Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
6. dub 2010

dobry vecer, je tu nekdo?

cell
6. dub 2010

kuk 🙂

darkwitch
6. dub 2010

je ahoj cell jak se vede? jsem te uz dlouho nevidela 🙂

cell
6. dub 2010

já jenom tak prolétám, musím žehlit ☹

jen kdo by chtěl vidět fotky z Afriky, jsou na www.tomasbalik.cz, sekce galerie - tam někde dole jsou momentky z jiného (daleko krásnějšího) světa 😵

darkwitch
6. dub 2010

tak to se podivam, chudinko musis zehlit

tereza1980
6. dub 2010

ahojda, v albu mám dnešní testík, vyskočily na mě čárky ihned, to sou vysněné dálnice tlustice 😉 jinak taky musím žehlit, uf
a od manžela jsme dostala kytici tulipánů 😀

darkwitch
6. dub 2010

cell moc pekne 🙂

darkwitch
6. dub 2010

to fotil manzel? je moc sikovny

cell
6. dub 2010

dark: děkuji, to on je 🙂
co děláš v sobotu 24.4.? nedala by ses se mnou trampolínový maraton? 4 hodiny, ale je možné jen i dvě ... já mám na to dost chuť a ráda uvítám spolucvičitelky, což je výzva nejen pro dark 😉

ter: moc gratuluju .... a závidím. Já už jsem zase v depresivní fázi, ale nebudu to tu psát, ať nekazím atmosféru

darkwitch
6. dub 2010

cell bohuzel jsem na libusine, takze nic, skoda docela bych sla...

darkwitch
6. dub 2010

a kdy zajdem na kafe a na tramposky normalne?

cell
6. dub 2010

dark: tak to je škoda ☹ . Já si to asi prubnu 🙂 . Jinak oni dělají i sportovní víkendy, to bych si taky moc ráda zkusila 🙂

cell
6. dub 2010

dark: kafe nevím, ale od 1.6. budu na Karláku, čili trampošky mám za rohem, to můžeme dát častěji 🙂

darkwitch
6. dub 2010

no ja nevim jestli bych to prezila... jsem trochu z formy... se mi ted nedari se na tramposky dostat 😠

darkwitch
6. dub 2010

tak to bude super, to se musime dohodnout a nekdy zajit

cell
6. dub 2010

dark: já jsem taky out, v neděli jsem byla po x týdnech a bylo to krušný. Byla jsem fakt nadšená, když tam Jirka hulákal, že je rád, že zas máme zdravotní dozor ... a mně přitom bylo ze všech nejhůř 😀

cell
6. dub 2010

dark: hodlám začít taky plavat, Podolí mám cestou 😵

darkwitch
6. dub 2010

cell uplne te chapu, ja tam vzdycky jdu po te strasne dobe a pak tam funim a sotva pletu nohama a nebo si skacu tak jen pro radost a nedavam do toho silu

darkwitch
6. dub 2010

ja jak jdu do bazenu tak dostanu opar, chripku, anginu nebo neco...

cell
6. dub 2010

ale stejně jsem zas a znovu nadšená, jak jsou ty trampošky skvělý!!! musíš to semnoiu někdy a s naším Jirkou zkusit, to je teprve žraso 😀

cell
6. dub 2010

bože zas píšu jak čuňas, ale to je pořád, asi jste si zvykly 😔

darkwitch
6. dub 2010

ty me chces zabit 😀 ja jsem rada, ze zvladam ty nase, ale je fakt, ze kdyz jdu cvicit k pepovi tak je to taky horsi nez u tech bab a jeste ma clovek pocit, ze se musi vic snazit, ze se prece pred chlapem neschodi

cell
6. dub 2010

dark: je to tak, já teda cvičím s chlapem radši 😀 a zabít Tě nechci, naopak!!!!

darkwitch
6. dub 2010

ja tim horsi myslela drsnejsi 🙂 taky bych sla radsi k pepovi, ale ma to v uplne blbou dobu a nikdy se tam nemuzu dostat

darkwitch
6. dub 2010

jojo chces si vyzkouset prvni pomoc v praxi az to se mnou slehne 😀

darkwitch
6. dub 2010

ale urcite zajdem

cell
6. dub 2010

a kdy cvičí? jinak mě tam drobet vadilo, že je to tam takový maličký, člověk tam nemá moc prostoru ... anebo jsem od nás rozmazlená

darkwitch
6. dub 2010

tak ja jsem zvykla i kdyz obcas mam taky pocit, ze se tam nemuzu vejit 🙂 co myslis tim kdy? jako kdy chodim na trampolinky? kdyz se vlezu tak ve ctvrtek od sesti, ale dostat se je problem, clovek se musi zarezervovat v pondeli na ctvrtek za tri tydny...

darkwitch
6. dub 2010

a nechces zkusit flown? nejaka novinka v pustu, vypada to docela zajimave

cell
6. dub 2010

tak to je špatný, já budu konči počítám tak ve tři, do šesti na trampolínky se mi asi nebude chtít čekat ... ale kdo ví co bude a jak bude