Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

tereza1980
9. bře 2010

jdu do pelechu ať ty bacily vyženeme, zatím pa a držím palce ostatním

val123
autor
9. bře 2010

dark no ještě máme 2 čekatelky, ty to jistě zvládnou 😀

pitrisek26
9. bře 2010

jako jestli mi to teď nevyjde, tak to uplně kašlu a už ani k dr. nejdu, po tom utrogestanu se mi točí hlava jak hrom, málem omdlívám, z toho clost mi bylo horko, potila jsem se jak dveře od chléva, z pregnylu mi bylo zle ... no mám tohle zapotřebí, když jsem prý zdravá ☹

val123
autor
9. bře 2010

pit asi to chce čas, nic jiného se na to říct bohužel nedá ☹

pitrisek26
9. bře 2010

za 8 dní mám 30 .. zdá se mi, že už čas nemám 😖 😠 ☹

val123
autor
9. bře 2010

pit 30 není žádná katastrofa a jelikož se s vámi už něco děje (přes doktory)tak čas máš. Koukej na nás, u nás je zjevný problém a stále se tomu snažíme dávat čas a věřit na zázrak i když nervy vibrují.

darkwitch
9. bře 2010

ja chci clostyl jestli je po nem teplo, me je porad zima, akorat vcera mi bylo teplo coz vubec nechapu 🙂
pit neboj dopadne to dobre...

pitrisek26
9. bře 2010

to není ani tak teplo, jak když z tebe teče jak při horečce, já jsem taky pořád zmrzlá, ale tohle byl horor

val123
autor
9. bře 2010

a krom toho pit, Ty jsi teď pyšná čekatelka na výsledek takže hlavu vzhůru a na sv. Patrika (den zázraků a čtyřlístků) to prostě vyjít musí

darkwitch
9. bře 2010

pit dobre tak to nechci 🙂

pitrisek26
9. bře 2010

val, kdy je ten patrik?

pitrisek26
9. bře 2010

holky mám nové jméno pro dceru Timea .. je to slovenské jméno, hrozně se mi líbí nebo Vinnea a čte se to Viní 😉

val123
autor
9. bře 2010

17.3. 😀

val123
autor
9. bře 2010

pit a mě se kupodivu pomalu začíná líbit Monika

pitrisek26
9. bře 2010

paráda, tak to vyjde, to mám narozky i toho patrika 😉

pitrisek26
9. bře 2010

tak tohle jméno ti nechám, tohle se mi nelíbí 😀

val123
autor
9. bře 2010

pit mě se vůbec nelíbilo, líbilo se manžovi, ale neví proč,ale nějak se mi zalíbilo, asi díky knížce co jsem četla a hlavní hrdinka se jmenovala právě Monika

darkwitch
9. bře 2010

val 😀
pit tak to urcite vyjde kdzy budou narozky a patrik
patrik to jmeno se mi kdysi strasne libilo 🙂

val123
autor
9. bře 2010

pit my už jinak máme vybráno,takže to s dalšími jmény nebudu míchat, bychom si pak nedovybrali 😀

pitrisek26
9. bře 2010

a jaké máš vybrané?

pitrisek26
9. bře 2010

dark, takových příležitostí už bylo, takže to beru s rezervou a takové ty příznaky to mi už je po tom roku k smíchu 😀

val123
autor
9. bře 2010

Adámek nebo Filípek či Dominik, Anetka nebo Natálka

darkwitch
9. bře 2010

ja jeste jmena nevim u me se to strida a manzovi se moje jmena nelibi, nechapu proc...

val123
autor
9. bře 2010

dark my jsme se do těhle jmen úplně zahleděli. Tak snad nás nepřepadne touha po jiných 😀 Jinak moc pěkné nehtíky, já Ti zapomněla poslat ty minulé, ale mám je vyfocené,tak to napravím 🙂

darkwitch
9. bře 2010

val dekuju, posli posli, potrebuju inspiraci 🙂 priste jdu naposled, pak je necham odrust a udelam si je zase az na zimu...

val123
autor
9. bře 2010

dark proč takhle jen na zimu?

darkwitch
9. bře 2010

protoze v lete jezdime na akce od sermu a tam to neni vhodne...

val123
autor
9. bře 2010

no jo ale letos v létě budeš těhulka, tak si je můžeš dovolit

eustoma
9. bře 2010

dark: ako pisala val, spermio dokaze s chlapom pekne zamavat. ale fakt mozno sa len nedostanu cez hrdlo do maternice a staci tomu trosku pomoct. teda dat im tie spravne mapy 😉.

holky ja vam dan, ked nebude mimco bude auto. ne to je pekne postupne. auticko a hned na to miminko. auticko sa vam bude s mimcom hodit. a co sa tyka znacky, tak forna nemame, ale mali sme jeden ford focus vyhliadnuty a skoro sme ho kupili. mame pasat.

asus: ja dufam ze zahlasim // 😉. zatial tomu verim 😉. uvidime ci tomu budem verit aj v piatok, snad ano 😉. a toboz, ked je val rozhodnuta 😉 😉, sak to musi vyjst 😉 😉 😉

terezko to je riadne divne. ten cyklus nejak vobec nevysiel.

pitrisku: trafit ste sa mohli. len uz ci spermijky mali spravne mapy. a hlavne pitrisku neboj ono to vyjde. ked ti je z liekov zle, tak ti ich vymenia. miesto clostilu, moze byt napr. tamoxifen. pregnyl sa tiez da vymenit za nieco ine. a utrogestan tiez nemusi brat. ten ma pomahat na usazovanie vajicka. ale ono ked je vajicko uz oplodnene, tak je potreba vediet, ci je maternica pripravena, ci je dost hruba a ked je, tak utrogestan neni az tak potrebny. a toboz ked ti je z neho zle.

darkwitch
9. bře 2010

val 🙂
eus kdyz mi s tim autem trochu vahame, protoze ho zas tak nutne nepotrebujeme a je to spousta penez, ktere se daji utratit za neco jineho, treba knizky 😉