Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

ajkaaa
4. únor 2010

Dark zítra 😀

alienka24
4. únor 2010

už mám pro ní vymyšlenou knížku na přečtení, já vím že to třeba ted bude znít blbě ale ona si musí uvědomit že vlastně měla hrozný štěstí že to dopadlo takhle, že vlastně dostala další šanci a měla by se snažit radovat se ze života a najít si něco na co se bude těšit, protože jestli to zabalí, jakože ted to tak vypadá že má pocit že život skončil tak to půjde rychle do ..... víte kam 😠 😒

val123
autor
4. únor 2010

jj je potřeba ji rozptýlit, ali

cell
4. únor 2010

ali: to je mi líto ... antidepresiva zabírají až v odstupu, nejdřív tak za 14 dní i dýl, ten začátek se pokrývá i jinýmu uklidňovadly .... ale vzít jí ven nebo na jiné myšlenky je lepší nápad 🙂

já se týrám na orbitreku, zatím 4 km, ale jak odbíhám na pohotovost, tak to převlíkání sem a tam je nuda ☹

ajkaaa
4. únor 2010

no tak to je hustý Ali, záleží jaký antidepresiva užívá, jestli jsou silný tak může mluvit divně a i blbosti. To že se tím zabývá je dobře, rozhodně jí vyslechněte, potřebuje to ze sebe dostat, víš co, to je hrozný trauma. Když jí budete říkat, ať na to nemyslí - což stejně nejde, nebo jí to vymlouvat - upadne do ještě větší deprese, nedej bože , aby si v depresi ještě ublížila. Fakt to není prdel..

darkwitch
4. únor 2010

aji to jsem to stihla jen taktak a ty rikas ze sem mela spoustu casu 🙂
ali nezni to vubec blbe, drzim palce at se ti presvedcovani dari

val123
autor
4. únor 2010

tý jo cell a jak dlouho už šlapeš? Téda to jsi dobrá.

ajkaaa
4. únor 2010

když nebude pomoci, jděte s ní k Dr., ať jí napíše doporučení do skupiny - nějaké psychoterapeutické nebo tak. To jí z toho dostane. Ale jsou lidi co tam chodí i 2 roky než jsou ready.

alienka24
4. únor 2010

no zítra si domluvím to volno a prostě bude na pár dní tady, půjdem do kina, na trampolíny jí vemu, tam nebude moc myslet vůbec na nic, maximálně na to jestli může dejchat nebo ne 😉 nechám jí něco namalovat na hedvábí, at si to taky vyzkouší, čím já se bavím 😉 no a vždycky když bude nejhůř tak Donovi řeknu at jí oblízne a hned bude líp 😉

darkwitch
4. únor 2010

to je strasne...

ajkaaa
4. únor 2010

Dark 🙂 , ale stihlas to.

alienka24
4. únor 2010

ajkaa...ona byla u psychiatra dneska, a bude chodit pravidelně, já vím že to není prdel, já mám za sebou bohužel jinou dost otřesnou událost, ale ona se prostě musí rozhodnout jestli s tím bude bojovat nebo ne, a v tom rozhodování se jí musí krapet pomoct, já nechci aby to v sobě dusila, to ne, ale prostě už se to stalo a na tom se už nic nezmění 😒

darkwitch
4. únor 2010

aji hlavne se vyfot at vime jak ti to slusi 🙂

val123
autor
4. únor 2010

ali hlavně to chce trpělivost a nastražené ouško, aby se vypovídala.

ajkaaa
4. únor 2010

Ali dobrý nápad. Moc ti to nezávidím, vím jak je to těžký. Měli jsme takhle babču, ale ne po přepadení, když umřel děda. Hlavně jestli je fyzicky fit, aby ti to tam s ní na trampoškách neseklo.

alienka24
4. únor 2010

no hlavně nejhorší je že máma je povahou strašnej nervák a hysterka 😒 takže kolikrát udělá problém z něčeho co problém ani není, proto o ní mám takovej strach páč ted když se průser stal tak ona s tím neumí prostě moc naložit no ☹

darkwitch
4. únor 2010

ali ti to vubec nezavidim, ja bych asi nevedela co mam delat 😒

alienka24
4. únor 2010

ajkaa...pujdem na easy lekci, a ona sportuje docela dost, na kole jezdí hodně, a na nějaký cvíčo taky chodí, a hlavně jí řeknu že prostě musí cvičit jen dokud bude moct, že to není o zhuntování, chjo no jsou to starosti 😔

val123
autor
4. únor 2010

dark asi taky ne, nevím pořádně co sama se sebou, natož takhle s druhým, ale asi to chování příjde automaticky, intuitivně.

ajkaaa
4. únor 2010

Ali já vím, ale je to teprve chvíli a člověk nedokáže fungovat nebo spíš mozek tak rychle. A nedokáže si prostě poručit. Když je psychika v čudu, je ten člověk úplně v háji, je mu vše jedno a kor když do něj někdo hučí. Chápu, že byla u psychiatra, ale indi návštěva je něco jiného než skupina. tu berou ti lidé líp, mají tam okruh těch, kteří mají stejné problémy.
Drž se, bude to těžký a pěkný nervy.
Můžu vám říct, že když jsme chodili do psychiatrický léčebny na praxi, tak jsem byla na zhroucení, a to jsem neměla ty lidi doma.

alienka24
4. únor 2010

dark...to já si s ní poradím 😉 ukážu jí o co všechno by přišla kdyby to zabalila a hlavně že to bohužel není jen o ní ale že když se nebude snažit, nebo nebude přijímat pomoc okolí že tím bude i když nerada ubližovat i tomu okolí, naleju do ní takovýho optimismu 😉 prostě to tak musí bejt, kdyby to tak bejt nemělo tak to přepadení nemusela ani přežít.... 😔 😔

ajkaaa
4. únor 2010

Ali njn, každý je jiný, každopádně neurotici takovýhle události samozřejmě prožívají víc a taky hůř snáší.
Buď silná, držím palce.

Dark věděla nebo by sis přečetla nebo by ti řekla doktorka, jak se máte chovat. Ale je to fakt těžký a ubíjející.

ajkaaa
4. únor 2010

Ali kolik je mamince?

alienka24
4. únor 2010

ajkaaa...no holt to se uvidí, zas tak v háji mi nepřijde že by ani nevěděla co dělá nebo že by nefungovala vůbec, třeba mi dneska volala že si chce pořídit pejska

alienka24
4. únor 2010

50 takže má ještě hodně života před sebou, má půlročního vnoučka....

ajkaaa
4. únor 2010

a kde dělá? v bance? na benzíně? v obchodě? Je to hrůza, mě stačí, když to vidím ve zprávách a hne dse oklepu při představě, že bych tam byla já.

ajkaaa
4. únor 2010

No vidíš, pejska třeba myslí, že jí ochrání ne? A vnouček by jí mohl hodně držet. Ach jo, to je hnusná doba.

darkwitch
4. únor 2010

aji no, jo u nas jsou vsichni tak silni si vubec nedovedu predstavit, ze by se neco takoveho stalo

ajkaaa
4. únor 2010

Dark nepředstavuj ☹ , je to hnus.

val123
autor
4. únor 2010

ach jo holky, já na to pořádně nemám ani co říct ☹