Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
6. kvě 2010

dark jj budeme pak přinejhorším píchat společně, ale určo to nebude potřeba, my totiž budeme tento měsíc těhule, nové vrány sou totiž zázračné, takže to určitě vyjde
asus nemáš se čeho bát, tak se neboj, nebo nakonec budeme muset naplácat Tobě

asus
6. kvě 2010

val no vidiš bojim protože sem nastydla a mam strach aby bylo mimi v pohodě a je to 😒 a už tady taky leje hnus

asus
6. kvě 2010

val sem včera pekla bramboraky a uplně mě je sežraly 😀

val123
autor
6. kvě 2010

tak šup na čajíky s medem a citrónkem.
Jé mňááám, nedělej mi chutě, to bych si mooooc ráda dala, ňami

asus
6. kvě 2010

val čajikuju a pak si jdu koupit nijake ovoce 😉 jen nevim co dneska budu vařit nic mě nenapada 😒

val123
autor
6. kvě 2010

no já dnes večer budu dělat lečo na zítřek, jinak jsme měli tenhle týden Kaťák, krůtí prsa na žampionech a na víkend chci dělat ty plněné papriky

val123
autor
6. kvě 2010

téda holky nás zase zprdnou, že řešíme jídlo 😀

asus
6. kvě 2010

val je nojo jen sem se ptala 😅 lečo ty jo namky potřebuji insp. 😉 už mlčime o jidle 😀

val123
autor
6. kvě 2010

no a taky karboše nebo sekaná by mi bodly

asus
6. kvě 2010

val ju karboše to je napad mam doma mlete maso a na sobotu budu dělat plněne bramborove knedliky uzeným a se zelim 😀

val123
autor
6. kvě 2010

no my v sobotu budeme v té Praze, ale v neděli ty papriky, už se na ně těším 😝

asus
6. kvě 2010

val jojo jedete na ten vejletik se máte 😉 u nas mame smulu jelikož manža přišel o papiry na měsic trošku přidal plynu na dalnici 😅

val123
autor
6. kvě 2010

jj jedeme s mamčama na muzikál,tak se těším. Jej hm, tak to přidal hodně moc plynu, to nemám ráda.

tereza1980
6. kvě 2010

ahoj děvčata, tak já dnes zase doma, ráno jsem vstala, šla se psama a pak to se mnou málem seklo, navíc mám rýmu jako trám, takže fakt lahůdka ☹
mamka mi pojede koupit k obědu kuřecí řízek s kaší a na večer budu péct kuřecí stehna na zelí s bramborama 😉 lečo mám ráda, ale určitě bych po něm teď vrhla, takže si musím počkat, jestli mi ještě někdy bude dobře.

asus
6. kvě 2010

terez ahojik o te rýmě mě povidej hnus fakt 😖 sem taky jak přejeta kombajnem

tereza1980
6. kvě 2010

jinak v týdnu jsem dělala hovězí maso v mrkvi a to mi fakt sedlo, takže maso, brambory, rýže, to jsou moje snesitelné potraviny, cpu se taky bílou activií, i když mi po ní není dobře, ale na trávení pomáhá 🙂

val123
autor
6. kvě 2010

ahoj ter, tak se napařuj nad heřmánkem, to pomáhá uvolnit nos.
No až budu příští měsíc těhulka, tak si třeba taky už lečo dát nebudu moct, tak si to všechno musím teď užít ještě 😀 😀 😀 😀
však ony mě ty srandičky na konci měsíce přejdou 😀

tereza1980
6. kvě 2010

asus, ta rýma už mě jen dorazila, dopoledne docela ujdou, ale nejhorší je pro mě odpo a podvečer, do doby než si lehnu, to je mi fakt zle, že sotva lezu, mám to nějak obráceně 😠

tereza1980
6. kvě 2010

val, no jo, jeslti to budete mít někdo jako já, tak už si takový romány o jídle tady psát nebudete 😀 jinak mě rýma teče proudem, takže napařovat zatím nemusím, navíc mi kolísá tlak, takže musím počkat až bude někdo doma, aby mě tu nenašli pohozenou na podlaze 😒

val123
autor
6. kvě 2010

no ter až budeme těhulky,tak už ani taková témata nebudeme potřebovat a budeme probírat úplně jiné věci, teď si hledáme společná témata, která nebolí a klidně budu prožívat těhu nevolnosti, jen ať už to konečně vyjde.

asus
6. kvě 2010

terez ty teda řadíš 😕 no ja taky když lehnu na večer tak děs přes den pohoda 😉 doufam že ty naše bacilky neudělaji nic mimčum 😕

val123
autor
6. kvě 2010

asus to víš, že neudělají, prosím Tě, nachladnutí je normální přeci, tak pěkně hajej, čajíčkuj, vitamínkuj a na obchod se vykvákni.

asus
6. kvě 2010

no to nemuž nemame doma ani kurku chleba ale pak se zavrtam ke sve kamaradce peřince a polštařku 😀

val123
autor
6. kvě 2010

jé já bych se taky zavrtala

asus
6. kvě 2010

val tě vezmu sebou mam velkou postel 😉 😉

val123
autor
6. kvě 2010

já doufám, že až se vrátí ali tak bude mít // jak dálnice a HCG tak jak má být vysoké, sem nedočkavá. A doufám, že i dark se // dobarví.

asus
6. kvě 2010

val no jsem taky zvědaca co ali no uvidime 😉

val123
autor
6. kvě 2010

🙂 no musíme se nechat překvapit

asus
6. kvě 2010

val jojo to jo tak ja se jdu oblict a jdu do toho hnusu ☹ ven fuj už abych byla zpět tak zatim pa 😉

val123
autor
6. kvě 2010

pa pa 🙂