Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
3. čer 2010

@lichtakova ted sem to dočetla neboj jen stale bojuj taky jsem fakt strašně krvacela i velke kousky a mimi se udrželo

alienka24
3. čer 2010

ahoj holky tak jsem zpět

lichtakova
3. čer 2010

doufám, že aspoň někdo nese dobré zprávy

asus
3. čer 2010

@alienka24 tak co ali povidej

lichtakova
3. čer 2010

as, já myslím, že spíš tak ani nejde o to krvácení, jako spíš že se ot netváří moc životaschopně

asus
3. čer 2010

@lichtakova ja myslim že je brzo kolik si týdnu??

alienka24
3. čer 2010

no takže, sliznice přes 18mm( v pondělí byla 12) projasněná děloha a prý v tý sliznici vidí nějakou černou tečku 😅 říkala jsem jí že jsem ovu měla asi až 20DC tak říkala že to v tom případě vypadá mooc dobře, no a prej abych měla klid tak mi vzala krev na hcg a podle toho mi kdyžtak zvýší dávku utroše, ale prej mi pomalu gratuluje 😅 😅
tak já nevim, snad je to dobrý 😅

lichtakova
3. čer 2010

tak dneska by to mělo být podle ms 6+0, ale v pondělí mi na utz říkala dr., že to vypadá o týden menší (místo 5+4 4+4)

lichtakova
3. čer 2010

ali, já myslím, že jo

asus
3. čer 2010

@lichtakova ježiš no tak to je jako u mě na začatku byla jen dutinka a taky řikala oktorka že tam nic nevidi s prominutim krava 😎 a koukni jakej je tam mimisek nestresuj se a uvidiš fakt stejně to neovlivniš

mirkf
3. čer 2010

Licht - a ty víš, kdy byla ovulace - vždyť jsi mohla klidně otěhotnět až později a pak by to odpovídalo.

Ali - tak super, jupíííí

asus
3. čer 2010

@alienka24 no vidiš 😎

alienka24
3. čer 2010

no jsem teda nějaká mimo

lichtakova
3. čer 2010

miri, podle utz před měla být takovej 15-16DC, možná i 17, ale i tak je ot už dlouho

alienka24
3. čer 2010

licht...to mě mrzí ☹ a třeba to ještě dopadne

koblizek.janinka
3. čer 2010

Tak jsem uz zase tady a uz mame co jist 😉 ... teda obedvat 😵 po vydatne snidani a sesti coko bonbonech uz mi zase vytravilo 😅

koblizek.janinka
3. čer 2010

Li myslim na TEBE vsak vis...

mirkf
3. čer 2010

Licht a Ali - kdy si máte volat na výsledky na HCG?

alienka24
3. čer 2010

já kolem druhý hodiny

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka to ja dodělavam čočoku opekam buřtika a bude dlabanec 😝

koblizek.janinka
3. čer 2010

Ali tak to vypada s Vami moc dobre ja se pridavam k As ,taky jsem tam mela pri prvni kontrole jen vacek(cerny flek) a videla jsi co mame z toho flicku ted 😵

asus
3. čer 2010

čočku 😎

koblizek.janinka
3. čer 2010

As 😉 Ja si ji pujdu uz ji taky nachystat do vody a vecer bude polivcicka.. teda ty jsi mi dnes udelala chute 😵

mirkf
3. čer 2010

Tak to já tu požírám pizzu - Dark mi na ní tuhle navnadila, tak jsem si jí ráno koupila a teď si jí tu hřeju na radiátoru, protože mikrovlnku tu nemáme. Ale stejně je to bašta - už jí jím od ráno od 9.00, vždycky šupnu 2 kousky na talířek na radiátor a baštím. 😀 😀 😀

asus
3. čer 2010

@koblizek.janinka jojo alespon nikomu doma synator nadšenej neni a le mě je to fuk ja ji miluju u nas ji bašti i pes 😀

tereza1980
3. čer 2010

ali, to je super zpráva, uvidíš, že hcg bude ok, mě přijde že vás na ten utz vzali hodně brzy, já když volala s pozitivním testem do gennetu, tak mě vzali na krev a když mi to potvrdili tak jsem šla až za 3 týdny na utz, dřív to prý nemělo cenu, takže vydržte

licht - co se má stát stane se, a ty musíš věřit v to dobré, těhotenství je od začátku až do porodu jeden velký hazard a musíme mít pevné nervy, mimís to cítí a když mu budeš věřit, zvládne to 🙂

koblizek.janinka
3. čer 2010

Tak ja mam dnes zeleninovou polevku a pohankovymi noky,holansky rizek s bramborovou kasi,okurkovy salat a kubika 😉

tereza1980
3. čer 2010

my si udělaly s dcerou kulajdu, s vajíčkem, houbama a bramborama, mňamka, dcera je nemocná, má děsný kašel a rýmu, tak spolu dnes válčíme doma, zatím to docela jde, teď vařím krůtu na rizoto a za chvíli půjdeme do hajan 😉

a zítra konečně uvidím po dlouhé době našeho mímíska, jdeme na NT ultrazvuk do gennetu 😉 snad bude vše ok, jsou to nervy

koblizek.janinka
3. čer 2010

Teri krasne jsi to napsala... FAKT 😵 😵 😵
Mirkf to je super napad 😀 😀 😀 dobrou chut 😵

koblizek.janinka
3. čer 2010

Teri ja na to byla v pondeli .. taky jsem se bala