Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

janicka88
21. bře 2010

holky od Listopadu 2009 ja vim ze to neni tak dlouho jeste,ale i tak nas to vzdy trochu za mrzi ☹

val123
autor
21. bře 2010

jani jj mrzí to vždy, ale hodně moc holek, co tu s námi byly tak do léta se pyšnily //

janicka88
21. bře 2010

no uvidime ... jen doufam ze to neni tim stresem ve kterem jsme posledni dobou jelikoz jsme se stehovaly

val123
autor
21. bře 2010

tak jestli je to jen stresem, tak neboj, jak se uklidníš, tak to příjde.

janicka88
21. bře 2010

uvidime a co vy jak jste na tom?

val123
autor
21. bře 2010

My nijak, my čekáme na zázrak a asi tak v říjnu, se pustíme do IVF.

janicka88
21. bře 2010

aha tak to jo...

asus
21. bře 2010

ladi nic ty budeš mě nasledovat ted 😉

val123
autor
21. bře 2010

snažíme se zdrav. problémy vyřešit, jestli to nepomůže a když ne, tak se hold pustíme do boje druhého ☹

val123
autor
21. bře 2010

asus je to krásná představa 😀

asus
21. bře 2010

vall neboj bude i realita viš že si psala že je manža vybavoval GPS 😀

val123
autor
21. bře 2010

jj vybavoval, říkal to, prý sem si měla koupit značky "přikázaný směr jízdy" aby to bylo jistější,tak uvidíme

asus
21. bře 2010

😀 to je pravda přikazaný směr do vajička 😀

val123
autor
21. bře 2010

jj přesně tak, tak jsem zvědavá jestli trefili 😀

asus
21. bře 2010

určo jo držim pěstičky 😉 moooooooooooc 🙂 tak ja letim dodělat papu a ještě musim vytřit barak ☹ jsem zas utahana jak mezek a to nic moc nedělam 😒 ještě jsem zaskočim zatim papapap

val123
autor
21. bře 2010

jj mě vytírání baráku taky čeká a douklízet kuchyň a koupelnu 😠 ch jo. Tak pa pa asus a ať manžel pomůže. 😉

asus
21. bře 2010

tak jsem tu a kdepak jste vy holky? 😉

tereza1980
21. bře 2010

teda holky, dnes je řízená ovulka, ráno v šest jsme zase museli s manžou "povinně tulit" 😉 do toh má dítko zase rýmu, takže blbě spí, no byla to fakt rychlovka 😀
ale bolí mě v podbříšku, docela silně a huráááá na levé straně, tak snad prasknul ten levý folík a cesta bude schůdnější.
Přesně za 12 dní mám 30 narozeniny a budu 12 DPO, takže bych už mohla tušit, zda dorazí mrcha červená nebo // 😉 ale pokud to neklapne tak se hned objednáme na kozultaci k dr. a podáme si žádost na IVF, pokud jí schválí tak by nás čekalo v květnovém cyklu

asus
21. bře 2010

terez ty jo tak to se mate tuleničko třeba se zadařilo kdo vvi

eustoma
21. bře 2010

Ahoj holky tak nakoniec sme sli na tu pohotovost uz cakame hodku a pol a le uz budeme na rade, len im priviezli uraz. tak uvidime co a ako.a este ako dlho.
Mna teraz nejak pobolievaju vajecniky,teda pravy,tak pre istotu na to skocime 🙂.teda nie doma,nie na pohotovosti 😉

janicka88
21. bře 2010

tak sem tu zas mam uvareno i dokonce upeceno... kdyz sem delala obidek tak sem myslela ze pobezim zvracet

cell
21. bře 2010

ahoj kočky, hlásím návrat. Tady dle očekávání změny - nová verze koníka, to si budu muset zvyknout a hlavně GRATULUJU hned dvěma těhulkám 😵 😵

lichtakova
21. bře 2010

nazdar cell!!!!!!!!!!!!! 🙂
jak jste se měli? co ty, nějaké novinky?

eustoma
21. bře 2010

cauky cell, spusti novinky 😉

janicka88
21. bře 2010

🙂

alienka24
21. bře 2010

ahoj ženský 🙂))
já mám za sebou velmi náročný víkend, pátek v silném alkoholovém opojení 🙂 no nějak se nám to zvrtlo 🙂 a jinak jsme si teda celý víkend užívali a dneska teda i nějaká ta návštěva a ted peču sekanou 😉

koukám že tady chvíli nejsem a hned jsou dvě těhulky, tak moc a moc gratuluju 😵 😵

alienka24
21. bře 2010

jo a jinak jsem teda ještě měla ve čtvrtek mobilizaci, a uplně super, skoro ve mě nekřupalo takže se mnou neměla moc práce, a ještě lepší info je že výsledky těch stěrů mám negativní 😎

cell
21. bře 2010

měli jsme se BÁJEČNĚ, jinak se to ani nazvat nedá, užili jsme si zvířat (nejvíc nadšená jsem byla z šelem - viděli jsme lvy a leoparda snad ze 2 m), přírody, sluníčka (průměrně mezi 30-40 st), lidí a vůbec všeho. Teď nevím, jak půjdu zítra do práce. Včera jsme se vrátili a od té doby jenom spím a peru 😀

lichtakova
21. bře 2010

tak to fajn, že vám to tak skvěle vyšlo 🙂

lichtakova
21. bře 2010

no a taky musíš nahlásit stav 😉 , jsem říkala, jestli si nepřivezeš nějakýho černouška 😉 😉