Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eustoma
22. bře 2010

k tym doktorom. ja mam na gyn chlapa a ten je super. som si uvedomila ze zas neviem jeho meno. no je dobry. a tam sa nebojim, citim sa divne ked tam idem, ale da sa.
no a mam zubarku a tej sa nebojim 😉, ale ma stvu tie bolesti. zacne robit nejaky zub a do mesiaca ma boli iny. no hroza. predtym som mala zubarku, co mi robila blomby tak, ze mi zacli vypadavat a tie co nevy[padli, tak sa pod nimi spravil kaz.takze ta nova ma co robit. povedala by som ze moja sanka je zlaty dol. stle je tam co robit.

janicka88
22. bře 2010

hezky podvecer holky...

eustoma
22. bře 2010

pitrisku: to hej to by som nezvladala ani ja. ono stale ked pocujem ze niekto sa ide snazit o babo a sup zadari sa im za mesiac - dva, tak to ma vzdy dostane.urcite bude lepsie ako pise val.

asus: pekne skoro si to povedala v praci. obdivujem. ja to asi tiez poviem v praci, lebo by som chcela pre istotu marodit. ako pracu sice nemam namahavu, ale psychicky strasne narocnu a dost casto stresujem.

eustoma
22. bře 2010

ahoj janicka

janicka88
22. bře 2010

eustoma ahojky jak se mas?

eustoma
22. bře 2010

no asi tak ze ma boli sanka. takze nic moc. ale tesim sa zajtra k dr. ze budeme vediet co a ako.

janicka88
22. bře 2010

tak to jo... 🙂 no ja jeste mrsku nedostala takze cekam a premyslim ze ve stredu zkusim testik a snad tam ty // budou uz konecne

alienka24
22. bře 2010

čus ženský, tak jsem naprosto luxusně vyhopsaná, dneska to byl záhul ale je mi ted uplně báječně 😉 😎

eustoma
22. bře 2010

kocko priala by som ti to.
ja so minuly cyklus uz aj celkom verila, ze sa zadarilo. a ono nakoniec houby. no mam toho plne zuby. ako toho ze sa furt nedari. to strasne deprimuje. ale teraz mam taku bojovu naladu. to je vzdy na zaciatku cyklu.

eustoma
22. bře 2010

ali to je skvele

janicka88
22. bře 2010

moc dekuji.. akorat tedka dost pochybuju o tehu testech gs mamatest jelikoz co sem si spocitala pokud sem tehule tak 4tyden dnes a na testu jeste nic...

eustoma
22. bře 2010

no neviem. zase niektore holky ho pochvaluju, ze ukazuje aj skor, nez niektore citlive testy. mne teda este // nikdy neukazal 😢, ale to zase ani ine testy.

janicka88
22. bře 2010

bohuzel nemam s jinymy testy zkusenosti a momentalne nemam ani penize abych vyzkousela jine testy nez mamatest tak uvidime ve stredu,ale uz i v praci pozorujou naky zmeny..

eustoma
22. bře 2010

myslim ze vzdy to chce chvilku pockat a uvidis. urcite nam napis v stredu ked testnes.

janicka88
22. bře 2010

ja bych rekla ze testnu urcite abych zbytecne nepotratila ... a taky vedela na sem jsme...

eustoma
22. bře 2010

ja verim ze sa raz zadari kazdej z nas. len si musime pockat. uz teraz sa tesim.
vcera sme s kamosom nasli skvely kociaro-bicykel:
http://www.taga.nl/options.asp?lang=eng

skvelo vyzera 😉 ale cena je riadne vysoka.

eustoma
22. bře 2010

no holky, asi si novy tennto kociko-bike nekupim. ale keby ze niekto ho kupi a bude chciet predat za polovicnu cenu, tak beriem 😉

darkwitch
22. bře 2010

ahoj je tu jeste nekdo? me jde konecne net, doufam, ze mu to chvili vydrzi...

eustoma
22. bře 2010

ahoj dark, ja tu som.

darkwitch
22. bře 2010

eus ahojik, co pusa boli moc?

eustoma
22. bře 2010

no boli ma lava cast sponej celusti. a ked neotvaram pusu, tak neboli 😉. manza vravel ze to je dobre, aspon si odychneme obaja 😉.
uvidime ako zvladnem noc. ale v kazdom pripade to ibuprofen isti 😉

darkwitch
22. bře 2010

tak preu at te to brzo prejde 🙂

eustoma
22. bře 2010

co ty? tebe je lepsie? zajtra uz ides do prace?

alienka24
22. bře 2010

já jsem tu taky, jsem vyplnovala dotazník

eustoma
22. bře 2010

ali aky dotaznik?

alienka24
22. bře 2010

průzkum trhu 🙂 jsem zaregistrovaná v jedné společnosti co zpracovává a vyrábí dotazníky an různé věci, ted jsem vyplnovala na konzumaci mléčných výrobků

darkwitch
22. bře 2010

jo zitra uz jdu do prace, uz muzu fungovat, tak jdu, manza je taky pekne nastydly, nejak to zase radi

eustoma
22. bře 2010

co vravite na ten kociko bike ? manzovi sa to dost lubi 😉 😉

darkwitch
22. bře 2010

eus s tim na me nechod, ja nemam rada kola, pro me je to nebezpecny dopravni prostredek a svoje nebohe ditko bych tomu nevystavila 🙂

eustoma
22. bře 2010

😉 mna to velmi pobavilo ked som to videla. inak ja aj manza sme cyklisti, je to snad jediny s konickov, ktory nam zostal uz roky rokuce. uz zacina sezona, tak sa tesim. zatial sme boli na bike iba dvakrat. ale uz ho manza vycistil a dal do fachu na sezonu, tak bude skvele. mne sa pacia voziky za bike, ten si urcite zabezpecime.
no rozhodne nemyslim ze ten cyklo-kocik bude nejak moc prakticky. neviem a zas kupi si nejaky kram do garazu, na to to stoji moc.