Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alice35
22. únor 2010

eus držím palce

alienka24
22. únor 2010

eust...no tak ještě můžou vyrůst a pokud zvýšili dávku tak povyrostou určitě, takže držím palce

val123
autor
22. únor 2010

ahoj alice, mám hroznou radost,že se Ti povedlo manžu přesvědčit.

alice35
22. únor 2010

Ahoj val, já taky a jsem děsně nedočkavá 🙂 hned mám lepší náladu, když budu vědět na čem jsme...

darkwitch
22. únor 2010

alic ahoj
jsem vcera skoro precetla na vetrne hurce a ted bych si znovu mohla precist trojku stmivani kdyz uz vim co tam resi 😉

alice35
22. únor 2010

ahoj dark, já jsem teprve na 40 nebo 50 stránce 3 dílu tak ještě netuším vocogo 🙂 ale už se těším, krásně se to čte....

alienka24
22. únor 2010

stmívání je dobrý holky, máte se na co těšit ve čtvrtým díle

darkwitch
22. únor 2010

ali ctvrty dil uplne miluju mam ho od vanoc a cetla jsem ho uz 3x 😅

alice35
22. únor 2010

já mám taky 4díl a už se na něj těším 😀

alice35
22. únor 2010

Ještě se chystám na nějaký knížky od Herriota a holky jak píše Paulo Coelho? Četly jste něco od něj? Já mám období kdy čtu jak divá a z toho se nedokážu začíst do žádný knížky 🙂

alice35
22. únor 2010

musím jít...tak pa ☹

darkwitch
22. únor 2010

alic jeste jsem ho necetla, mam doma alchymistu, ale nemam na nej cas, ale slysela jsem, ze je to dobry 🙂

alienka24
22. únor 2010

coelho je oblíbený a velmi prodávaný autor, bohužel jsem od něj ještě nic nečetla ale chystám se na něj 😉 tak pro dnešek už jsem dopracovala co se týče zboží 😉

darkwitch
22. únor 2010

ali a co nam ted prodas? 😉

alienka24
22. únor 2010

no a copak bys ráda? máme toho tady dost 🙂

eustoma
22. únor 2010

pitrisku: clostybegitu sa vobec neboj. ako to neni hormon ale antiestrogen. teda bude par dni tlmit tvoju produkciu hormonu aby potom tvoj organizmus si toho hormonu vyrobil viacej. a ko som pisala mal by mat za nasledok to, ze miesto 1 folikulu by sa ti malai spravit 2. ale su ludia na ktorych neucinkuje. a dost casto neucinkuje ta prva davka. clostilbegit neni ani ani zasah do ogranizmu a tak. myslim si ze u tohto typy liekov sa neni coho bat.

pitrisek26
22. únor 2010

eust díky, my jedeme 27.3 do alp na lyže a já nevím co dělat, jestli bych jela jako těhule a zároveň se bojím toho, že to nevyjde ☹ mám na to ještě pár hodin a pak si tu tabletku buď vezmu nebo nevezmu

darkwitch
22. únor 2010

ali ja nevim, ty si obchodnik 😉 ja teda ted mam knizek na cteni dost a to si chci jeste precist od feista sagu konklave stinu, valka temnych a jeste odkaz trhlinove valky... a to si to musim nejdriv nekde pujcit... pomoc potrebuju byt na rizikovym at mam na to cas 😉

alienka24
22. únor 2010

dark....nápodobně 🙂 😀 😀

eustoma
22. únor 2010

pitrisku aj keby ze si hned tehulka, tak to lyze este zvladnes, neboj.
no kazdopadne vecsinou aj co pisali holky v diskusiach prvy mesiac liecby s clostilbeg. moc nezaberal, ze to zabera az po 2-3 mesiacoch liecby.

darkwitch
22. únor 2010

zrovna premyslim jestli tu zimu nerozpulim jarnim pobytem v laznich, ze bych to mohla dat i jako darek k narozeninam pro muzicka...

pitrisek26
22. únor 2010

já právě našla v diskuzích, že to hodně zabralo první měsíc

eustoma
22. únor 2010

ako teraz som sa nevenovala tomu citaniu, ale pre pol rokom, ked som to riesila, tak som citala o sto sest. neviem ozno to bolo tym na ake diskusie sme narazili. neviem. vyhladavala som o tom dost informacie a hlavne kedze mi vobec nezaberal, tak o to viacej som o tom citala.

urcite rozhodnutie je na tebe ci zacat uz teraz alebo nie. nechaj si to prejst hlavou a uvidis.

eustoma
22. únor 2010

kocky ja som neskutocne unavena a to som dnes spala dobre. neviem ci to neni tymi hormonmi. inak sa ma dnes pytal lekar ci mam ochlpenie. tak ma zarazil otazkou ze som vobec nechapala co sa pyta. potom vysvetlil, ze teda ci nemam nejake nove chlpky, ci nemam nejaku reakciu na tie hormony. asi si pojdem tak na hodku-dve zdriemnut. potrebujem este daco robit, ale neskutocne u toho zaspavam.

mirkf
22. únor 2010

Ahojky, tak tu řeším dilema - mám začít brát od 15DC ten Duphaston, ale všude jsem vyčetla, že se má brát až po ovulce, jinak jí "zastaví". A já určitě do 15DC ovulku nemám. Myslíte, že mám volat doktorce a domluvit se s ní nebo si to mám naordinovat sama, až po ovulce - mám objednané i ovu testy. Poraďte - vy už jste tu odbornice 🙂

alienka24
22. únor 2010

mirkf....pokud víš že ovu nebyla tak si ho nasad až po ovu 😉

eustoma
22. únor 2010

mirfk: ber ho az po ovulke. inak funguje ako antikoncepcia. takze az po ovulke.

mirkf
22. únor 2010

Děkuju - já právě moc nevím, jestli ovulka vůbec je, takže teď zkusím ovu testy. A jinak se pak domluvím s doktorkou, aby mě vzala na UTZ, aby se podívala, jestli vůbec ovulku mám. Zkouším sledovat hlen, ale je to poslední dobou (hlavně po braní Utrogestanu) nějaké prapodivné.

alienka24
22. únor 2010

mirkf...a na podporu ovu nic nebereš? a proč máš ted duphaston a ne utroš?

eustoma
22. únor 2010

utorgestan a duphaston by mali mat podobne ucinky. ten tiez az po ovulke. ale dobre sa poradit s lekarkou.