Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
30. bře 2010

chápu 🙂 já si zas nebudu plejtvat domácí zásoby 🙂))

darkwitch
30. bře 2010

ali taky duvod 😀 me se chce spat a nechce se mi pracovat...

eustoma
30. bře 2010

😉 dakr to mame podobne 😉 tiez by som radsej dala spanok ako pracu 😉

darkwitch
30. bře 2010

eus na terasce na slunicku, to by bylo super...

alienka24
30. bře 2010

tak už jsem v práci, i s kafíčkem 😉

darkwitch
30. bře 2010

tak ja uz jsem kaficko vypila a ceka me uz jen prace 😝

alienka24
30. bře 2010

no já si půjdu asi koupit nějaký kalhoty ještě dneska, rozpadaj se mi džíny

darkwitch
30. bře 2010

ja si taky musim jit neco koupit, aby me beranek nepocural...

alienka24
30. bře 2010

he, tak tohle teda moc nedodržuju 😀

darkwitch
30. bře 2010

ja jo, kdy jindy si v roce muzes koupit neco beztrestne na sebe 🙂 ani manza nemuze nic rict 😀

alienka24
30. bře 2010

tak u nás je to v pohodě, matěj ví že si nekupuju nic co není potřeba a zbytečně neutrácím 😉

darkwitch
30. bře 2010

tak u nas je to taky v pohode, mame oddelene ucty a manza utraci za sve konicky mnohem vic nez ja za obleceni (taky si ho kupuju jen kdyz potrebuju) ale stejne je fajn koupit si neco jen tak 🙂

eustoma
30. bře 2010

chcem vysvetlit "beranek nepocural", to nepoznam.

darkwitch
30. bře 2010

eus to je tradice na velikonocni pondeli, si ma clovek koupit neco noveho na sebe, aby ho nepocural beranek 🙂 je to prenesene symbol jara jako noveho zacatku

darkwitch
30. bře 2010

to je hrozne jaci jsou ti chlapi citi, nejen, ze musim muze na spermio objednat, jeste tam s nim musim jet... a ze ja pojedu na HP sama je vporadku...

eustoma
30. bře 2010

😉 jejej tak si muzika spracovala 😉 to je super 😉. nevadi, ze musis s nim, aspon ze tam pojde 😉.

darkwitch
30. bře 2010

to ja si jen tak brblam 🙂 ted ho musim jeste objednat... a navic ma tak blbe smenu, ze v patek muze jen odpoledne a to asi volno mit nebudou...

alienka24
30. bře 2010

tak jsem si teda žádný kalhoty nevybrala, ty který by se mi eventuelně líbily tak jsou moc drahý 😝

darkwitch
30. bře 2010

tak az pristi tyden a ja si kvuli tomu budu muset vzit volno... ale hlavne kdyz si tam zajde

darkwitch
30. bře 2010

a jaky kalhoty shanis? ja si musim koupit nake letni, mam akorat manzestraky a v tech bude za chvili vedro a cerne trisko potrebuju, abych utahala sukni na ples...

eimmy
30. bře 2010

ahoj holky,
to já tradici dodržuju (beránka) a nejen na velikonoce... 😀 já si pořád něco kupuju ... a ještě mám takového manžela že mi kupuje i on parfémky, trička apod... 😎 takže paráda..

alienka24
30. bře 2010

normální džíny nějaký

eimmy
30. bře 2010

hezký džíny mají v espritu. ( pěkné střihy... na můj zadek 😀 )

alienka24
30. bře 2010

ajo vidíš tam bych taky mohla a do exe, no ale dneska už na to prdím 😀

eimmy
30. bře 2010

jj tam jsou i celkem ok ceny....

alienka24
30. bře 2010

no mě hlavně zkoušení kalhot vůůůbec nebaví, navíc mám debilní postavu, velkej zadek a úzkej pas, takže co mám přes zadek ok tak v pase je mi volný 😝 😝

darkwitch
30. bře 2010

ali me vetsinou sedi kalhoty v CAaA, ale ja si kupuju ty manzestraky a ty maji prave na velky zadek a uzsi pas 🙂

alienka24
30. bře 2010

mě se manžestráky strašně nelíběj, jako na chlapovi jo, ale já k nim mám tak nějak z duše odpor 😝 😀

darkwitch
30. bře 2010

ali ja mam takovy odpor k dzinum 🙂

darkwitch
30. bře 2010

mejte se kocky, ja mam padla, zkusim se stavit jeste vecer 😉