Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
1. bře 2010

jj pěkně si všechno vyžádej a nenech se odbít. Nám to doktor nenabízel, ale kdyžtak se ho na to pak zeptám. Stejně si půjdu tak za 3 měsíce pro žádanku na nové SPG

lichtakova
1. bře 2010

jojo holky, já se taky chystám, počkám, jak dopadne mužka a protože myslím, že neovuluju, tak asi vyrázím k dr., ať s těma práškama trošku přitvrdí....
ale ještě před tím si chci nechat vyšetřit srážlivost, máme to bohužel v rodině, tak abyž mi začla otékat noha nebo bolet na hrudi, a´t mě může mužka nějakým klexanem odředit...

pitrisek26
1. bře 2010

ahoj val, ty musíš mít na SPG žádanku, my jsme šli normálně se skleničkou a udělali to hned

už mám nervíky jaké budu mít odpo vajíčka ☹

lichtakova
1. bře 2010

krásný, veliký a kulatý a celý nedočkavý 😉

val123
autor
1. bře 2010

ahoj pit, no my nejsme v CARU,takže potřebujeme žádanku, jinak bychom to museli platit. A budeto kontrolní SPG po dobraných práškách,takže uvidíme jak to bude.
Neboj budou jistě velká a bude jích moooccc

val123
autor
1. bře 2010

lich jj ty testíky se jistě vyplatí.

lichtakova
1. bře 2010

val, třeba tam, co já chodím na gyndu, to dělají bez žádanky, jen objednání a výsledky jsou na počkání

alienka24
1. bře 2010

dobré ránko vrány 🙂

darkwitch
1. bře 2010

ahoj ali ty si zase vyspavala kdyz mas volno 🙂 to ti preju a zavidim...

alienka24
1. bře 2010

do desíti sem spala, pak sprcha a pustila jsem myčku a pračku a asi budu snídat a pak uklízet

alienka24
1. bře 2010

tak a moje dnešní teplota 37,2 🤐

darkwitch
1. bře 2010

ali 🙂 kdy, ze si mela ovulku?

alienka24
1. bře 2010

noooo asi teda toho 18.2. jestli se teda nepletu

val123
autor
1. bře 2010

lich tak můj doktor minule vypsal žádanku a poslal manžu do CARU a tam to bylo taky pak na počkání
ahoj Ali

val123
autor
1. bře 2010

ali tak držím palce ať drží nahoře

alienka24
1. bře 2010

ahoj val....no tak mě stačí že proběhla ovu sama a nemám anovulák 😉

val123
autor
1. bře 2010

ali jj já vím, ale je hezký ten pocit,že teplota se drží 🙂 jej včera mě ten pocit tak hezky hřál a dneska buch...zase prd

alienka24
1. bře 2010

ty jsi to taky už dneska dostala? nebo ti klesla teplota? 😒

val123
autor
1. bře 2010

no ale sem blbá, sem si to mohla myslet, protože jsme se tento měsíc fakt nijak nesnažili, jen nedávali pozor 😀

val123
autor
1. bře 2010

ali já čekám na mrchu od soboty, mívám jí pravidelnou, manža se vždy směje, že jsem jak hodinky, no a tentokrát ještě včera nic a tep. 37,1 a dnes žuch a spadla a ráno mě bolelo břicho,takže zase prd.

alienka24
1. bře 2010

val...nojo tak když jste se pořádně nesnažili tak to není snad taková katastrofa ne?

val123
autor
1. bře 2010

ali víš jak, říká se tomu dáváme si pozor ale ...... prostě v době ovu, byla největší chuť. A katastrofa to není, protože už nevěřím, že se to někdy povede a dozvěděla jsem se v tu nejlepší dobu, že je další známá těhu,takže je mi perfektně.

alienka24
1. bře 2010

achjo 😒

val123
autor
1. bře 2010

Ali moc moc držím palce aby to vyšlo, moc moc a Island jste si užili už ve 3. Jsem taky zvědavá na eus.

alienka24
1. bře 2010

v pěti ten island 🙂 a kamarádka mi tam naplánovala navštívení nějaké kašny s přáním pro všechny nenarozené děti, které jsou hvězdičkami na nebi a tím, že se narodí tak sestoupí na zem 😉 😉

darkwitch
1. bře 2010

ali tak az tam budes upozorni ty deti, ze na ne cekame i my 🙂

alienka24
1. bře 2010

já tam za vás něco hodím ju? 😉
dark...tak na kdy si mi to vypočítala dle tý ovulace?

darkwitch
1. bře 2010

ali tak na ctvrtek az sobotu - odpovida to podle tvych vypoctu?

val123
autor
1. bře 2010

ali tak to je zlatá kamarádka

alienka24
1. bře 2010

no já si tak myslím tu sobotu no