Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
1. únor 2010

holky kdo vymyslel název nové skupiny????

val123
autor
1. únor 2010

to byla taková hromadná akce a pak lich to doladila na tento název 😀

eustoma
1. únor 2010

val: co vyvadzal pri tom bowlingu?

u mna utrogestan skoro vobec nefungoval 😢. teda mne pride ze ja vobec na lieky nezaberam, asi na ziadne.

eimmy
1. únor 2010

hi hi jj je to originální ... 🙂

eimmy
1. únor 2010

euston: a clostybegit jsi brala???

alienka24
1. únor 2010

eust...no na mě funguje až moc 😝
eimmy...ono už to budou skoro tři roky tak to dělá hodně co se týče tý trpělivosti 😉 😎

eustoma
1. únor 2010

jj, brala. potom to zmenili na tamoxifena tiez houby...

val123
autor
1. únor 2010

eus jeho spoluhráč místo dozadu se rozmáchla do boku a manža to chytl přímo do úsměvu

eimmy
1. únor 2010

eus: a jak dlouho se snažíte???

holky máte u closty či ultogst. nějaké vedlejší účinky???

alienka24
1. únor 2010

eimmy...nevolnosti 😀 😝 a u clostylu se mi motá kebule

eimmy
1. únor 2010

ali: ty nevolnosti máš z ultorgestanu??? a až u konce cyklu??? kolik bereš toho clostylu. 1 tabletu denně??

eimmy
1. únor 2010

mě totiž bylo poslední den braní ultorog. strašně zle... zvracela jsem snad 3 hodiny...

eustoma
1. únor 2010

val: juj to muselo riadne boliet 😢.

eimmy: snazime sa viac nez rok. ted rok sa uz sledujeme a predtym to bolo iba ze sme mali nechraneny pohlavny styk.

inak k vedlajsim ucinkom snad ziadne. ako zda sa mi ze som po utrosi dobre spala 😉. ale to mozno bolo tym, ze som ho brala vecer. kto vie.

val123
autor
1. únor 2010

eus krve bylo jak z "prasátka" ale manža říkal, že si myslel,že to bude bolet více

eimmy
1. únor 2010

eust: já beru ultrog. 2x denně 1 tabletu

eustoma
1. únor 2010

ja uz teraz neviem, ale myslim ze som brala 2 tabledy do pochvy vecer.

alienka24
1. únor 2010

clostyl 2x1 a utroš taky tak, no a je mi po něm blbě a únava, ale to je normální jev relativně, ale já nezvracim, spíš mám pocity na zvracení

tereza1980
1. únor 2010

na zvracení pomáhá ledová vybublaná kola, studený mátový čaj, něco se zázvorem, někdy banán nebo lžička medu
těhu nevolnosti jsou závislé na množství hcg v těle, takže alienko, jestli jsi těhulka tak na testu už budeš mít vysněné // 😉

eimmy
1. únor 2010

ali: já ten clostyl beru jen 1 tabletu ráno. a ultrog. 1 ráno a 1 večer polykám... nevíte někdo jaký je rozdíl mezi užíváním ultrogestanu polykáním a zaváděním??? co je víc učinné nebo tak něco ?

eustoma
1. únor 2010

eimmy: netusim. mne povedal lekar zavadzat. tak som zavadzala. ale fakt neviem. a clostyl sm brala 1 rano a 1 vecer.

alienka24
1. únor 2010

tereza....no já si naordinovala i bublinkatou colu, tak tady tak jako říhám ale je to lepčejší 😀 😀 a jestli sem těhulka tak mi ty // do čtvrtka nikam neutečou 😉 😉

eimmy
1. únor 2010

holky já to dnes balím tak páááá zítra 🙂

PS : ALI kdyby jsi to do čtvrtka nevydržela.... 😉 tak nám napiš jak to dopadlo... myslím že se všichni strašně těšíme na výsledek.... 😉 🙂

alienka24
1. únor 2010

eimmy...neboj já to vydržím 😉 😉 papa

tereza1980
1. únor 2010

to jasně, neutečou 😉 právě proto je lepší tu kolu vybublat, já bych mohla o těhu nevolnostech napsat román, je to úplně jiná nevolnost, než jakou člověk dosud zažil, fakt děs, alespoň v mém případě to tak bylo, od 8tt až do 6 měsíce, hrůza a děs, brrrrrr ale což, klíďo to přečkám znovu 😉 😉 jen aby to už bylo

val123
autor
1. únor 2010

ali ty jsi tedy fakt dobrák já bych nevydržela

eustoma
1. únor 2010

tery porozpravat nam o tehu - nevolnostiach aj porode.

eustoma
1. únor 2010

joj to som napisala jak talian. no ale snad sa chapeme 😉

alienka24
1. únor 2010

ono mi to nikam neuteče, a já teda upřímně líp snáším když mi přijde ms sama od sebe než když mám testovat

tereza1980
1. únor 2010

eust - každý těhu je asi jiný, i ty nevolnosti, obvykle prý do 3 měsíce ustanou, u mě trvaly do 6 měsíce, začalo to tím, že jsem najednou z minuty na minutu musela odjet z práce, bylo mi hrozně zle, nemohla jsem skoro mhd dojet, to my už bylo jasný, že jsem těhu, ještě jsem ani neměla hotový test.
pak máš hrozný hlad, chuť na jídlo, sníž to a hned to jde ven, věci které si do té doby jedla nesneseš, třeba já nemohla vůbec rajčata a párky, ani cítit. není to jenom pocit na zvracení, prostě se ti to - a teď pardon - nahrne do krku bez varování, přes den, ráno, v noci, pořád kyselo v puse, kovová chuť, už mě zvedala žaludek i voda
jsou i případy, kdy skončí holky na kapačkách, já naštěstí jen na čípkách proti blití, časem se to zlepšilo, ale ustalo to až dost pozdě
nejhorší je, že jen co to trochu ustane, dostaneš vlčí hlad, najíš se a za chvíli je to tady, paradoxně dokud pořád jíš tak to držíš 😉 jenže jak by pak jeden vypadal 😀 😀
všude jsem nosila pytlíky, cucavý bonbony, lízátka, voňavý kapesníčky a cestu z práce jela třeba na 5 výstupů z metra, někdy jsem ani nedojela, musela jsem se vrátit domů. to bylo cca do 3 měsíce, pak jsem se s tím naučila žít 😝

tereza1980
1. únor 2010

toť moje těhu nevolnosti 😠 o porodu kapitola zítra 😀
dobrou