Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
21. čer 2010

@alienka24 ahojik 🙂

val123
autor
21. čer 2010

ahojky ali

lichtakova
21. čer 2010

@asus já bych to taky brala, abych na to nemusela myslet, jenže to jde dost blbě, protože jak beru ty prášky, tak je dobírám 26DC, takže to si holt všimnu....

val123
autor
21. čer 2010

lich to nejde na to nemyslet a všechny to moc dobře víme,takže nemá cenu se myšlenkou "na to nemyslet" vůbe zalamovat.

asus
21. čer 2010

@lichtakova 😒 chapu no neboj uděla se lepe fakt 😉

asus
21. čer 2010

děvčata nic musim pro pečivo do kramu nebo tady nedostanu ani kurku chleba vesnice no tak zatim papap ještě se ukažu 🙂

alienka24
21. čer 2010

no jinak já včera měla taky děsnou náladu 😒

lichtakova
21. čer 2010

nojo, asi jo, ono to počasí taky moc nepřidá

alienka24
21. čer 2010

no já hlavně, blbka blbá největší četla články a zamlklým těhu atd. a prostě mi to moc nepřidalo 😠 😔
tady furt kážu o pozitivním myšlení a včera takhle magořim

lichtakova
21. čer 2010

@alienka24 kuš, hele já nic nečetla a stejně to na to nemělo žádnej vliv....

alienka24
21. čer 2010

já vím, nevim prostě nějaká blbá nálada, jsem pak i doma bulela jak blbka 😒 😀

lichtakova
21. čer 2010

Ali, to je normální, já si naopak myslím, že ty, co tvrdí, že o podobných věcech nepřemýšlí buď lžou nebo jsou úplně pitomý, prostě si snažíš sehnat informace a i když si to nikdo nepřeje, tak se zas těžko můžeš tvářit, že se jendá o něco, o by se tě ani vzdáleně netýkalo, prostě ta možnost tu bohužel jea nic veselýho na tom není, tak si klidně pobul a uvidíš, že to bude lepší, neboj...

alienka24
21. čer 2010

já si pak říkám že proč by se to mělo stát zrovna mě, ale když vidíš kolik těch případů je a bez příčiny tak ta pochybnost a strach tu je no, nevim jestli to je i tou kontrolou co bude, že mám strach aby tam to srdíčko opravdu bylo

lichtakova
21. čer 2010

ali, hele, já vím, že toho je mraky, bohužel to vím až moc dobře, ale u tebe bylo zatím všecko v pořádku, já jsme tam byla na prvním utz, to mi řekli, že to vypadá o týden menší než podle pm, pak o týden a půl a nakonec to bylo o tři týdny...a pak to teda odešlo
ne že by se nemohlo nic stát, ale zatím se to vyvíjelo v pořádku, tak budem držet pěsti, aby to tak bylo dál, na druhou stranu, kdyby se tvoje dr. nemyslela, že je to dobrý, nedávala by ti průkazku 😉

alienka24
21. čer 2010

já vím, všechno tohle si říkám a říkám si že je to ok, a pak nějaká mrška pochybnost v koutku duše prostě furt je a ne a ne ji vyhnat potvoru 😀 😝

lichtakova
21. čer 2010

já myslím, že tam bude pořád, když to kolem sebe vidíš, co se může stát, tak prostě se o toho prcka bojíš, aby byl v pořádku...naopak to ukazuje, že ho máš ráda a že ti na tom záleží
sestřenka je zdrav.sestra od záchranky a říkala, že jela n akaždou kontrolu se staženým zadkem...

alienka24
21. čer 2010

no tak aspon že jsem normální 😅

lichtakova
21. čer 2010

určitě 😉

tereza1980
21. čer 2010

😉 ahoj holky, ali nedávno jsem tady psala licht, že těhotenství je jeden velký hazard a neznámá, člověk se dlouho snaží, aby se podařilo otěhotnět a když to je tak tě čeká 9 měsíců permanentního strachu, v začátku o potratu, později o vývojových vadách a naknec o předčasném porodu atd. do svého těla nevidíš a musíš se jen řídit svými pocity, co se má stát se stane a pokud vyloženě nehazarduješ bude všechno ok, uvidíš 😉
my máme teď před tripple testy, taky máme obavy, navíc mi pořád není dobře a v posledních dvou týdnech mě často bolí břicho, tak mě vždycky uklidní až večr, když mimís začne rozcvičku a trošku mě v břiše polechtá 😀 pak vím, že je všechno ok

lichtakova
21. čer 2010

Ahoj teri, achjo, už aby nějaký dítě přicestovalo...teda nějaký trvanlivější než teďka ☹

alienka24
21. čer 2010

licht....ted už to bude bojovníček co se zakousne a nepustí 😉 😉

tereza1980
21. čer 2010

licht, neboj se, uvidíš, že se dočkáš, budiž ti útěchou, že nejsi sama, u koho se to jednou neuchytlo, já to měla na podzim, alienka si tím taky prošla a tuším že asus měla obdobný problémek, jestli si to dobře pamatuju 😉 a koukej se dneska už jsou z nás břicháči 🙂

tereza1980
21. čer 2010

jinak jsme bez dudlíku, páteční noc byla hrozná, sobota a neděle už lepší ale vydrželi jsme, dcera je moc statečná, i když to v noci těžce nesla a v ten pátek to byly 2 hodiny hysterie a zoufalství, ale dokázali jsme to 😀 😀

alienka24
21. čer 2010

teda velký to krok u dcerky že? 😉

lichtakova
21. čer 2010

@tereza1980 břicháč to jsem taky 😉 😉

val123
autor
21. čer 2010

lich to jsem taky 😀

alienka24
21. čer 2010

no já mám zatím jen nějakej jakože špek 😀 😀

alienka24
21. čer 2010

jo jinak už teda máme tchána v čechách, o víkendu ho převezli z itálie z nemocnice tak aspon něco 😉

val123
autor
21. čer 2010

tak to já mám pořádný špek a špek to ještě hodně moc dlouho bude

val123
autor
21. čer 2010

ali tak aspoň, že už je tu