Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
20. dub 2010

jeee to ja taky 😀 😀 😀 😀 Vlal ty máš moje těhu chutě 😀 😀 😀 😀

val123
autor
20. dub 2010

ovšem bez těhu 🙂 Problém je, že já tlačenku nejím, tak by mě fakt zajímalo, kde jsem na takovou kravinku přišla

asus
20. dub 2010

val to je hodně divný no 😉 asi ti to schazi masiko 😀

val123
autor
20. dub 2010

nevím nevím, jím ho teď pravidelně a v tlačence zrovna toho masíka moc není, mám chuť na tu octovou zálivku z toho ze všeho nejvíce. To se mi hlásí asi stavy před mrchou 🙂

asus
20. dub 2010

val jen aby to byla mrcha mam takove tuchy že to nevypada na mrchu 😉 no nechame to osudu

val123
autor
20. dub 2010

asus jj přesně tak, necháme to osudu, protože já jsem kolikrát tak rozpapaná, až je to hrůza, takže nemůžu soudit a teplota nic nenaznačuje

asus
20. dub 2010

tak uvidiš koukam že dneska mame debatu ve dvou 😀 😀 😀

val123
autor
20. dub 2010

jj 😀 Tý jo já už chci víkend

asus
20. dub 2010

jeeee se těšiš na volníčko co?? 😉 ja zitra ta kontrola už abych věděla co a jak 😒 😉

val123
autor
20. dub 2010

jj těším, tady toho mám tak nějak akorát dost 😒
neboj, zítra bude vše ok. V kolik jdeš?

mirenkam
20. dub 2010

Ahoj holky, tak koukám, že řady objevitelek se rozšiřují a moc vám gratuluji a já jsem zase na začátku
😒 Holky mějte se moc hezky...

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
mirenkam:........2 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........15 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 21 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 21 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 24 DC......kortyhel
janička88:........ 24 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova..........27 DC
eustoma .......... 37 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny), hned stimulacia na IVF el (menopur+orgalutran)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
eimmy:............ 55 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

asus
20. dub 2010

mam tam bejt na desatou 😉

tak jsem vytřela barak to byla dřina bože jak ja to vytírani nesnaším 😠

asus
20. dub 2010

mir to je mě lito 😒

val123
autor
20. dub 2010

mir nic si z toho nedělej, já jsem taky stále jen na začátku ☹ Ale neboj, jednou se určitě dočkáme

val123
autor
20. dub 2010

asus já vytírání taky nestnáším 😀

asus
20. dub 2010

val to je hruza taky by se to mohlo vytirat samo uklizet patrovej parak je na mrtvicu 😅 🙄

mirenkam
20. dub 2010

jo holky, aspoň to mám pravidelně a netrápí mě tak dlouhé cykly, jak některé z vás... většinou se ráno 28.DC probudím a je to.... 😨 a nebo ještě dřív 😔

asus
20. dub 2010

no nic jdu na prochazku okouknout byteček tchýně tak zatim odpoledne budu 😉 a nezlobte

val123
autor
20. dub 2010

asus zase máš svůj klid a myješ si svoje, u nás musíme mýt chobu a sklepy a to mě fakt neba, kor když tam ani nechodím a pak musím drhnout bahno

val123
autor
20. dub 2010

Mir aspoň jedno pozitivum. A už u manži na něco přišli?

mirenkam
20. dub 2010

val teď čekáme na konec května na výsledky genetiky, jinak na urologii toho našli více ... tak se pak objednáme a uvidíme, co nám řeknou....

val123
autor
20. dub 2010

mir vidíš, já Ti to říkala, to je moc dobře, že vás tam poslali, manžu tam taky začali takhle pěkně léčit. To mám radost.

tereza1980
20. dub 2010

ahoj děvčata, pomooooooooooooooc mě je hrozně zle, děs, včera v práci to byl očistec, vyzvedla jsem dceru ze školky a padla do postele, dnes jsem jen do oběda, pak máme zápis a od zítra si beru do konce týdne dovču, to nejde vydržet. v gennetu dřív volno nemají, tak jdu až příští středu na ten utz 😖 😖

asus
20. dub 2010

tak kdepak jste tulačky už jsem tady 😀

asus
20. dub 2010

terez jeje to je děs naštěsti mě už ty nevolnosti ustupuji a je to lepši a lepší 😉

eimmy
20. dub 2010

Objevitelky pokladu:
asus:............. (20.3. //)
alice35:......... (20.3. //)
koblizek:........ (29.3. //)
tereza1980....(31.3. //)
mirkf...............(11.4. //)

Čekatelky:
eimmy:............ 1 DC.. léčba v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI-pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mirenkam:........2 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
mysycka:...........15 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu listovou
darkwitch: ........ 21 DC......prirodzene snazeni - gyn.caj
cell:.................... 21 DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
val123:.............. 24 DC......kortyhel
janička88:........ 24 DC.....přirozené snažení, gs mamavit
lichtakova..........27 DC
eustoma .......... 37 DC..... cakam na ms (test z krvi negativny), hned stimulacia na IVF el (menopur+orgalutran)
alienka24......... ? DC...... mojzisovka+caj - uziva si
bonifac.............přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus,kontryhel
afina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi

val123
autor
20. dub 2010

ahoj ter, a zkoušela si ty lízátka na těhu nevolnosti? Holky si je tu hodně chválily

asus
20. dub 2010

ahojik eimmy taj už dorazila mrcha, koukam 😒

asus
20. dub 2010

val ja testuju věneček a větrnik do toho jsem si ohřala parek 😀

eimmy
20. dub 2010

asus: ahoj jj dorazila a nikdy jsem z ní neměla větší RADOST !!!!!!!!!!!! KONEČNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!