Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
7. čer 2010

Pitri je mi taky 30 a podarilo se presne 3 mesice a tri dny po 30ce 😉 uz jsem si taky zacinala myslet ,ze je vse v pytli a ty roky kdy to slo jsem promarnila a vidis ... nesmis stracet nadeji .. POVEDE SE 😉

pitrisek26
7. čer 2010

tak pokud by se to mělo taky podařit za 3 měsíce a tři dny po třicítce, tak bych musela najít 20.6 pozitivní test 😀

koblizek.janinka
7. čer 2010

Tak i kdyby Ti to melo vyjit treba plus ci minus nejaky ten den .....po tricitce to jiste jde ...jsem dukaz 😉........neboj 😉

pitrisek26
7. čer 2010

🙂 tak jo, díky za podporu 🙂

koblizek.janinka
7. čer 2010

Pitri uz se Vam treba povedlo..... jen je to zatim tajemstvi 😉

koblizek.janinka
7. čer 2010

Dark ty jdes v pondeli na tu pruchodnost???

pitrisek26
7. čer 2010

třeba jo 😉 🙂

darkwitch
7. čer 2010

jani jdu 🙂
pit kamaradce se povedlo i po ctyricitce...

pitrisek26
7. čer 2010

jani a tobě se to povedlo přirozeně?

koblizek.janinka
7. čer 2010

Dark ja zase neznala totiz tu zkratku 😔 ...,az pak me to napadlo.....
Tak to budu na Tebe zase hooodne myslet.... at to mas rychle za sebou a at je vse ok a at ti je profouknou, nebo jak tu holky pisou a pak bude snazsi cesticka k vajicku 😵

koblizek.janinka
7. čer 2010

Pitri ano.... ja odmitala vsechny prasky( i kdyz mi dr. nejake napsala,bez predchoziho vysetreni) 😠 -tak jsem je nebrala)... chtela jsem se "vycistit" od desetileteho brani HA ,ale po roce uz jsme zacali taky s vysetrovanim na klinice ,ale skoncilo to jen vysledky krve a spermiogramem...

alienka24
7. čer 2010

tak pausa na chvílu, zbytek zboží až po svačince

koblizek.janinka
7. čer 2010

Ali co si davas na svacinku?

alienka24
7. čer 2010

jen obložený chleba a večer si dojdu na něco teplýho

val123
autor
7. čer 2010

dark ach jo, to je mi moc líto. Ale neboj, povede se určo příště

koblizek.janinka
7. čer 2010

Vali ahoj 😵

alienka24
7. čer 2010

jee ahoj Val 😉

val123
autor
7. čer 2010

ahoj holky 🙂

koblizek.janinka
7. čer 2010

Ja bych si dala taky chlebicek .... uz me na nej honi mlsna od nedele.. to jsem videla sousedku jak je papka a jeste jsem nebyla schopna si udelat 😔 😅

alienka24
7. čer 2010

no já i včera pekla piškot s pudinkem a na to kysaná smetana a čokoláda, můj oblíbený piškot 😉

koblizek.janinka
7. čer 2010

Vali uz je mi smutno .... fakt ....dneska jsem si cetla jak jsme spolu kecali na konci brezna...a koukala jsem Ti do albicka,jestli tam neni jak se mas, ale je tam smutno 😔

koblizek.janinka
7. čer 2010

Holky uz mi nesmite tak delat chute ... nebo ja se picnu... Ali ty mluvis o sladkostech a ja uz tu se cpu bonbonskou....

val123
autor
7. čer 2010

jani albíčko jsem smazala, bylo stejně zatím k ničemu 🙂 No a smutno mi po vás je a moc, ale na druhou stranu je mi takhle lépe, za celý víkend jsem si na mimíse vůbec nevzpomněla, nevím ani kolik DC jsem 😅 takže i když je mi po vás smutno,tak to přináší své ovoce 😖

alienka24
7. čer 2010

val....tak zas když je ti smutno tak to zas nehroť ne? vždyt za náma chodit můžeš a uvidíš že zas tak blbnout nebudeš, ono totiž to že ses rozhodla že na to nechceš tak myslet neznamená že sem nemůžeš vůbec chodit 😉 vím o čem mluvím, fakt 😉

koblizek.janinka
7. čer 2010

Vali o vikendu bylo krasne,co 😉 ...podnikli jste neco.. nejaky vylet ,nebo tak???

val123
autor
7. čer 2010

ali no však se vídáme na FB to se mi pak aspoň po Tobě a dark nestýská 🙂 Třeba si ho janinka taky založí.
Jani jj byli jsme v sobotu na výletě a včera jsme vegetili na balkóně a dělali si jahodové hody 😀

alienka24
7. čer 2010

tak nám přišla knížka petr muk 😒 docela fofr

val123
autor
7. čer 2010

tak to byla teda bleskovka

alienka24
7. čer 2010

no jsem z toho docela znechucená

koblizek.janinka
7. čer 2010

Ja mam facebook ...tak ja si vas najdu 😉 ,sice na konikovi jsem daaaaaleko vic,ale ja na vas mrknu 😉 jmenujete se tam asi tak jak tady ..... jdu hledat