Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka nenen nepotřebuji chodim stale ve svejch puvodnich a mam i 3/4 puvodni jen je nosim niže pod břichem 😀

koblizek.janinka
25. čer 2010

Ja se jen tak ptala,kdyz jsi byla vcera na tech nakupech 😉 🙂 Ja uz je nastesti mam ...a reknu Ti jeste ze tak, protoze co jsem videla ,ze mi prislo za nemocenskou.. jsem se malem vyvratila.... ted bych si je teda koupit nemohla.... 😖

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka no ta nemocenska je hnus co to mě povidej kolik ti posilaj 😒

koblizek.janinka
25. čer 2010

Sice to nevim presne koukala jsem jen na zustatek na uctu po odecteni plateb,ale zrejme tak 8 a pul... je to prvni mesic a nikdy pred tim jsem nemocenskou nemela......takze presne to budu mit az na vypise.

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka no tak to si dostala dost mě poslaly 7000kč 😠 děs brr

koblizek.janinka
25. čer 2010

As a co ty? Myslis, ze pristi mesic to bude lepsi.... slysela jsem neco o prvnich 14 dnech nemocenske ,ze se to pry plati min.... ale nevim tomu hlavy -paty..... chjo

koblizek.janinka
25. čer 2010

As to je teda mazec a materska je pry 7.600,-na tri roky ,jsem kdesi cetla.?????...... No chudaci nasi chlapi,se budou muset teda ohanet 😉

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka lepši to nebude tobě prvni měsic jako mě platil 14 dni podnik a pak už jen socialka tak to bude děs 😒

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka to je no malo davaj no ja když to pujde tak budu chodit s mimem na pochuzku s poštou 😉 si přivdělat

koblizek.janinka
25. čer 2010

@asus asi si pujdem jeste nekam pro podporu,nebo co...... 😖 😠

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka no to by jsme musely mět jinou barvu kuže 😀

koblizek.janinka
25. čer 2010

To jako ze..... pristi mesic je jeste jako min,kdyz to plati socialka???? 😔

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka no asi tak nijak ☹

koblizek.janinka
25. čer 2010

Tak to hernajs.. ....teda kde je to slunko .....at se muzu opalit..... 😖

asus
25. čer 2010

@koblizek.janinka to je mazec 😒 tak ja se loučim měj se fajn krasný den papapa 😵

darkwitch
25. čer 2010

ahoj 🙂 vy jste se nejak rozkecaly kdyz tu nejsem 🙂
tady sviti slunicko krasne a je horko 🙂
ali gratuluju k vysledkum...

mirkf
25. čer 2010

Ahojky Dark, tak co - pulečkové zavedeni? Doufám, že dostali správnou mapu a poučení, co mají dělat. 😀

koblizek.janinka
25. čer 2010

Ahoj Dark 🙂 tak co????

koblizek.janinka
25. čer 2010

Ja ted valila k dr.vcera mi nedali sestricky listek na penize a ja si samo zapomela rict ,teda to byl ted fofr... vzpomela jsem si za pet jedna a maji dnes jen do jedne a pak 3 tydny dovcu,ale stihla jsem to s jazykem na "veste" 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Asus papaa prijd brzy....
holky kde jste,vsechny?

darkwitch
25. čer 2010

tak snad jim dali spravnou mapu 🙂 zavedeni jsou, tentokrat to bylo horsi nez posledne, nejak se nemohla trefit, takze mi asi trikrat otacela zrcadla, ale nakonec se vse podarilo a pulecci jsou hezky u me 🙂 teda trosku me z toho stourani boli brisko, ale uz je to lepsi...

koblizek.janinka
25. čer 2010

Dark tak to je super... pekne odpocivej ..drzim pesticky at uz se vse konecne podari 😵 😉

darkwitch
25. čer 2010

jani jsem v praci... uvidime, jinak to jistsi ivf v cervenci 😉

koblizek.janinka
25. čer 2010

Dark tak ted ti dali spermie a v zari to budou embriijka.... znas me a ty zkratky... 😔

darkwitch
25. čer 2010

jani ted mi dali spermijky a v cervenci dostanu embrijka, do zari cekat nebudu v zari uz budu mit malou/e fazolku/y 😀

tereza1980
25. čer 2010

tak jsem si dáchla, bylo mi z toho cestování pěkně šoufl a pojedu pro dceru 😉
těhu kalhoty - na první těhu jsem si kupovala dvoje v CA, jedny černý elastický a druhý džíny, vel. 38 a jsou super, žádný plandáky tak až bude potřeba vytasím je ze skříně, zatím se docela vejdu s kalhotama pod pupkem
dark - hodně štěstí, jsem psala že jsem vás viděla dnes v gennetu 🙂
já na peníze od sociálky za PN stále čekám, půlka výplaty mi přišla ale nemocenská za půlku května zatím nikde, manžel tam volal, podklady dostali někdy kolem 10 a posílali to do ČNB a ty na to prý mají 15 dní, tak snad po neděli, jsem taky zvědavá kolik mi pak přijde za červen, to už mi bude platit celé sociálka 😠
jo a rodičovská je zatím 7600, ale nová vláda plánuje její snížení na cca 6800 a také zrušení porodného, tak doufám, že porodím než ta změna začne platit, a nižší rodičovské se asi holt nevyhneme 😝

alienka24
25. čer 2010

ahoj holky tak jsem v práci

no a s těma změnama ohledně porodnýho a rodičáku jsem taky zvědavá co nakonec schválí nebo neschválí

darkwitch
25. čer 2010

tereza promin, jsem si te vubec nevsimla 😅 ale je pravda, ze ja po maminkach moc nekoukam, radsi...

alienka24
25. čer 2010

ahoj dark....co bříško? lepší?

darkwitch
25. čer 2010

ali ahoj jo lepsi, neni to nic hroznyho, jen proste vim, ze ho mam 😉