Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

lichtakova
21. bře 2010

je tu někdooo? 😕

lichtakova
21. bře 2010

☹ ☹ ☹

eustoma
21. bře 2010

ahojky, ja tu nakukujem

eustoma
21. bře 2010

teda ja lezim pri telke, papam zmrzlinu, mam obklad na tvari. a je mi celkom fajn 😉 bola som an pohotovosti a len mi rezali pod zubom, ze mi vytlacia hnis, ale nejak ho tam neni. tak som nedostala ani antibiotika. no tvar stale opucha. no uvidime ako prezijem noc. zajtra rnao volam hned k zubarke.

darkwitch
21. bře 2010

ahoj lich ja se snazim, ale bojuju s netem 😠
ahoooj cell jak bylo? jsem rada, ze jsi se nam v poradku vratila
jani zdravim, myslim, ze jsme se tu jeste nevideli 🙂

ach jo, dneska jsem zase cely den spala a v noci se porad budila... tak nevim jestli pujdu zitra do prace, je mi porad spatne, ach jo...

eimmy
21. bře 2010

ahoj holky,
jak je? já jsem dorazila dnes do čech. odpo jsem si byla udělat radost a jela nakupovat. Pořídila jsem bundu a džíny. jaký jste měly víkend..?? představa že mám od pondělí až do čtvrtka samé jednání mě děsí.. fuuujjj chci být už těhu a být doma a nemuset se ráno oblíkat, malovat a česat a tvářit se mile...

darkwitch
21. bře 2010

teda eus takove trapeni, tak snad budes mit brzo pokoj...

eustoma
21. bře 2010

mne sa nic nechce. ako chcela som daco porobit doma, aj do prace. no nakoniec som riesil aiba zub. navsteva pohotovosti je fakt na dlhu dobu, cakali sme 2 hodky + cesta + osetrenie a sub su s toho 4 hodky a pol dna v cude. ale aspon bastim zmrzlinu 😉

eustoma
21. bře 2010

ja mam zajtra dolezite stretnutie o 10-12 a na to musim ist. no neviem ako to dam dohromady so zubarkou. to bude este veselo. v najhorsmo budem musiet pockat este den. ale tak snad rengen mi spravia hned.

eustoma
21. bře 2010

kocky som unavena, myslim ze dnes pojde skoro spat. som od 4 bola hore. aj ked som pred telkou este lezala. no ale snad to dnes bude lepsie a aj sa vyspim

darkwitch
21. bře 2010

ja doufam, ze me sefova nezabije a da mi jeste na zitrek dovcu i kdyz mame spoustu prace, ale jinak pujdu k doktorovi, co kdybych nahodou byla tehu, tak se radsi poradne vylezim nez mit pak nejake problemy, i kdyz si nemyslim, ze by se u nas ten zazrak stal, ale radsi nebudu riskovat...
taky bych uz chtela byt tehu a nemuset se mile tvarit na lidi, ktere nemusim...

eimmy
21. bře 2010

jj už mě to leze občas krkem.....

chi aby už přišla MS a začala stimulace na IUI apovedlo se...................................................... nemáte někdo prsten Arabely.. jen na půjčení .. cooo... ??? nebyl by????? jen jednou bych s ním zatočila.... 😉

alienka24
21. bře 2010

kuk vrány 🙂 tak copak je to tady zase za splín?

darkwitch
21. bře 2010

ali ahoj ja nemam splin ja mam teplotu me musis vsechno odpustit 😀

alienka24
21. bře 2010

dark....tak dobře, máš dobrou omluvenku 🙂 😀 a brzké uzdravení přeju

lichtakova
21. bře 2010

eimy, to bychom si všecky zatočily a bylo by to 🙂

darkwitch
21. bře 2010

ali dekuju 😀
lich, eimmy to bychom tocili vsichni

alienka24
21. bře 2010

to by pak bylo dětí jako smetí 😀 😉

lichtakova
21. bře 2010

no a nemusely bychom se takhle každý měsíc nervovat a smutnit, já to teda mám teďka děsný, takhle v depce jsme ještě nebyla....asi proto že jsme byla dost přesvědčená, že to vyšlo..... ☹

darkwitch
21. bře 2010

lich to je mi lito, ach jo, blbe mrcha 😠 😠 😠 😠 ja jsem doufala, ze ti to vyjde, kdyz to vyslo holkam...

alienka24
21. bře 2010

licht....ono to přejde uvidíš 😉

darkwitch
21. bře 2010

lich vidis, ali rekla, ze to vyjde tak to vyjde 😀

lichtakova
21. bře 2010

jste zlaté, kéž by to tak bylo a vypukla tady nějaká populační exploze

lichtakova
21. bře 2010

ali řekla, že to přejde, ne vyjde

darkwitch
21. bře 2010

populacni explozi by to opravdu chtelo

darkwitch
21. bře 2010

lich vidis uz ani cist neumim, ale to je jedno, stejne to vyjde 😉

alienka24
21. bře 2010

licht.......ono se totiž povede obojí 🙂 nejdřív přejde depka a pak bude mimi, ono hlavně přeci se nějaké depresi nepodáš ne? ženský toho vydrží hodně 😉 😎

alienka24
21. bře 2010

a komu to nevyjde než odjedu tak za každou hodím minci do kašny nenarozených dětí na islandu ju?

darkwitch
21. bře 2010

no ja jsem si dneska pripadala jako chlap, mela jsem nejstrasnejsi muzskou nemoc - rymycku a kasilek...

lichtakova
21. bře 2010

to vydrží....ale nic se nemá přehánět... 😉
mějte se fajna dobou s kobrou, jdu si lehnout, abych byla ráno plná pochopení k pacientům.... 😉 😝