Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
14. črc 2010

ahoj tery vitej po dovolene 🙂
ja s mysyckou jsme zacly pichat a ali ma krasnou fotku drobecka 🙂

tereza1980
14. črc 2010

dark, tak tentokrát to už určitě klapne 😉 fotečka ali je krásná, já už se taky těším až toho našeho obra uvidím 🙂 možná mi udělá UTZ už zítra v poradně, jinak jdu 3.8. na genetický do gennetu, tam už snad budeme i vidět co to bude, jména máme tak teď už jen aby se nám ukázalo

tereza1980
14. črc 2010

tak já jdu věšet další pračku a chcípat ve vedru, máme v bytě hrozně, a to bude takové počasí ještě i příští týden, ve městě je to fakt hrůza 😖

alienka24
14. črc 2010

terez...tak držím palce na zítra 😉

darkwitch
14. črc 2010

me taky drzte palce na zitra, at jsou tam nejake pekne foliky a at rostou...

alienka24
14. črc 2010

dark....ano ukládám do paměti, že držet palce i tobě 😉 v kolik tam jdeš? a když budeš mít pěkný folíky tak bude šálka 😉

darkwitch
14. črc 2010

ali na 10.45, ale mozna budu dele cekat, protoze tam ma objednaneho jeste nekoho a me tam nejak vecpali 😉
hele takze kdyz tam nebudou pekne foliky tak budu nestastna s foliku a jeste nedostanu salku? to je ale hloupy obchod... jeste, ze tam ty foliky pekne budou 😉

alienka24
14. črc 2010

přesně tak, budou folíky i šálka 😀

darkwitch
14. črc 2010

musim rict, ze uz se tesim az to budu mit za sebou, nevim jestli je to tema hormona, nebo si to namlouvam, ale jak si pichnu tu injekci tak mi neni dobre a zacnou me bolet vajecniky a zacne se mi chtit nehorazne spat, ale rano je to zas v pohode...

alienka24
14. črc 2010

no ono psychika děla svoje a ty projevy taky můžou bejt těma hormonama takže si nevybereš, hlavně at tam zejtra jsou 😉

darkwitch
14. črc 2010

urcite tam budou

alienka24
15. črc 2010

dobré ránko vrány 😉

alienka24
15. črc 2010

tak jsem přihodila svůj večerní narvanej pupík 😀

asus
15. črc 2010

dobré ránko 🙂

alienka24
15. črc 2010

asus....dobré dobré, a pupík je narvanej páč sem předtím sežrala půlku melouna 😀

asus
15. črc 2010

@alienka24 to mě nepřipada teda takovej malej pupik
😉

asus
15. črc 2010

@alienka24 počkej až bude větší 😀 to bude mazec

alienka24
15. črc 2010

asus...nojo tak ono nemá zatím z čeho bejt velkej 😉

asus
15. črc 2010

@alienka24 to když si ja dam melouna to je taky mazec mam melouna hned v břiše 😀 😀 😀

asus
15. črc 2010

@alienka24 však ono ti to taky poleti už maš 12 týden to je taky mazec 😀

alienka24
15. črc 2010

no letí to no 🙂 a já letím do města, páááá

asus
15. črc 2010

@alienka24 tak pa a opatrně nelitej moc rychle 😀

mirenkam
15. črc 2010

Ahoj holky, tak já s MS začínám stimulku (přelom července a srpna)..... a v polovině srpna odběr vajíček a TESE u manžela.... a ICSI 😉
držím vám všem pěsti - už se nám to musí všem podařit 😅 !!!!!

asus
15. črc 2010

@mirenkam ahojik co je ICSI?

mirenkam
15. črc 2010

ICSI - intracystoplasmatická injekce spermie - zavedení 1 spermie do 1 vajíčka, dělá si při špatném spermiogramu..., kdy by bylo IVF k ničemu
IVF - k 1 vajíčku se přidá množství spermií a ta nejlepší ho oplodní

mirenkam
15. črc 2010
asus
15. črc 2010

@mirenkam aha taky diky za vysvětlenou a držim pěsti 😵

mirenkam
15. črc 2010

@asus díky, také držím pěsti, ať vše vychází jak má...

mirkf
15. črc 2010

Ahojky holky, tak tady u Plzně už je od rána pod mrakem a i trošku sprchlo. HURÁ

Já mám po pondělní kontrole - UTZ mně ale nedělali, protože je tam záskok a ta to s UTZ neumí. Tak mi vysáli krev na trippl testy, ale že si mám volat o výsledky neříkali - takže si myslím, že pokud by to nebylo v pořádku, tak zavolají (u malé jsem to měla taky tak). 9.8. mám další kontrolu i s "velkým" UTZ, bude tam jiný doktor a hned 11.8. jdu na UTZ na genetiku, jak jsem tam byla na screeningu. Zuzka má slíbeno, že půjde se mnou se podívat na miminko. Ta pořád chodí a pusinkuje mi břicho a povídá něco miminku.

Dark - držím palce, ať máš dneska spouuuuuustu folíku

Mirenkam - tak tentokrát už to 100% vyjde -moooc držím palce