Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
11. kvě 2010

ali no na to jak se o tom pise nic moc 😀 ne delam si legraci 😀
mirk to bude mit manzilek radost 🙂

eustoma
11. kvě 2010

ahoj holky, tak uz som doma. mala som 18 folikov a 2 vajucha. co dve vajucha su uzasne 😉. a presne tolko som chcela 😉. no a teraz sa krasne oplodni, dnes po obede a zajtra po 10 si mam zavolat. ale viem co sa dozviem 😉, ze mame krasne 2 emryjka a ze mam prist vo stvrtok na transfer 😉. joj sa tesim na nase dvojicky 😉.

inak to bolo v pohode, teraz sa citim ako keby som dostala menstruaciu, tak ako keby mi vsetko plavalo na vode, ale bolestive velmi to neni. skor take divne. a mam hlad, mazna ide "varit", teda skoci kupit cinu 😉. no inak som doma, vzala som si s prace volno, neschopenku som nechcela.

pitrisek26
11. kvě 2010

eust paráda, teď se ptám jako laik, 18 folíků a 2 vajíčka ... tzn. že těch 16 bylo prázdných? Já tomu nerozumím ☹

eustoma
11. kvě 2010

hej, tak nejak. este mi brali aj krv, ze pri takom velkom pocte folikov je vieacej vaicok. no ono to prave moze byt ten problem, ze aj ked som foliky mala tak vajucha nemuseli byt nikde. takze teraz 2 vajucha 😉 a z nich budu 2 emrijka 😉. a to staci 😉. dufam ze manza zariadil, ze budeme mat chlapca a dievcatko 😉.

pitrisek26
11. kvě 2010

To fakt můžou být ty vajíčka slabé a tím pádem se nemusí dařit? Tak to je maso ☹

pitrisek26
11. kvě 2010

ty bláho, ale už jsi blízko cíle, je to super ... uplně ti závidím, já myslím, že se to na tuty povede 🙂

eustoma
11. kvě 2010

ja si tiez myslim, ze sa to na tuty podari 😉. inak vajicka mozu byt aj slabe. ale ja som slabe ziadne nemala 😉. proste iba dve, a vraveli dobre 😉. no zas nebudem spat a budem cakat na zajtrajsie zavolanie 😉.

pitrisek26
11. kvě 2010

Takže od čtvrtku za 9 dní už budeš těhule dvojčátek 😉

eustoma
11. kvě 2010

od stvrtku za 14 dni 😉

darkwitch
11. kvě 2010

eus tak parada, ze jsou dve silna vajicka 🙂 ted z toho budou dve silna embrijka a pak krasna trojcatka 😀 😀 😀

pitrisek26
11. kvě 2010

kámošce řekli, že za 9 dní od vložení se dělá test ... 8-mý den bílo, 9-tý den // 😉

alienka24
11. kvě 2010

eust...tak moc držím palečky aby ty embryjka byli bojovníčci 😉

darkwitch
11. kvě 2010

ali jak to jde v praci po dovce?

alienka24
11. kvě 2010

no dost změn, spoustu novinek a přesunů tak jsem furt taková nejistá, ale jinak dobrý, holky se na mě těšili a furt se ptají na všechno tak hlavně kecám a kecám 🙂

darkwitch
11. kvě 2010

ali tak to je dobre 🙂
tak ja jdu dom...

alienka24
11. kvě 2010

koukám že nikde nikdo 😝

eustoma
11. kvě 2010

ahoj ali, ja sem tam nakukujem 😉

alienka24
11. kvě 2010

a jak ti je? dobrý?

eustoma
11. kvě 2010

jj, je to ok. ako trosku mam nafuknute brusku, co nromalne nemavam. ale nic strasne, len mam radsej volnejsie triko, nech to zbytocne nelaka pozornost. inak chlascem vela vody. jak som nesmela pred narkozou pit, tak taraz uz mam v sebe 4,5 l a pijem dalsiu flasu 😉

alienka24
11. kvě 2010

jj jen hodně bumbej 😉 a to břicho je normální, já ho měla nafouknutý i když jsem tam měla jen 4folíky takže se vůbec nedivím 😉 ale za chvilku bude nafouknuté z jiného důvodu 😵

eustoma
11. kvě 2010

😉 hej mozem trenovat 😉. ono sa horsie sada a vstava s takym bruskom. to nehovorim o zaviazovani snurok 😉. ale trening je dobry 😉

alienka24
11. kvě 2010

no jen pěkně trénuj, bude hůř 🙂

eustoma
11. kvě 2010

uz teraz sa tesim 😉.
vcera mi volala kamoska, ktora o nicom nevie a ze sa jej snivalo, ze som jej vravela ze som tehu. tak som sa zasmiala, povedala jej ze jasne, ale vie ze beriem len dvojicky 😉. co pochopila, ze taku temu nema so mnou preberat, ale potesilo ma to 😉. uz sa to tesim az jej oznamim dvojicky 😉. myslim ze nebude chciet verit a bude si mysliet, ze si robim srandu 😉

alienka24
11. kvě 2010

budu moc držet palce aby vám to klaplo 😵

eimmy
11. kvě 2010

🙂 ahoj holky,
tak zítra od 11:40 na mě všechny prosím myslete prosím...... 🙂 🙂 🙂 🙂

eustoma
11. kvě 2010

eimmy zajtra ides na IUI?

alienka24
11. kvě 2010

ahoj eimmy...a copak bude zítra v 11:40?

eimmy
11. kvě 2010

jj holky moje zítra mě to čeká.... manža přijede z Vídně a půjde se mnou... už se těším.... musí to vyjít

alienka24
11. kvě 2010

eimmy no tak to na vás budu moc a moc myslet 😉

eustoma
11. kvě 2010

eimmy doma to poistite, ono spermijky sa vkladaju do delohy skor, aby uz cakala na vajicka. takze to chce od zajtra do stvrtku 😉. drzim peste.