Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
1. čer 2010

mě už se chce dom

lichtakova
1. čer 2010

ali, tak běž 🙂

alienka24
1. čer 2010

nemůžu

lichtakova
1. čer 2010

alienka24
1. čer 2010

takhle si spolu ale můžem psát 😉

darkwitch
1. čer 2010

ali tak ted uz to mas za par...

tereza1980
1. čer 2010

tak dnešní den je snad už za námi, docela jsem to ustála i s dcerou doma, ale už začínám mít dost 😝 v albu mám foto břicháče, na to, že jsem zhubla 2 kila a po těle jsem jako kostlivec, tak břicháček pškně roste, tak snad je tam to mimi v poho 😵

lichtakova
1. čer 2010

tak to jo, to já toho v práci moc nenapíšu, jednak nestíhám a hlavně máme zákaz chodit na internet 😠 , kreténi

darkwitch
1. čer 2010

ter parada, ze jste to zvladly, jste holky sikovne, to vis, ze se ma mimco ksvetu, zvlast kdyz je ti tak spatne 😉

mirkf
1. čer 2010

Ali - zkusila bych ještě ve čtvrtek jeden test, ale pokud už nešpiníš nebo spíš, že se to nezhoršuje, tak jsi prostě těhulka. Na tom UTZ by tedy mohla už být vidět nějaká malá dutinka, tak uvidíš. A teprve pak, až přijdeš s výsledky, tak tě posuneme nahoru mezi objevitelky pokladu 😀 😀

lichtakova
1. čer 2010

a mněěě? 😉

lichtakova
1. čer 2010

měěěě

mirkf
1. čer 2010

Dark - teda teď jsi mně tu rozhodila chuťové buňky -já bych si taaaaak dala pizzu se čtyřmi druhy sýra nebo i Hawai, mňaaaam

alienka24
1. čer 2010

no já ho počůrám asi zejtra ten poslední co mám doma a ve čtvrtek ráno už jedu na gyndu tak tam se dovím co bude potřeba 😉 a nešpiním ani krapet, už ani žádný růžový výtok co byl včera 😉

tereza1980
1. čer 2010

nejlepší potvrzení je stejně z krve, mě udělali náběry od dva dny a narůstalo to dvojnásobně, test už pak vyšel pozitivní ještě před limitem, na UTZ jsem byla až na začátku 8 týdne a to už bylo vidět srdíčko atd. ale protože je mi blbě od 1. dne tak o mém těhu nebylo pochyb 😅

mirkf
1. čer 2010

Tebe Lichtáčku samozřejmě taky, až si to budeš přát. Nebo tě tam klidně dáme hned, jak chceš??

alienka24
1. čer 2010

licht...ty už bys nahoře měla být

terez...bříško pěkný a snad už ti bude jen líp 😉

darkwitch
1. čer 2010

ja si vyjimecne misto ctyr druhu syra, dala (prsuto) s olivama

lichtakova
1. čer 2010

mně bylo taky, ale co se válím, tak mi je dobře

lichtakova
1. čer 2010

já si dělám srandu, počkám, co tam bude zase v pátek

lichtakova
1. čer 2010

až bude vidět aspoň 1mm dítě

mirkf
1. čer 2010

Tak olivy moc nemusím - i když na pizze je sním, když jich tam není moc.

alienka24
1. čer 2010

😉

mirkf
1. čer 2010

Dobře, tak Ali i Licht, až si budete přát "stoupnout vzhůru" tak dejte vědět - nebo se tam prostě přepíšete samy 😀 😀 Stejně by bylo nejlepší, kdyby už se // byly všechny. To by se to tu pak dementnělo. 😀 😀

darkwitch
1. čer 2010

tak ja je muzu a na pizze snim i cerne...

alienka24
1. čer 2010

no nevim jestli nám tu diskuzi pak nezavřou,...přílišná demence, vstup zakázán 😉

mirkf
1. čer 2010

JO, jsem žádáme dcerou, abych si s ní šla ještě chvíli kreslit, než se půjde umýt a spát - a já s ní. Tak se mějte hezky a dobrou noc. Juknu za váma zase zítra z práce.

mirkf
1. čer 2010

Jsem dement - chtěla jsem napsat jsem žádána dcerou. Chjo - budu mít přístup zakázán, píšu hovadiny 😒

tereza1980
1. čer 2010

nebojte holky, za pár dní to budete mít od doktorů černé na bílém 😉 a začne vám být špatn 😝 😀 😀 😀 ne ne to žádné z vás nepřeju, myslím, že za vrány jsem všechyn nevolnosti vybrala plným dílem

ještě týden a končíme 1. trimestr, pak už se mi MUSÍ udělat dobře 😠

darkwitch
1. čer 2010

ale to bude nuda, to se my zatim nedementni, nebudeme mit komu smat, protoze na tom budeme stejne 😀