Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
24. únor 2010

☹ a pak se mi strašně líbí Megané, ale Renaulty prý nejsou moc dobrá autíka

tereza1980
24. únor 2010

ahojda, val, to záleží na názoru, my jsme si koupili před 14 dny nového Renaulta megané grandtour a je úplně super, je to mazlík 😀 manžel přečetl kde jakou recenzi, na každé auto najdeš špatné i dobré. já se řídím tím, co se mi líbí 😉

val123
autor
24. únor 2010

ahoj ter, no my to slyšeli právě od každého kdo ho má, že ren. mívají problémy s elektrikou a taky nám to potvrdilo pár techniků, tak nás to zklamalo, protože právě se nám taky líbí ten meg. grand. a je teď za super cenu.

tereza1980
24. únor 2010

my taky hledali kombi, předtím jsme měli kmbi opa vectru, super ale měla už taky najeto, musíme mít velký kufr kvůli dvěma psům, sem se nám krásně vlezou, zvažovali jsme mězi Octavií tour a tímto, nová tourka vyjde na cca 280 v benzínu, tohle bylo za 320, ale má mnohem větší a lepší výbavu než tourka, ale je to síla s penězma, naše auto jsme za 140 prodali a zbytek na půjčku 😖 naštěstí od rodičů, takže bezúročnou, jinak by to s mateřskou nešlo, sice půjdu do práce, ale platíme 7 tisíc školku 😠

tereza1980
24. únor 2010

val, každý auto má něco, renaulty elektriku, oply světla, škodovky taky něco mají, není auto bez poruchy, u funglovky máš 2 roky záruku a po dvou letech se ti začne něco objevovat na každým autě, my koupili tohle, protože mají super akce a za tu cenu máme dobrou výbavu, stihli jsme ještě model 2009, takže jsme měli 50tisíc slevu a pak ještě 25 slevu prodejce, koukali jsme nejdřív na tu levnější verzi authentic, ale ta nemá střešní lyžiny a ani tam nejdou přidělat, takže jsme nakonec vzali tu střední třídu, máme temně zelenou metalízu a vypadá to fakt kosmicky, a parádně to jezdí.

val123
autor
24. únor 2010

ter jj starý oplíci byli dobrý autíka a podle mě i vzhledově krásný.

val123
autor
24. únor 2010

ter my koukali na toho combíka hned v srpnu, manža si na něj brousil zoubky už od května, protože jeho kamarád dělá v Ren. tak mu ukazoval jak bude vypadat atd. Takže byl nadšený. Taky to budeme muset vzít na splátky ☹

val123
autor
24. únor 2010

ter Tonička je nádherná, sem Ti teď obkoukávala fotečky 🙂

darkwitch
24. únor 2010

vidis val kazdy ma neco 😉
ahoj ter

val123
autor
24. únor 2010

no právě a proto je problém vybrat, když to stojí tolik peněz

darkwitch
24. únor 2010

val drahy to teda je, vubec nevim kde na to pak vezmeme,ale nejak to pujde 🙂

val123
autor
24. únor 2010

dark hold musí to jít no, na druhou stranu dobrý, že ještě mimísek není, viď? že se dá zatím šetřit

darkwitch
24. únor 2010

val obavam se, ze v mem pripade to neplati, protoze mam pocit, ze nez bude mimisek mela bych si uzit a doprat... a hlavne kdyz neni mimisek jsou nakupy 😝 (a to jsem driv nakuopovani nesnasela)

val123
autor
24. únor 2010

tý jo dark, tak to já nakupování stále nesnáším, možná proto, že na takový velký zadek je problém něco sehnat. 😀

darkwitch
24. únor 2010

val no, ja si kupuju bizu a knizky, tam problem se zadkem nemam 😀

darkwitch
24. únor 2010

i kdyz knizky jsem nakupovala rada uz od malicka

val123
autor
24. únor 2010

dark jej tak knížky mám taky moc moc ráda

darkwitch
24. únor 2010

tak posilam neco pro zasmani at vime do ceho chceme jit 🙂

Oblečení
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí, že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

Jméno
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Alfonsie. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

Příprava na porod
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že posledně to vůbec nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

Výbavička
1. dítě - Vyperete, roztřídíte oblečení podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, ne?

Starostlivost
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

Aktivity
1. dítě - Berete dítě na každé cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

Odchody z domova
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete zanecháte telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

Doma
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho mladšího.
3. dítě - strávíte většinu dne ukrýváním se před dětmi.

Co se všechno člověk naučí od dětí
1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře...
2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako plastelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměla být vyslovena ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s nugetou.
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku...
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
16. Vodní dvojlůžko obsahuje tolik kapaliny, že stačí na vytopení 60 m2 bytu do hloubky 10 cm.
17. Když postříkáte chuchvalce prachu lakem na vlasy a přejíždíte přes ně na kolečkových bruslích, můžou se vznítit.
18. Hlas tříletého chlapečka je pronikavější než hlasy dvou stovek dospělých v narvané restauraci.
19. Když uslyšíte spláchnutí záchodu a slovo "jejda", už je pozdě.

Také zjistíte, že
20. 80% žen tyto informace rozešle většině svých známých, ať už mají děti nebo ne.
21. 80% mužů po přečtení půjde zkusit smíchat brzdovou kapalinu se Savem.

alienka24
24. únor 2010

ahoj holky, tak už jsem v práci, měla jsem toho nějak moc 😅

darkwitch
24. únor 2010

ali ahoj tak poklidnou sluzbu, zadne dodavky a prijemne lidi 🙂

alienka24
24. únor 2010

naštěstí zboží odpoledne nechodí, jo začla sem číst tu Andělskou hru od zafona a vypadá to hodně pěkně 😉

darkwitch
24. únor 2010

ali tak pak napis recenzi 😀

darkwitch
24. únor 2010

tak to nam chodilo dopoledne i odpoledne podle vydavatele...

alienka24
24. únor 2010

no nám pokud zboží nedorazí do dvou tak už nedojde vůbec 🙂

darkwitch
24. únor 2010

tak to mas po druhe hodine jistotu, ze od zbozi bude klid 🙂

cell
24. únor 2010

ahoj kočky, hlásím se ze služby, kterou nemůžu přežít ☹
jinak doma čtu super knížku: Skleněný pokoj od Simona Mawera (v podstatě o vle Tugendhat v Brně a před-vál-a poválečném období). Jsem to včera hltala do půlnoci a stejně mám ještě půlku

cell
24. únor 2010

jinak my ¨máme Peugeota 207 SW od loňska, kupovali jsem už rodinné, do kufru se vejdou 2 maxipsi a kočárek by se taky vešel, kdyby ...

alienka24
24. únor 2010

cell...ahojky 🙂 jo na ten skleněný pokoj jsem slyšela samé dobré ohlasy 😉

darkwitch
24. únor 2010

ahoj cell to te tak moc trapi? tak to je dobre auto, taky vybiram auta podle toho jestli se tam vejde maxipes a kocarek 🙂
mejte se krasne jdu tancit a predtim si musim koupit druhy dil upirich deniku 😀

cell
24. únor 2010

ale netrápí, jen já už jsem celkvě nadoraz. Navíc musíme užívat antimalarika, takže příští měsíc je pasé a v doporučeních je, že by se mělo plánované otěhotnění odložit aspoň ještě 2 měsíce od užívání, tak to ě dorazilo. To asi nedodržíme, už ten další měsíc je pro mě strašný ☹ ☹ ☹