Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
9. bře 2010

val....no zatím to je dobrý, takže ta příroda snad pomůže

darkwitch
9. bře 2010

val 🙂 my taky zvazujeme spis vyprane v perwollu, ale asi ho budeme kupovat az dalsi rok, letos nam jeste vystaci to co mame, doufam 😀 teda vnitrek je vporadku, ale ty plechy nam nejak reznou...

val123
autor
9. bře 2010

dark tak my ho plánovali už loni a tak letos už fakt musíme a říkali jsme si, že než bude mimísek, tak už aspoň kousíček bude fin. vyrovnaný

val123
autor
9. bře 2010

ali nemáte náhodou vy forda? 😕

alienka24
9. bře 2010

nemáme, my patříme k domácnostem co auto nevlastní a ani po něm zatím nijak neprahnou

val123
autor
9. bře 2010

aha, já jsem si myslela, že jsem to četla u toho jak jsme se bavili jak pojedete na Island.
No my jsme na něm bohužel dost závislí ☹

darkwitch
9. bře 2010

val nema ho eus? ja nevim ja se v tom nevyznam, jedine moje pozadavky jsou kombik, aby se do kufru vesel pes a zavazdla pro 4 clenou rodinu a do zadu dve autosedacky - i kdyz nez se dockame deti tak mozna budem kupovat dalsi auto...

alienka24
9. bře 2010

ee pojedeme roverem myslim 🙂
no my ho nepotřebujem takže by akorát byly starosti s parkováním tady v centru města, a když někam potřebujem tak si půjčujem auto od tchánovců

val123
autor
9. bře 2010

dark jj my taky chceme kombíka, aby se tam vešel kočárek a dozadu dětičky a rozumná spotřeba 🙂 A neblázni, nejpozději v tom listopadu budeme už vesele těhulkovat

val123
autor
9. bře 2010

ali jej tak to máte dobrý 🙂 My máme chalupu u 70 km odtud, kam jezdíme od jara tak co 2 týdny a rodinu mám 300 km vzdálenou,takže auto je pro nás nutnost. A taky na dojíždění do práce.

darkwitch
9. bře 2010

pro nas neni vylozene nutnost, ani jeden s nim do prace nejezdime, ale od jara jezdime na akce a je lepsi jezdit vlastnim autem, nez se spolehat, ze nas nekdo nalozi... zvlast kdyz na akce tahame strasnou spoustu veci...
val jasne v listopadu budeme mit pred porodem, podle eustina zrychleneho scenare 😉

val123
autor
9. bře 2010

dark no tak to už pro mě nehrozí, ale furt bychom teoreticky mohli rodit v prosinci 😀
my pracujeme oba ve stejné firmě a bokem od města,takže se nám jednak vyplatí autíkem a pak taky máme dost nepravidelnou prac. dobu,takže nutnost. Páč bus jezdí hodné málo.

darkwitch
9. bře 2010

manza ma firmu deset minut od baraku a ja stejne jezdim vlakem a mhd...

val123
autor
9. bře 2010

dark ono po Praze je to stejně asi 1000x lepší viď

alienka24
9. bře 2010

tak koukám na ubytování na islandu a ty stránky v islandštině to je fakt něco teda 😠 😝 😀

darkwitch
9. bře 2010

val bych se zblaznila jezdit autem...
ali 🙂 vy jedete naslepo?

val123
autor
9. bře 2010

dark to věřím 🙂
ali už se to blíží,vid

darkwitch
9. bře 2010

val hlavne sice ridicak mam, ale neridim cimz privadim k silenstvi sveho muze...

alienka24
9. bře 2010

dark...jako jak naslepo?

val123
autor
9. bře 2010

dark já od nehody, co jsem měla taky ne, a hlavně v zimě by mě tam nedostal ni jeřábem, takže je na mě vždy na oko taky naštvaný a furt mi říká, že je zajímavý, jak budu všude drandit s kočárem a tahat v něm nákupy, když nechci řídit. Snaží se mi hrát na city, ale strach je silnější.

darkwitch
9. bře 2010

ali no, jestli mate vsechno zajistene nebo budete vsechno zajistovat az na miste... nejspis si to tu uz psala, ale ja si nic nepamatuju 😅

alienka24
9. bře 2010

já teda řidičák taky nemám, nevidím důvod, až budu mít pocit že ho potřebuju tak si ho udělám ale dřív ne

darkwitch
9. bře 2010

tak s kocarem budu jezdit v okoli domova a na nakupy maji kocary dole prihradku 🙂

alienka24
9. bře 2010

zajištujeme ted 🙂 podle programu budeme nocovat 6 nocí mimo kamarádčin byt při objíždění islandu, takže si to chceme zabukovat teď, alespon rejkjavík

val123
autor
9. bře 2010

dark téda máš to dobře vymyšlené 😀

darkwitch
9. bře 2010

ali aha, tak to jo, manza prave jak jedou do syrie tak maji jen plan kam se chteji podivat a jak dlouho dobu tam priblizne stravi, ale ubytovani si budou zajistovat na miste a upravovat podle momentalniho rozpolozeni...

alienka24
9. bře 2010

no my potřebujem zajistit rejkjavík, jinak by to nikde jinde neměl být problém až na místě, ale uvidíme no

asus
9. bře 2010

ahojik holky jsem jen na skok za chvilku pádim na odpoledni jak se máte??copak noveho?? 😉

val123
autor
9. bře 2010

holky já už bych taky někam jelá 😕

val123
autor
9. bře 2010

jé ahojky asus. 🙂