Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
26. srp 2010

asus....no já to pochopila že mi je neomezeně nenapíše vůbec

asus
26. srp 2010

@alienka24 ale napíše uplně neomezeně ne ale ja je mám napsane od 8 do 12 hodin a pak od14h do 18h jinqak to prý nejde 😅

alienka24
26. srp 2010

no mě říkala myslím od 9-11 a od 13-15

asus
26. srp 2010

to je standartní ale pak se to da upravovat ja taky doktora ukecala 😀

alienka24
26. srp 2010

no uvidíme 😉

asus
26. srp 2010

jojo šetři se tak ja letim vařit dneska budou kuřeci prsička plněna 😝 😝 😝 zatim pa

alienka24
26. srp 2010

papa já jdu spát, jsem mrtvá

tereza1980
26. srp 2010

ahoj holky, ali - já měla od obvodní vycházky 8-10 a pak 14-17 a co mě přebral gyndař tak jsem ho poprosila o úpravu kvůli dceři a on mi sám od sebe napsal neomezeně, fakt slovy neomezeně 😀 takže to určitě jde

tereza1980
26. srp 2010

ali - záleží asi na diagnóze a taky jak daleko už v těhu jsi, já mám od začítku diagnózu zvracení v těhotenství a u gyndaře jsem od poloviny července tj. asi od poloviny těhu, a to už mi neomezený vycházky napsal, tak uvidíš 😉 chvíli to s těma vycházkama holt vydržíš a pak až pokročíš dál tak se třeba nějak dohodnete

alienka24
26. srp 2010

@tereza1980 no ona mi právě říkala že ty neomezený vycházky nepíše a proč a já to chápu takže až se na práci nebudu cejtit tak půjdu na neschopenku i s tím že budu mít vycházky, já s tím nějakej extrémní problém nemám a hlavně ten její postoj k tomu chápu

alienka24
26. srp 2010

přijde mi logický že když napíše neschopenku kvůli nějakýmu problému, třeba to moje bolení břicha, tak že nemůže napsat neomezený vycházky když bych měla bejt co nejvíc doma a odpočívat a ne neěkde trajdat celej den

tereza1980
26. srp 2010

ali, to určitě jo, jak říkám, záleží na diagnóze, mě je pořád blbě, takže jsem pořádně nevytáhla paty z domu už 6 měsíců, taky bych neomezený vycházky nepotřebovala, ne kvůli nějakýmu trajdání ale spíš proto, že bydlím na vesnici, musím vozit dceru do školky a pak si jí vyzvednout, vyvenčit psy, teď jsem samej doktor, kontrola atd. a to se dá ve dvou hodinách ráno a dvou odpoledne blbě zvládat, hlavně v létě, když mi vycházky končily v 5 a teprve po páté se dalo jít se psama na chvíli ven, jinka by se předtím uvařili vedrem a navíc dcera po obědě tak do půl čtvrtý spí, takže pro mě jsou neomezené vycházky spojené s tím, že nemusím hlídat kdy obstarám věci, které musím 😉
ale rozumím tomu, že s bolestmi břicha ti neomezené vycházky nedá, na druhou stranu se zvracením je pobyt venku na vzduchu přímo doporučen 😀

tereza1980
26. srp 2010

každopádně mě už to za chvíli stejně skončí, ještě měsíc a nastupuju na zbylou dovolenou a pak na MD 😉

alienka24
26. srp 2010

@tereza1980 jj přesně tak 🙂 hlavně se zvraceníma ni nemůžeš vědět jestli ti zrovna na vycházku bude dobře 😎

tereza1980
26. srp 2010

tak se tu mějte, jdu péct dort, pak chystat oběd a pak jdeme s dcerou zalehnout 😉

alienka24
26. srp 2010

na md se nastupuje kdy? 6 týdnů před porodem?

tereza1980
26. srp 2010

přesně, mám vycházky neomezený, ale mimo byt jsme jen nezbytně nutnou dobu, je mi teď zase hůř, v úterý jsem večer zvracela, včera jsem si musela vzít torecan čípek a dnes taky žádná sláva, takže mě z toho vysvobodí až porod 😅

tereza1980
26. srp 2010

nejpozději 6 týdnů před termínem porodu, nejdřív 8 týdnů, celkem čerpáš 28 týdnů MD a pak nastupuješ na rodičovskou, taky záleží, zd amáš ještě nějakou dovolenou, dřív to propláceli ale dnes se to tuším nesmí, takže jestli budš na neschopence a máš třeba ještě 14 dní dovolenou tak si ukončíš neschopenku o 14 dní dřív před nástupem na MD aby sis jí vyčerpala, ale to ti řekne personální u vás v práci nejlíp.

alienka24
26. srp 2010

já starou dovču mít nebudu, ale během MD vzniká nárok na novou dovolenou takže tu mi pak proplatí, teda ne proplatí ale budu jí muset vyčerpat 😉 to už mi říkala účetní že to tak dělají 😉

alice35
26. srp 2010

Ahoj kočky,
tak máme nějaké novinky 😉 přečetla jsem jen pár posledních stránek. Druhý den je mi nějak divně, v poradně jsem měla tlak 90/60 😝 počasí je taky na prd, už se mi těžko dýchá, za chvíli jsem unavená.
Jinak v poradně po prohlídce mi doktor řekl, že je vše ok, ale že po 28tt nedoporučuje všeoběcně styk 😲 se asi pomátl, ne??? Tak teď teda nevím ☹ mám strach, aby se něco nestalo malé, ale do porodu a pak 6ti nedělí bez sexu asi nepřežiju 😅. Pak mi ještě měřil břicho, vše ok a zrovna mi ztvrdlo, takže beru B komplex, Magnesium a mám se šetřit.
Jdu hodit břicháčka + nějaký věcičky do fotoblogu 😉 tak když tak pak jukněte

alienka24
26. srp 2010

@alice35 juuu krásný pupík 🙂 a s tím tlakem opatrně at sebou někde nefláknete

alice35
26. srp 2010

@alienka24 děkuji, jak tak koukám na fotky, zase o něco povyrostl 🙂 . Jj neboj dáváme pozor, naštěstí mám ještě dovču, tak se válím doma.

alienka24
26. srp 2010

já se dneska taky válím 😅 ale vůbec jsem to neměla v plánu

alice35
26. srp 2010

@alienka24 copak? chytla jsi to nachlazení? ☹

alienka24
26. srp 2010

chytla, od včera večer mě bolí v krku, tak jsem si udělala bylinkovej čaj s medem a usnula sem asi na tři hodiny 😅 ale je mi líp trošku tak snad se toho zbavim

alienka24
26. srp 2010

kde ste kdoooo?

alienka24
27. srp 2010

pche, to je morálka tady teda

lichtakova
27. srp 2010

@alienka24 nazdar amrode, tady je hnusně a leje, nebo teďka možná neleje, ale hnusně je a kosa a v noci a ráno lilo jako z konve

lichtakova
27. srp 2010

to mělo být marode, ne amrode

alienka24
27. srp 2010

🙂 amrod je dobrej náhodou