Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
6. dub 2010

mysi ja jsem si je uzila krasne, zvlast pondeli u sestry, kde jsem si uzivala tahani synovce, ale stejne se tesim az bude drzet hlavicku...

mysycka
6. dub 2010

jéé ty se máš, vlastně to si myslím psala už včera, že?
no to my odjeli k babičce tam jsme se nacpali, popovídali jsme si, vypily kávičku a jeli jsme domů. Bylo to tak fajn, naše babi je zlatá akorát nás v pátek pěkně vylekala. bylo jí zle a museli jsme jí volat sanitku, měla tlak 200/120 a motala se jí hlava tak jsme se lekli a přece jen je jí přes 80, ale jinak je zlatá 🙂

darkwitch
6. dub 2010

babicka u me probehla taky, zase jsem ji musela vynadat, protoze v zime spadla a ted se ji to konecne srovnalo a hned jak ji bylo dobre, tak se pustila do gruntovani a presouvani posteli, takze se zase nemohla hybat... ale kdyz nedela hlouposti tak je taky zlata 🙂

tereza1980
6. dub 2010

tak mé drahé, předrahé 😀 😀 😀 hodnota sobotního hcG je 126, takže už to mám definitivně potvrzeno, jsme těhu 😵 😵 😵 😵

kontrola na ultrazvuk 28. dubna

volala jsem tam od rána snad 5 krát, výsledky dorazily až před chvilkou, jupííííííííííííííííííííííí

a janinko, máme stejný termín porodu 😉

val123
autor
6. dub 2010

ter gratuluji

mysycka
6. dub 2010

terez tak to je super, velikánská gratulace 🙂 🙂 🙂
dark naše babi hned jak jse jí udělalo líp ta hned vyletěla na zahrádku, taky ztracenej případ, člověk jim má pořád připomínat at odpočívají a oni si stejně udělají po svým 🙂

val123
autor
6. dub 2010

my taky měli Velikonoce návštěvní, prvné mou stranu rodiny a pak manžovu

darkwitch
6. dub 2010

tery gratuluju, to je super 🙂

mysycka
6. dub 2010

vali my navštěvujem jen moji stranu rodiny a Petrovu tak jednou, dvakrát do roka. Nemá s nima moc dobrý vztahy, vyrůstal v dětským domově tak se ani není čemu divit

asus
6. dub 2010

tery taky gratuluji

darkwitch
6. dub 2010

ja jsem taky byla jen u nasich manzovi se po navstevach nechtelo a ja sama za tchyni nepojedu...

val123
autor
6. dub 2010

aha,tak to se opravdu není čemu divit. jInak my moji rodinu navštěvujeme taky tak max. 3 x do roka, protože bydlí pro změnu daleko, takže vždy vybíráme takhle dny, kde vychází nějaký svátek

asus
6. dub 2010

tak u nas ja měla tady segru se synem tak bylo veselo až dost

mysycka
6. dub 2010

asu tak to věřím?
vali to je blbé, že máš rodinu tak daleko, ale my když jsme byly malé tak jsme bydleli v Náchodě a babičku jsme taky měli daleko

asus
6. dub 2010

myšičko ahojik jak se máš?

mysycka
6. dub 2010

asu no celkem dobrý, konečně jsme dostala zase MS, po injekci. A obědnali jsme se do Fertimedu na 19.4

asus
6. dub 2010

tak to je dobře že jsi v pohodě budu držet pěstičky

tereza1980
6. dub 2010

zapomněla jsem ppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

asus
6. dub 2010

terez tobě to prskani jde

mysycka
6. dub 2010

terez doufám, že ten prskanec doletí až do Prostějova 🙂

darkwitch
6. dub 2010

tery konecne taky nekdo prska 🙂

asus
6. dub 2010

ja bych taky prskala ale nevim zda mam ještě co prskat

asus
6. dub 2010

darkwitch
6. dub 2010

asus nezlob, zitra nam sem hodis fotecku krasneho mimouska 😉

darkwitch
6. dub 2010

ale dobre povoluje se ti vyjimka muzes prskat az od zitrka 😀

mysycka
6. dub 2010

asu víš, že všude říkaj , že pozitivní přístup je důležitej. musíš věřit tomu, že to bude ok, ajko tomu věříme my 🙂

asus
6. dub 2010

holky jste hodne ja mam fotečku ze začatku kde je zarodek ale nemam odvahu ji sem dat počkam do zitřka třeba bude nova a lepši 🙂

darkwitch
6. dub 2010

as my si klidne na tu zitrejsi pockame 🙂

asus
6. dub 2010

dark ja vim 😉

mysycka
6. dub 2010

počkáme a budeme se radovat s tebou, přece nemůžeme mít pořád jen smůlu, ne? aspoň některý z nás ji musí prolomit a je to na tobě, terce a ostatních holkách