Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
19. zář 2010

no už zas začínám kašlat, se mi to večer nějak zhoršuje ☹
a jinak dobrý, malá mě kope jako blázen a už se mi dělají i bouličky na břiše .-) co ty a víkend a je ti lépěji?

darkwitch
19. zář 2010

jo je mi lepe zitra uz jdu normalne do prace a vcera jsme sli s manzou na prochazku a usli jsme asi 12km... nejak se nam dobre slo, ale s tou mou rymou a kaslem to nebyl nejlepsi napad...

darkwitch
19. zář 2010

teda vrany vy tu vubec nejste kdyz tu sem ja, abych si to nezacla brat osobne... 😀

eustoma
20. zář 2010

cauves vrany ahaho:

pitrisek26
20. zář 2010

ahoj eust, já nevěřím svým očím, to je nádhera!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂
Přirozeně???? 😉

eustoma
20. zář 2010

Jj, prirozene pred pripravou na ivf. Potesilo. Manza hovori, ze dnes nejdeme do prace, ze budeme slavit cely den🙂)

pitrisek26
20. zář 2010

tak to pořádně oslavte, je to paráda, gratuluji 🙂

asus
20. zář 2010

Dobré ránko holky 🙂

@eustoma ježiš eust mooooc ti gratuluji paráda 😵 😵 😵 😵

alice35
20. zář 2010

@eustoma moc moc gratuluji 😉 😉 super.... 😅

asus
20. zář 2010

@alice35 ahojik tak jak je?? 😉

alice35
20. zář 2010

@asus ahojik, jj jde to, jen dcera je nachlazená od minulého týdne a včera začal manža, tak doufám, že mě to neschvátí taky ☹
co vy holky? 😉

asus
20. zář 2010

@alice35 teda je toho hodně těch nemoci hnus 😒 se drž. No u nás vše taky ok už se těšim na sředu na ten ultrazvuk a jinak už taky jsem dolezla do 8 měsice tak snad už to dolezu do konce i když mala dáva zabrat kope jak deset čertu 😅

alice35
20. zář 2010

@asus jj tak já mám ve středu "jen" poradnu, ale jsem zvědavá jestli je vše ok...čípek atd. Jinak malá kopne občas dost, ale teď spíš už dělá takový ty přesuny, kdy úplně cítíš že si protahuje nohu nebo ruku a to teda taky bolí jak prase 😅 .
as tebe taky bolí ta stydká kost nebo ne?

asus
20. zář 2010

@alice35 no ja mám taky takove natahovani stydka kost mě zatim neboli ale někdy mě v ni cuka 😅

alice35
20. zář 2010

@asus aha tak ok, já myslela, že tu některá psala, že ji taky bolí, tak to jsem četla asi na jiné diskuzi 😀
Jinak mám dnes 57 dní do porodu, to je děs fakt začínám mít bobky 😀 ale strašně se těším na malou až bude venku 😅. Tento týden mi snad konečně dorazí zbytek objednaných věcí, tak budu klidnější. Ještě teda musím koupit věci do porodky, ale pořád nevím co sebou 😒 asi se objednám na tu jejich info schůzku ať jsem v obraze 😵

asus
20. zář 2010

@alice35 no taky se začinám bát 😅 😅 😅 nijak to leti .doporodky taky ještě nic nemám ty jo ch jo nijak moc starosti a bobku dohromady co 😀

alice35
20. zář 2010

@asus jj ale my to zvládneme jsme holky šikovný 😀

asus
20. zář 2010

@alice35 to jo ale ty bobajzny mám slušný to víš po 15 letech rodit zas 😅 kolik si nabrala?

alice35
20. zář 2010

@asus jj připadám si jak prvorodička 😀 as já nevím doma se nevážím, budu vědět ve středu, taky jsem zvědavá 😖 co ty kolik?

asus
20. zář 2010

@alice35 no ja zatim 10 kg 😅 no tak doufam že fakt moc už nenaberu 😅 no za 4 týdny sem nabrala ted 1 kg

tereza1980
20. zář 2010

@eustoma veliká gratulace 😵 😵 pořádně to oslav, džusem nebo čajem a opatruj se, držím moc palce aby všechno probíhalo jak má a za 9 měsíců si přivítala na svět vytoužené mimi

alice35
20. zář 2010

@asus tak to máš v poho, já myslím, že mám víc, ale nevím, poslední měsíc jsem nějak moc plácala pátý přes devátý...no uvidím ve středu. 😉

tereza1980
20. zář 2010

jinak dcera je nachlazená, má rýmu od pátku a já kašlu, dneska jsme spolu doma, snad to zvládneme celý den, stále je mi nevolno, i když poslední dva dny trochu méně, ale o to víc mi tvrdne břicho a v noci mě úplně budí bolesti, asi tam má málo místa nebo co? no uvidím ve čtvrtek na poradně, řeknu to dr. a třeba mi udělá utz už dříve, aby se podíval. Já mám nahoře celkem 7kg 😉

asus
20. zář 2010

@alice35 no určo nemáš vic 😉 no hlavně že jsou naši drobečci v pohodě. 🙂 ale docela se fakt těšim až budu zase normalni postava 😀

tereza1980
20. zář 2010

a dnes 81 dní do porodu, začínám chystat mimi věci a taky bych měla kouknout, co budu potřebovat do porodníce a pak nejbližší dny doma 😉

asus
20. zář 2010

@tereza1980 ahojik teda ty máš furt nijake problemky mylá tě lituju fakt ch jo taky by si mohla mět trocha klidu mě taky připada že malá nemá už moc mista natahuje se ve mě jak špageta kope jak čert a furt mám vyvalenej bok 😅

asus
20. zář 2010

@tereza1980 taky hledam co do porodnice nemám moc tuchu co tam budu vše potřebovat 😅

alice35
20. zář 2010

@asus to mi povídej, už si plánuju jak budu cvičit, pže mé tělo tak nějak celé plandá 😀
@tereza1980 je mi to moc líto, to je děs jak je ti stále blbě ☹ drž se
Jinak doktorka na tom UTZ mi právě říkala, že hubenější maminky mají v bříšku míň místa, tak mimča intenzivněji kopou jak se snaží protahovat a tak, takže to bude asi tím 😉

asus
20. zář 2010

@alice35 😀 břicho mě neplanda ale těšim se až budu zase bez pupku 😀 ale to si ještě chvilku počkame 😀

alice35
20. zář 2010

@asus tak mně břicho taky ne to mám pevné až moc 😒 ale stehna a zadek bléééé pěkně mně narostly