Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
24. bře 2010

huráááá už mám 2 knoflíčky přišité 😀 😀
téda cell to sou teda pecky, tak snad už to bude lepší

darkwitch
24. bře 2010

cell 🙂 tak ja chapu, ze pro tebe je dr. house trochu mimo, jednak vis co je tam za strasne blbosti a jednak proc se koukat na to co mas v praci 🙂
ten jsem videla nedavno, je ted naky oblibeny

darkwitch
24. bře 2010

val ty jsi tak sikovna 🙂 ja bych si mela usit kostym na sobotu na ples, ale nemam silu

val123
autor
24. bře 2010

jé a za co půjdeš dark?

alienka24
24. bře 2010

ahoj holky, tak já celý odpoledne dělala tu výzdobu ještě a vařila 🙂 spálila jsem si ale prst o tavnou pistoli 😝 tak tam mám puchejř 😒
no a pak ještě jedna smutná zpráva ohledně matějovýho dědy, no ale holt s tím nic nezmůžeme, bohužel rakovina ho asi přemůže ☹ 😢

darkwitch
24. bře 2010

zkusim tu egyptanku, jestli nebudu lina, jinak si poslouzim vlastnima kostymama

val123
autor
24. bře 2010

ali to je mi hrozně moc líto. Ty nemoci to je hrůza. Už ji má asi hodně rozšířenou, viď. Moc držím palce, držte se.
dark jj to zní dobře takový kostým.

alienka24
24. bře 2010

val...je to na h.... ani se o tom bavit nechci, v podstatě my jsme na tom relativně dobře protože jsme daleko, ale štve mě to, nechápu to a vůůbec.... no prostě taková bezmoc 😒

alienka24
24. bře 2010

tak takhle soptila sopka na islandu
http://www.snow.is/index.php?option=com_n-flash...

darkwitch
25. bře 2010

dobre ranko 🙂
ted jsem vstala a uz bych mohla jit zase spinkat 🙂 tak jsem si koupila kolu, sice to neni nic moc, ale ja se potrebuju probrat a kafe po ranu nepiju 🙂

val123
autor
25. bře 2010

ahojky dark, jj vidím to podobně, já si udělala kafe, jinak bych nedošla asi do práce. A přemýšlím co si dám za papů, protože mě chvílemi natahuje.

darkwitch
25. bře 2010

val ty uz si zase ve stresu? nebo se hlasi prvni priznaky?

val123
autor
25. bře 2010

dark nejsem ve stresu, musím to zaklepat, abych to nezakřikla, se naopak dnes usmívám a dokonce jsem si ráno nechala v klidu ujet bus a jela až dalším 🙂 ale to mi bývá vždy, před ms, proto jsem říkala, že já bych to snad ani nepoznala, že jsem těhu. Včera večer mě jen trošku zaskočil žlutý hustý výt. ale dneska ráno už byl ok, tak snad je to v pohodě.

darkwitch
25. bře 2010

val aha takze jsou to obvykle "tehu" priznaky... ale treba z nich tentokrat neco bude, je jaro nadeje...

val123
autor
25. bře 2010

dark víš, že z nadějí jsme už vyrostla, asi tak jako ty 🙂 nadtím bych začal asi přemýšlet až tak 40 DC. NO a u tamtoho sem se spíš bála prochlazení nebo tak.

darkwitch
25. bře 2010

tak snad to nic nebude, ja se taky bojim, jestli me neboli brisko spis z toho jak jsem nastydla, ale rozhodla jsem se dat sanci jaru a verit a mit nadeji 🙂 tak snad se pak nebudu utapet v zoufalstvi...

alienka24
25. bře 2010

dobré ránko holky 🙂 tak já jsem dodělala výzdobu v práci a dneska snad budu mít už klid a zítra volno

darkwitch
25. bře 2010

ali ty se mas ze mas zitra volno, ma byt jeste krasne a v sobotu se to ma zkazit...

