Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
23. dub 2010

Tak ja se taky musim dat nejak do kupy a skocit do shopu 😉 Zjistila jsem ze doma neni vubec nic na co by byla chut tak snad v obchode me neco napadne 😉
Val ty koblizky to neni spatny napad 😵 😵 😵

koblizek.janinka
23. dub 2010

Spenatek mame taky radi... ale byl minuly tyden

val123
autor
23. dub 2010

janinko jj já na ně mám chuť už asi 3 dny, tak si je tu u asus každé ráno objednávám 😀

koblizek.janinka
23. dub 2010

😀 😀 😀 a za chvili budes mit koblizka v brisku co 😉 😵 😵 😵

val123
autor
23. dub 2010

jani no moc tomu nevěříma, ale kéž by 🙂

koblizek.janinka
23. dub 2010

Val do rijna to utece a treba uz ani nebude potreba .... 😉 😵

koblizek.janinka
23. dub 2010

Vali co takhle zkusit ten kotvicik...???? 😵 😵 😵 😉 😉 😉

val123
autor
23. dub 2010

jj já na to koukala, jak jsi to psala, ale když se z té nemoci stále nemůže dostat manža, tak je mi to asi stejně k ničemu 😕

koblizek.janinka
23. dub 2010

Ja jen ze jsem presvedcena ,ze mi pomohl a tak jsem chtela poradit a pomoci ja vam ...

mirkf
23. dub 2010

Ahojky holky, tak jsem dneska v práci zkusila ještě jednou test a opravdu se druhá čárka objevila dřív, než to stačilo dojet ke kontrolní. Tak snad to bude vše v pořádku.
Jinak PPRRSSSKKK

koblizek.janinka
23. dub 2010

Ahoj Mirkf ,jiste bude vse v poradku 😵 ,kdy jdes k DR.???

val123
autor
23. dub 2010

jani jj moc děkuji za radu, já jsem pro každou bylinku, juknu na to ve zdravé výživě.

mirkf
23. dub 2010

Příští týden se objednám, takže si myslím, že bych mohla jít v týdnu 3-7.5. - doufám, že dostanu fotečku - přítel totiž ještě neví, že jsem těhulka - a má 11.5. 35 narozky, tak by to dostal jako dárek

koblizek.janinka
23. dub 2010

Tak treba fotecku dostanes koukala jsem a nektere holky uz maji... to jen ja nemam...pry je dostanu vsecny od zacatku ve 20 t na CD....achjo ale ja bych taky aspon jednu chtela uz ted ☹

mirkf
23. dub 2010

Já u malé nemám vůbec žádnou - ale mám z 20tt nahrané DVD. Moje bývalá doktorka totiž neměla UTZ, takže jsem byla jen na těch 3 - ve 12, 20 a 32tt u jiných doktorů.

koblizek.janinka
23. dub 2010

Hmmmmm, tak ten muj doktor ma i 3D ale zatim mi nic nechce dat spis si pripadam jak troubela, ze bych uz chtela fotku z nozmalniho UTZ,stejne mi ho pokazde dela tak nechapu proc mi aspon jednu nevytiskne 😔 😠

asus
23. dub 2010

Mirkf tak gratuluji 😀
Val tak jsem to nevydržela a vařim si špenat 😀 😀 😀 😝 😝 😝

asus
23. dub 2010

kobližku ja si vždy řeknu a fotečku mě doktor da i když jsem si tu posledni platila 100kč tak jsem to rada dala protože je to pamatka 🙂

koblizek.janinka
23. dub 2010

Vsak ja mu to rekla ze bych ji chtela a ze si ji zaplatim, ale rekl mi to o tom CD, tak ja musim cekat ,ale budu tam pry mit vsechny pokupe 😉 😵 😵 😵

koblizek.janinka
23. dub 2010

Holky je me porad blbe a nejsem schopna se vyhrabat ani do toho obchodu ,jdu si lehnout...papa

asus
23. dub 2010

janinko ju tak odpočivej papapa 😉

asus
23. dub 2010

Vlaa tak kdepak si papaš už špenatek?? ja za chvilku už jo 😝 😝 😝

asus
23. dub 2010

Val

val123
autor
23. dub 2010

asus tady sem, jj už pořádně napapaná i zubky už sem si vyčistila

koblizek.janinka
23. dub 2010

Tak uz jsem se premohla a nakoupila si 😉 ale mam jen rychlovku cevapcici s br.kasi a salat -tomu jsem nemohla v obchode odolat a taky knedlickove polevce v sacku - neni sice moc zdrava ,ale nejak mi na ni prisla veeeelika chut aspon na neco😉 A salat tak ten jsem otevrela hned po prichodu 😀 je to takovy ten nachystany MIX z albertu.
Jo a Vali mam taky koblizky.............. ale merunkove ty je asi nemas rada... ale ja moooc 😅 😵

koblizek.janinka
23. dub 2010

Holky kdepak jste 🙂

koblizek.janinka
23. dub 2010

Holky no nic jdu zase lezet je mi porad blbe.... 😔

val123
autor
23. dub 2010

janinko marmeládové mám taky moc ráda, jen teď mám nejvíce chuť na ty čokoládové 😝 Mňamky

mysycka
23. dub 2010

ahojte kočky, tak jsme dnes byly opět ve Fertimedu. Doktorka zjistila, že nejspíš nedochází k ovulaci takže jsem dostala opět prášky pro vyvolání MS a další clostylbegyt a 10DC další kontrola a pak asi IUI 🙂

asus
24. dub 2010

Dobré ránko Holk\ 🙂
Mysycka ahojik ju tak konečně že by se to hlo?držím pěstičky 🙂