Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
25. kvě 2010

tý jo to propukne těhotenská epidemie v nejbližších 2 týdnech

pitrisek26
25. kvě 2010

takže den po ovulaci, jo .. protože mi ten utroš nasadil ještě před ovulací, což si myslím, že je blbost ... každopádně držím palce 🙂

pitrisek26
25. kvě 2010

ahoj val, já jsem hlavně zvědavá na eust ... protože to už je fakt náročné a jestli to vyjde eust (což určitě ano 😉 ) tak to bude velká naděje pro nás všechny 🙂

alienka24
25. kvě 2010

pitrisek...no ten utroš před ovu je vážně blbost ☹

no tak epidemie říkáte, no tak to se máme na co těšit 😉 😎 😀

pitrisek26
25. kvě 2010

takže jsem možná brala clost nadarmo, když jsem ještě před ovu brala ten utroš .. bych toho doktora zastřelila

mysycka
25. kvě 2010

no tak snad nám to vyjde, akorát jsem nějak neviděla mezi těhotnými v příštích dvou týdnech val 🙂

alienka24
25. kvě 2010

pitrisek....a byla jsi na folikulometrii? já nějak nechápu proč ti ho nasadli před ovu? 😠 😕

alienka24
25. kvě 2010

mysy....to víš, val se nechce opičit, ona chce bejt něco extra 😀 😀

mysycka
25. kvě 2010

aha tak to jo ona asi musí počkat až budem všechny těhu ať potom má mezi čím vybírat nevěstu nebo ženicha pro mimnko 😀

pitrisek26
25. kvě 2010

byla jsem, v den kdy mi píchnul pregnyl tzn. před ovu jsem hned ráno měla vzítr první v dávkování 1-1-1

val123
autor
25. kvě 2010

mysy val tam určo nebude, k val příjde návštěva - mrcha 🙂
Já hrozně obdivuji ali jak bojuje a nevzdává se a věří na zázraky a v pár albíčkách, co jsou tu na koníkovi už je taková boj zakončený mimískem a to mi hrozně moc dobíjí baterky

val123
autor
25. kvě 2010

jj mysy přesně tak, já si počkám, protože kdo si počká, ten se dočká 😀

mysycka
25. kvě 2010

vali tak tak, kdo si počká ten se dočká 🙂 🙂 🙂

val123
autor
25. kvě 2010

sice čekám už dost dlouho, ale tak v tom přísloví nikde není řečeno, kde je hranice

tereza1980
25. kvě 2010

tak se hlásím dnes z domova po týdnu v nemocnici, byl to docela nářez, už je to trohcu lepší, dva dny na kapačkách, pak 4 dny dieta o pečivu a polívce, beru 1 helicid ráno, nutridrinky ráno a večer, abych dodala bílkoviny, zhubla jsem další kilo 😠 takže doma klidový režim, dietní strava, ve čtvrtek mám kontrolu u gyndaře a uvidíme jak dál, mimi v pořádku, dnes jsem 11+3 tt, snad máme to nejhorší za sebou 🙄

alienka24
25. kvě 2010

pit...no tak on se zas pregnyl postará o to aby ten folík prasknul, takže to nebude tak blbý že si ho už brala, neboj 😉 a kdy máš testit?

val...heč a já čekám ještě dýl 😀 😀

alienka24
25. kvě 2010

terez...tak to je síla teda, chjo tak hlavně aby to už bylo jen a jen lepší

mysycka
25. kvě 2010

😀 no tak se tu nedohadujte kdo čeká dýl a kdo kratší dobu 😀
terez tak hlavně, že to dobře dopadl a jsi ty i miminko v pořádku, nějaká dieta už se dá přežít 😉

tereza1980
25. kvě 2010

no od čtvrtka už nezvracím, od pátku bez infuzí a od neděle neděle na relativně normální stravě, i když hodně opatrně, žádný bílý pečivo nesnesu, žádný mléčný výrobky, jen brambory, rýži, chleba, nic nadýmavýho, bude to veselý 😝 ale mělo by se to prý tak do 2-4 týdnů už ustálit a pak už to bude snad ok, jen se mi začínají ozývat zase kyčle a záda, ale to se zatím dá ustát

tereza1980
25. kvě 2010

mysy, bez diety by to ani nešlo, stejně nemám naprosto na nic chuť, takže mi dietní reřim ani nevadí, pokud to není 3 krát denně rohlík, který už nemůžu ani cítit 😀

val123
autor
25. kvě 2010

ali no proto říkám, že mi dáváš naději a inspiruješ mě, protože vím, jak moc dlouho čekáš a jak stále bojuješ a máš ve všem výdrž 🙂
terez tak hlavně, že je miminko vpořádku a Tobě už je lépe a nezvracíš.

alienka24
25. kvě 2010

ha, tak už jenom jedna bedna....i kafe sem u toho stihla 😀

val123
autor
25. kvě 2010

ali téda tak to jsi dobrá 🙂

alienka24
25. kvě 2010

no hotovej superman, no ale roznášet to už nebudu, teda jen něco 🙂 ať maj holky odpoledne co dělat že jo? 😀 😅

alienka24
25. kvě 2010

no a dark už se pomalu mohla ozvat ne? 😉

val123
autor
25. kvě 2010

no to teda ju, jsme nedočkavý na zážitky

alienka24
25. kvě 2010

no tak sem jumping zrušila, nějak se mi tam nechce hopsat z těma prsama 😎 😝

val123
autor
25. kvě 2010

😀 😀 ali to by byl asi očistec,to si udělala dobře

alienka24
25. kvě 2010

no ono bude stačit jestli mi je bude večer kontrolovat matěj 😅 😀 😀

alienka24
25. kvě 2010

akorát jsme se teda shodli že je zajímavý že mám každý měsíc nějakou novinku 😀 😀 se to tělo asi zastřeluje nebo co 😀