val123
autor
25. bře 2010

ahojky ali 🙂
to jo, sem taky včera koukala na počasí a teda pěkně mě zklamalo. Tak snad si to ještě rozmyslí. 😠

alienka24
25. bře 2010

jo já vím, mám pracovní víkend tak mi to ani neva, aspon budou chodit lidi

pitrisek26
25. bře 2010

ahoj holky, včera jsem byla u léčitelky, řekla mi, že mi chybí hormon a proto mám slabé vajíčka, dala mi toto http://www.diochi.cz/main/reg_produkty_estrozin... podívejte se na to, prý je to hodně dobré ... mějte se hezky! 😉

val123
autor
25. bře 2010

ahojky pit, moc moc děkuji za typ, večer na to juknu. Vím, že si potřebuješ odpočinout, ale sem tam se stav a informuj nás, jak máš a jak Ti to pomáhá, ju? Moc držím palce a drž se.

alice35
25. bře 2010

Ahoj kočenky,
tak jsem volala na výsledky HCG a ok 😅 , takže kontrola za 14 dní to bych měla být cca 6tt. Tento týden mě zlobí průjem 😠 nelítám jako pořád, ale když jdu tak....prý to může být změnou hormonů v těle, tak jen doufám, že nemám žadnou virozu! Jinak je mi stále blbě jak psovi, špiním, břicho pobolívá furt 😖 tak uvidíme co bude....

val123
autor
25. bře 2010

alice to víš, tělo si zvyká na podnájemníčka,tak je z toho asi zmatené, ale neboj, určitě vše bude vpořádku.

cell
25. bře 2010

já mám taky trochu průjem ..... ale podnájemníčkem to asi nebude, spíš si jen zvykám zas na evropskou stravu 😕

val123
autor
25. bře 2010

cell jé ahojky, ale Ty už jsi 29 DC nebo tak nějak viď 🙂 tak držím palečky

eimmy
25. bře 2010

mirenkam:.....3 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
lichtakova......5 DC
mirkf:............. 8 DC.......přirozené snažení
eustoma ....... 11 DC..... 9DC 1 folikul, ked to nahodou nevyjde stimulacia na IVF (menopur+orgalutran)
tereza1980:.....17 DC....... 3-7DC clostyl, 18.3. UTZ, 19.3.pregnyl, potom utrogestan, pokud neklapne IVF jedno embryo
alienka24.........21 DC...... mojzisovka+caj - uziva si
val123:............23 DC......kortyhel
darkwitch: ......25 DC......prirodzene snazeni - kontryhel, gyn.caj
mirenkam:.......29 DC..... vitaminky, sledovaní hlenu a čípku - změna CAR (neuspěšné 1.ISCI a 1.KET) + kontryhel
eimmy:..........29 DC.. léčka v ISCARE -násl. cyklus od 5 DC clostyl. 2x denně a pak IUI - pokud to nevyjde tak IVF dvou embryí
mysycka:........31 DC.......clostylbegit, Duphaston, kyselinu lisotvu
bonifac........... 42 DC........přirozené snažení,rok trvalo než se cyklus vrátil na standratních cca30dní,začínám 11.cyklus, kontryhel
cell:................? DC..... s Mojžíšovkou to nepřehání + ženský čaj od Serafina
ajjka..... kontryhel, bylinné směsi
koblizek:........?

Objevitelky pokladu
asus:..............34 DC.... (20.3. //)
alice35:...........36 DC ...... (20.3. //)

alienka24
25. bře 2010

tak piju kafíčko a nějak musím říct, že jak jsem si říkala a ted měla pocit že vlastně mimi nechci a že ještě počkám, že není kam spěchat, tak bych chtěla aby to klaplo co nejdřív, kvůli tomu matějovýmu dědečkovi, strašně bych jim chtěla dopřát to pravnoučátko 😒 asi blbej důvod co?

eimmy
25. bře 2010

upřímně.. jj je to blbý důvod pokud ty sama to nechceš

alienka24
25. bře 2010

tak já nemůžu říct že mimino nechci, to bych asi nebyla tady ne? 😉 no stejně si to příroda zařídí jak bude chtít