout, děj o ničem, asi 5 herců, kulisy katastrofa a ještě to příjmení .. doktorka Diamantová ... tož děs 😠

eustoma
16. bře 2010

mne sa to tiez nelubilo. ako tema ma zaujalo ale potom som to uz nedopozerala, take divne to bolo. som myslela ze to bude take zaujimave a ono houby.

darkwitch
16. bře 2010

ahoj kocky 🙂
ja jsem to dokoukala, ale taky mi to prislo nic moc, hlavne zenska jde po pate na ivf a o hyperstimulaku nevi nic, fakt divne... ale tak treba se zlepsi, zkusim se na to podivat zase tak za mesic 😀

darkwitch
16. bře 2010

ted kdyz jsem se rozhodla kam chci jit do caru premyslim, jestli tam mam volat hned nebo pockat az na patek po te kontrole u doktorky, to je zase dilema... myslim si, ze spravnejsi je pockat az po doktorce, ale zase bych tam nejradsi zavolala hned, aby se to uz pohlo...

eustoma
16. bře 2010

dark: kludne tam zavolaj hned, ved oni ta i tak neobjednaju tento tyzden, ale az potom. takze budes mat kontrolu lekarky skor.

tereza1980
16. bře 2010

dark, zavolej si hned, objednací lhůty jsou téměř všude alespoň 4 týdny, takže už budeš mít termín, a kdyby ses náhodou pak rozhodla s doktorkou jinak, vždcky to můžeš zrušit. já bych na nic nečekala.

darkwitch
16. bře 2010

eus to ja vim, ze me neobjednaji hned, spis mi to prijde jako, ze delam neco za jejima zadama a ona by treba zrovna zacala fungovat...

eustoma
16. bře 2010

to tak brat nebude. ved ty jej nemusis ani povedat, ze si sa objednala do centra. a uvidis co ti povie na schodzke. ked sa ti bude pozdavat jej sposob liecby, kludne navstevu v CARe zrusis.

val123
autor
16. bře 2010

ahojky holky, eus je mi líto té blbé mrchy. ☹

eustoma
16. bře 2010

dnes mi je lepsie, aspon zatial, este som nevyliezla z postele 😉. ale musim do prace, caka na na hora papierov. a bude lespie. aj naladu mam lepsiu nez vcera 😉

alienka24
16. bře 2010

dobré ránko holky, tak jsme včera byli na diashow o islandu, noa nějak nás ten cestovatel teda moc nenadchnul jak to měl udělaný, chvílema to měl celkem nudný, ale země je to teda nááádherná

val123
autor
16. bře 2010

eus tý jo ty se máš, já jsem tu zase už od půl sedmé a vidím to tak do osmi minimálně

darkwitch
16. bře 2010

ali tak priste uz budete delat diashow vy a bude to lepsi 😉

val123
autor
16. bře 2010

Dark téda koukám, že se pouští do CARU naplno, to je moc dobře.

darkwitch
16. bře 2010

tak ja se behem dneska odhodlam a zavolam tam 🙂 ter nemas cislo?

eustoma
16. bře 2010

dark a teda co si si vybrala? genet?

darkwitch
16. bře 2010

eus jo gennet, ted se jen odhodlat tam zavolat, ale to snad zvladnu jsem prece holka sikovna 🙂

eustoma
16. bře 2010

urcite zvladnes! 😉 daj potom info na kedy ta objednali.

darkwitch
16. bře 2010

eus jasne, ze dam, chci tam volat tak mezi 3 a 4 a az tady nebude kolegyne v kancelari 😉 tak doufam, ze na chvili zmizi, nebo pockam az po praci...

asus
16. bře 2010

ahojik holky tak kdepak se toulate?

asus
16. bře 2010

asi pryč tak nic mějte se zatim, nakouknu později když se zadaři 😉

eustoma
16. bře 2010

holky ja som dnes unavena a hormony so mnou neskutocne lomcuju. som sa rozplakala len tak pre nic za nic, ze mi niekto povedal, nieco blbe. ako pre blbost....

darkwitch
16. bře 2010

eus to znam...
tak do gennetu jsem nevolala, jsem cekala az kolegyne vypadnou, abych mohla v klidu zavolat z prace a kdyz i posledni kolegyne z kancelare odchazela na rustinu, tak prisla sefka, jestli uz neodchzim, ze pujde se mnou, protoze mi potrebovala rict neco z porady a dobre zpravy nemela... tak snad se mi to povede zitra, jinak tam budu volat az v patek...

darkwitch
16. bře 2010

jdu delat bebe rezy, tak snad se mi povedou