Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

asus
1. kvě 2010

licht jak se máš??

asus
1. kvě 2010

licht alespon si odpočineš 😉

darkwitch
1. kvě 2010

lich tak uz mam nakoupeno, ale nejak mi nedoslo, ze je svatek, takze jsem nakonec koupila jen potraviny, ale tak vzala jsem tchyni bombonieru a ruze, to by mohlo stacit...

asus
1. kvě 2010

dark ahojik to víš že ji to bude stačit 😉

darkwitch
1. kvě 2010

tak urcite bude, jen jsem si myslela, ze bych ji koupila krizek na krk (nechala se asi pred mesicem pokrtit)

darkwitch
1. kvě 2010

as ahojky 🙂

asus
1. kvě 2010

dark aha 😉 jak se dnes máš??

darkwitch
1. kvě 2010

na to, ze jsem nasla bili test docela dobre

asus
1. kvě 2010

dark si testovala?to je mě lito třeba je ještě brzo

darkwitch
1. kvě 2010

no tak jsem 32DC...

asus
1. kvě 2010

asi by jsme my těhule sem neměly chodit že??vas jen znervozujem 😨

asus
1. kvě 2010

dark to je dost no 😒 ale zda máš delši cykly tak to nemusi nic znamenat

darkwitch
1. kvě 2010

to by nas tu moc nezustalo 🙂 jen tu zustante, teda pokud prezijete nase obcasne depresivni nalady...

darkwitch
1. kvě 2010

tak posledni dobou jsem nemela cyklus delsi nez 31dnu 🙂

asus
1. kvě 2010

dark tak třeba ještě test ukaže ppozději 😉 budu ti držet pěsti maš nijake přiznaky na menzes??

darkwitch
1. kvě 2010

no tak v zari snad pojedu do toho egypta, tak mi to aspon snad vyjde, aspon se tim snazim uklidnit...

darkwitch
1. kvě 2010

zatim ne, ale doufam, ze brzo dojde, kdyz uz ma dojit...

asus
1. kvě 2010

dark ju už jsi řekla manž.že letiš do egypta???pusti tě??

asus
1. kvě 2010

dark taky bych letěla ale nemužu 😒

darkwitch
1. kvě 2010

ono mu nic jineho nezbyva, kdyz letel do syrie 😀 ale byl ukrivdeny, ze chci jet bez nej, ale ja bych rada jela s nim, ale on nechce jet s cestovkou a ja nechci jet na blind, tak mi prijde letosni rozdeleni nejlepsi, on jede sam s klukama do syrie a ja z kamaradkou do egypta

darkwitch
1. kvě 2010

as ja bych taky rada nemohla 😉

asus
1. kvě 2010

darka no zajimave každý na dovolene zvlašt zajimave 😀 na blind bych taky neletěla ty jo 😒

darkwitch
1. kvě 2010

vsak mi pojedem jeste na dovolenou spolu 🙂

darkwitch
1. kvě 2010

ale nam to takhle vychazi uz treti rok za sebou, manza jede na dovcu sam a ja si pak jeden tyden vybiram sama, ale to je proto, ze jsme v praci jen dve a obvykle nam vyjde dovca na stejny termin a ta druha je moje sefka, takze je asi jasne kdo ma prednost...

asus
1. kvě 2010

dark to je dobře 😉 ja bych bez manži nemohla a manžel beze mne taky ne se o mě dost boji v Tunisu to
b ylo taky super a le mužský hrozný prasata 😀

asus
1. kvě 2010

dark to je jasný že šefka no 😒

darkwitch
1. kvě 2010

ja si taky uzivam ze tu ted neni a chodim na ruzny prednasky a kurzy a tak, protoze mi nevadi kdyz jedu domu az v deset, ale kdyz je doma tak me tak pozde vlakem nechce nechat jezdit a zlobi se ze ma o me strach...

asus
1. kvě 2010

dark se nediv 😉 jsou to mazličkove je fajn že se o nas nikdo boji 😀

asus
1. kvě 2010

no nic tak ja mažu dodělat papu měj krasný den zatim papapa 🙂 🙂 🙂 🙂

darkwitch
1. kvě 2010

papa