Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
27. dub 2010

😉 🙂 tak zatím

eustoma
27. dub 2010

som uz navarila 😉 snad bude aj chutit 😉. manza este neni doma, snad nedojde az vecer. uvidime.

eimmy
27. dub 2010

co jsi vařila???

eustoma
27. dub 2010

spagety 😉 a bolonsku omacku 😉. jednoduche a rychle 😉

eimmy
27. dub 2010

mnam ty miluju

eustoma
27. dub 2010

ja zboznujem varienie spagiet 😉 lebo je lahke 😉. mazna spagety zboznuje, len nesmu byt casto 😉

eimmy
27. dub 2010

já je mám ráda se sušenými rajčaty, olivovým olejem a česnekem... ty jsou nejlepší.

eustoma
27. dub 2010

inak zdriemnutie nepomohlo 😢 unavena som stale

eimmy
27. dub 2010

já jsem zvědavá na to tvoje zítřejší testováni.... 😵

eustoma
27. dub 2010

😉 ja tiez 😉, ale dusicku mama taku malinku... no keby 😉, bolo byt ot pekne prekvapenie 😉

eimmy
27. dub 2010

zítra bude pro obě plný očekáváni....

eustoma
27. dub 2010

😉
eimmy co manza ako to preziva?

eimmy
27. dub 2010

tak ptá se jak to vypadá co se bude dít a tak... těší se na mimčo MOC.. jen se nám to ted díky tomu 54 dennímu cyklu prodloužilo... mám v něm velkou oporu, ví že to je náročné.. ten clostyl mi nedělal moc dobře ze začátku.. a co teprv kdyby nevyšla IUI tak stimulace na IVF to by bylo potom asi o moc náročnější... uvidíme ale držíme při sobě tak to musí vyjít.. nevzdáváme to

eimmy
27. dub 2010

já jsem přesvědčená že nám IUI vyjde na poprvé...

eustoma
27. dub 2010

no je tu holka, co pri prvom IUI mala hned dvojicky 😉 uplne prekvapena bola. neviem ci uz nebude mat niekedy termin porodu, ale strasne sa tesi. co verim 😉.
eimmy drzim palecky

eimmy
27. dub 2010

strašně se už těším až najdu pozitivní test a začne mi růst bříško.... fakt jsem na zítra natěšená..... hnedka si zažádám o IVF abych kdyby NAHODOU nevylo IUI (ALE ONO VYJDE) tak abych nečekala...

eustoma
27. dub 2010

kocko na ivf vobec nemysli, to nebude potrebovat 😉.
nezabudni hned zajtra napisat 😉.
na rast bruska, sa velmi tesim aj ja 😉. to bude skvele. ja sa celkovo tesim na materstvo, ako aj na tehotenske nevolnosti a tak. uz sa tesim az v praci donesiem neschopenku a budem marodit 😉.

eimmy
27. dub 2010

eust: já věřím že to vyjde a v lednu/únoru budu strkat kočárek 🙂 hnedka až dorazím dom zítra tak napíšu co a jak

eustoma
27. dub 2010

zase sa mi hlavou prehana myslienka na ivf, odlozit, neodlozit...ist do toho a tak. no neviem.

darkwitch
27. dub 2010

ahoj kocky
eimmy drzim na zitrek palecky
eus tobe teky drzim palecky a at se spravne rozhodnete s tim ivf, ale ja osobne bych do toho sla 😉

asus
28. dub 2010

Dobré ránko Holky 😉

tereza1980
28. dub 2010

dobré ráno, dnešní noc byla krušná, bolelo mě břicho, nacpala jsme se bramborovým gulášem na noc, uffff
dneska jdu na ten UTZ, po obědě 😵 😵

eust, tak co testík? zkusila si? třeba se ti opravdu ovulka opozdila, ty si měla pregnyl? nebo to bylo bez léků?

darkwitch
28. dub 2010

dobre rano

asus
28. dub 2010

terez dobre ranko Dark ahojik
Terez držim pěsti na ultrazvuku se máš ja už bych se takky šla zase podivat na mimiska 🙂

darkwitch
28. dub 2010

uz se tesim na nedeli driv jak v jedenact me nikdo z pelechu nedostane...

asus
28. dub 2010

dark važně to vydržiš?? 😕

darkwitch
28. dub 2010

as ja urcite 🙂

darkwitch
28. dub 2010

a pro jistotu si vezmu do postele notasek a knizku 😉

eustoma
28. dub 2010

krasne ranko, skusila som testik a jedna carka. takze nic. ale to sa dalo cakat, sance ze tam nieco bude boli malinke.

asus
28. dub 2010

dark si čislo 😀
eust ahojik no tak to ta menzes teda ti pořadně blbne ☹

darkwitch
28. dub 2010

eus ahojky skoda, tak jen uz aby dorazila ms...