Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
9. bře 2010

dobre ranko 🙂
tak y jsme nakonec snazeni zaspali, teda ja, nejak jsem usla nez se manza zvednul... a to prisel pet minut po me... ale nevadi dneska si snazenicko urcite uzijem 🙂

val123
autor
9. bře 2010

dobré raníčko holky. téda tady dneska nádherně svítí sluníčko, to mám hned lepší náladu

darkwitch
9. bře 2010

val tady taky sviti slunicko, ale zase mrzne o sto sest 🙂

val123
autor
9. bře 2010

dark tak o tom mrznutí ani nemluvím, to je hrůza.

darkwitch
9. bře 2010

val to jo, uz by to chtelo leto 🙂

val123
autor
9. bře 2010

dark já zimu nemám ráda, ale letos mi tak nějak nevím proč vyhovuje a líbí se mi, asi už jsem se fakt zbláznila. A hlavně pod kabátem nejsou vidět špeky
😀

darkwitch
9. bře 2010

val ale zase v kabate vypadas mohutnejsi celkove...

darkwitch
9. bře 2010

tak jsem premyslela nad tema car a asi vyradim i apolinare, prece jen ty zachodky jsou problem 😀 to mi to rozhodovani pekne jde 🙂 jeste par tydnu a budu mit jasno a pak par tydnu a rozhodnu se nekam objednat... vcera jsem o tom mluvila s manzou tak se mu do toho moc nechce, ma strach, ze by mohl byt problem u nej...

val123
autor
9. bře 2010

dark uvidíš co Ti řekne příští pátek doktorka a manžovi obavy znám. U nás to bylo stejné, ale pak byl strašně rád, že to ví a že nebudeme měsíc od měsíce stále jen čekat a čekat. A hrozně moc to manžovi pošramotilo i sebevědomí, bohužel,takže ho pracně dáváme zase dohromady. Ale třeba jen mají vaše spermijky špatné mapy a nebo kompasy, jako u eust a potřebují jen správně nasměrovat. 😉

darkwitch
9. bře 2010

val uvidime 😉 snad bude vsechno vporadku, tak ja si stejne myslim, ze me doktorka posle na spermio nekam do caru, tak se tam klidne muzeme objednat rovnou... ale uvidime... manza to ma nekdy tak, ze se me porad pta na zadanku na to spermio a rikam, ze musi vydrzet nez pujdu k doktroce a pak se mu tam zase nechce, no, doufam, ze je v poradku, oni to tak tezce nesou...

val123
autor
9. bře 2010

dark jj nesou to těžce, ale bohužel jak manžovi řekli je to "nová civilizační nemoc"

darkwitch
9. bře 2010

nebo spis ted se o tom mluvi a vi 😉 driv se proste muzska neplodnost nepripoustela, ale ted se da zjistit... tak snad bude vse v poradku, no, nejak to zvaldneme, musime 🙂

val123
autor
9. bře 2010

dark my taky celkem statečně bojujeme tak proč byste to nezvládli. Neboj.

darkwitch
9. bře 2010

valmas pravdu zvladaji to jini zvladneme to taky, kdyz nebude dite koupime si auto 🙂 manzovi se libi chevrolet, ale ted si nevzpomenu na typ...

darkwitch
9. bře 2010

uz jsem si vzpomnela chevrolet captiva - jsem dobra 🙂

val123
autor
9. bře 2010

dark tak mi teď na jaře autíko a na podzim miminko 🙂

darkwitch
9. bře 2010

a uz jste se rozhodli jake?

val123
autor
9. bře 2010

no ten je pěkný dark. Tý jo ale cena taky moc pěkná 😀

darkwitch
9. bře 2010

val tak kdyz nebude miminko, muzem si koupit auticko a splacet ho treba deset let 🙂 ale ja radsi koukam po jinych kocarech 😀

alienka24
9. bře 2010

dobré ránko holky, tak celou zimu jsem odolávala bacilům a na konci zimy co jsem přestala zobat céčko jsem nastuzená 😒

val123
autor
9. bře 2010

dark no zatím vyhrává ford focus tak rok 2007/8 protože cena je celkem pěkná a mě se líbí, ale pár lidí nám k němu řeklo ne zrovna dobré tech. kritiky,tak stále zvažujeme. ☹
dark já taky koukám ráda na jiné kočáry, ale ono mi sklapne až příjde kolegyňka zpátky do práce, protože jsem jí včera zahlídla a začalo se jí už trošičku rýsovat bříško a moc dobře mi z toho nebylo.

val123
autor
9. bře 2010

ali a hodně? Tak snad to brzy přejde ☹

alienka24
9. bře 2010

val...no hodně ne, teploty nemám ale bolí mě v krku a mám ucpanej nos, ale já to zas zaženu

val123
autor
9. bře 2010

ali výborný ale hnusný na krk je Jox.

darkwitch
9. bře 2010

ali u nas v praci toho je ted taky mraky sami nemocni... za chvili tu budu sama...
val je to tezke neco vybrat, chcete nove nebo vyprane v perwollu?

alienka24
9. bře 2010

já si vystačím asi s přírodníma prostředkama

alienka24
9. bře 2010

zjištuju že se ze mě stává něco jako babka kořenářka 🙂

darkwitch
9. bře 2010

ali takze cesnek, citron a zazvor 🙂

alienka24
9. bře 2010

přesně tak 🙂

val123
autor
9. bře 2010

ali no to záleží jak moc Tě v tom krku bolí, no ☹ Já vždy ze všeho mám bohužel angínu,takže příroda moc nezabírá.
dark nemáme garáž a když vidíme jak sem tam někdo prudce otevře dveře a dokonce nám nějaký chytrý soused urazil kus zrcátka a sekundovkou přilepil zpět, tak chceme vyprané v perwollu 😀