Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

alienka24
6. dub 2010

no tak s tím bych ještě chvíli vydržela 😀

darkwitch
6. dub 2010

ali nas se teda pred kazdyma tramposkama ptaj jestli nejsme tehu, ze ty na ne chodit nemaji...

alienka24
6. dub 2010

dark...nás se neptají a ani těhulím nezakazují

mysycka
6. dub 2010

ahojte holky, tak hlásím, že jsem 2DC, jelikož injekce konečně zabrala a jinak jsme obědnaní do toho Fertimedu na 19. 4 tak uvidíme co nám poví oni 🙂

alienka24
6. dub 2010

myszcko...no tak sláva, že dorazila co? mrška jedna ošklivá 😝

alienka24
6. dub 2010

a 19.týho bude za chvilinku 😉

mysycka
6. dub 2010

ali tak, tak. 19 je za chvilku tak jsem zvědavá a těším se, jen Petr má trošku obavy z toho spermiogramu, ale tak to je jedno on to zvládne je to šikula 😀

alienka24
6. dub 2010

nojo tak hlavně at se moc nenervuje páč i stres to spermio ovlivnuje, ale zas většinou se to spermio dá zlepšit léčbou a vitamínama kdyby třeba nebylo uplně nejlepčejší, ale určo to bude ok 😉 😉

val123
autor
6. dub 2010

mysy ať se nebojí, je to to nejjednodušší čím můžete začít. Manža už si zvykl, chodí na na něj co 3 týdny a už to bere jako automatiku, jen se o tom u nás nesmí mluvit

darkwitch
6. dub 2010

mysy manza se taky nervuje, na spermio jde zitra, tak jsem zvedava jak dopadne, akorat je hloupi, ze jedu zitra do brna, takze bude doma sam kdyz to nedopadne uplne dobre... ale tak stejne se s tim bude muset poprat sam...

darkwitch
6. dub 2010

val a jak to u vas vlastne vypada? lepsi se to?

alienka24
6. dub 2010

no můj matěj byl taky krapet nervozní, no ta ješitnost tam prostě je no 😝

val123
autor
6. dub 2010

dark teď dobral v pátek antibiotika další a za 2 týdny jde zase na odběry,tak uvidíme ☹

alienka24
6. dub 2010

val...a jak snáší ty antibiotika a vůbec tu léčbu?

darkwitch
6. dub 2010

jo me malem kleplo, kdyz manza rikal, ze dite ze zkumavky nechce, protoze se "jim" ve skole smali (jako kdyby to nekdo poznal)...

val123
autor
6. dub 2010

ali antibiotika byla v pohodě, ale předtím měl skoro 2 měsíce ty chemoterapika a bylo mu z nich zle, byl hrozně vysílený a bolela ho hlava. Jinak celkově se pere statečně, ale např. o těch odběrech nechce vůbec mluvit a kontroli taky jen přechází slovy "zase něco našli" a konec.

darkwitch
6. dub 2010

proste chlapi jsou jesitni a clovek (rozumej zena) na ne musi jit pomalu a s diplomacii 😀

mysycka
6. dub 2010

jojo holky přesně tak to je - ješitnost a možná taky trochu stud, že každej ví co tam dělá 😀 , já mu sice vysvětluju že není ani první ani poslední, ale co už.
val u nás se o tom taky nesmí mluvit a už vůbec ne třeba před rodičema nebo tak, myslí si že by si z něj dělali srandu nebo co

val123
autor
6. dub 2010

téda dark to slyšel někde nějaký vtip ne

alienka24
6. dub 2010

aaale to je teda argument 😉

val123
autor
6. dub 2010

mysy ne ja to myslela tak, jako o tom odběru víš, že když jde na kontrolu,tak se ho neptám, jestli zase musel dávat SPG, že o tom nechce nikdy mluvit.

alienka24
6. dub 2010

noo a když to dopadne dobře tak se bude vytahovat jakej je samec že je v cajku 🙂 jako to moje jelito 😀 😀

darkwitch
6. dub 2010

ale to je muzska logika, nastesti se s ni da nekdy bojovat, privyberu obleceni funguje jeste nesmyslneji, ale s tim se bojovat neda...

darkwitch
6. dub 2010

ali jo presne tak, to pak budou vedet vsichni 😀

mysycka
6. dub 2010

no ali asi jo 😀
ale já si stejně myslím, že je to ve mně, když mám pořád problémy s tím hloupým cyklem co nikdy neumí přijít včas

val123
autor
6. dub 2010

mysy já si taky myslela že je chyba ve mě ☹

darkwitch
6. dub 2010

ja doufam, ze je to ve me, protoze manza se s tim bude mnohem hur srovnavat... a doufam, ze to neni nic vazneho... a ceho se desim uplne nejvic, ze vubec nic nenajdou a bude to idiopaticka neplodnost, protoze to mi prijde jeste horsi nez kdyz nejaky problem je...

alienka24
6. dub 2010

dark.....jo idiopatická je podle mě taky to nejblbější co může bejt ☹

mysycka
6. dub 2010

no uvidíme jak to dopadne, akždopádně jsme ráda, e se konečně začalo něco dít 🙂
A jak jste si užili Velikonoce, co?

val123
autor
6. dub 2010

dark souhlasím ☹