Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

val123
autor
11. kvě 2010

dark to manža je nerad potichu,furt si o něčem povádáme nebo dělá kravinky, takže jak nastane ticho tak je nesvůj

darkwitch
11. kvě 2010

val u nas jsem z ticha nesva ja...

asus
11. kvě 2010

jojo ty mužský nam davaj 😉

koblizek.janinka
11. kvě 2010

Dobre ranko holky,jen jdu pozdravit 😉 😵 U me dobry ,nevolnosti me uz celkem opousteji,ale pssst at to nezakriknu.....tento tyden mam prvni poradnu 😉
Pitri:Me prsa bolivala vzdy tak tyden pred ms asi 4 dny moc a pak prestavali a do 3 dnu prisla potvora .No a v tehu neprestaly bolet a tim padem uz jsem zpozornela.... bylo to divne... no a byly //

asus
11. kvě 2010

ahojik Janinko tak vidiš sem ti řikala že bude lepe ja jdu zitra na kontrolu a taky se těšim 😉

asus
11. kvě 2010

tak ja jdu holky něco dělat zatim papap ještě se ukažu 😉

pitrisek26
11. kvě 2010

Ter, no mě bolí ode dneška a fest, ani se jich nemůžu dotknout .. tak snad nepřestanou 😀

pitrisek26
11. kvě 2010

a bolí mě břušek jak kdybych to měla dostat za 5 minut ☹

koblizek.janinka
11. kvě 2010

As tak preji hodne stesti at je mimisek uz veeeeliiiikyyyy 😵
Ja jdu ve ctvrtek ... 😉
Tak ja se zatim loucim papa holky 😵 😵 😵

tereza1980
11. kvě 2010

ahoj holky, tak janinko drřím palce na poradnu, já mám další v pondělí, to dostanu průkazku, budou krve atd.
dostala jsem včera do dr. nějaký tablety na nevolnosti, ale zatím nic moc, spíš se mi to stále zhoršuje, chce se mi zvracet už i po vodě, tak mám strach, abych neskončila na kapačkách

val123
autor
11. kvě 2010

Pit neboj nepřestanou bolet a budou krásné //. Přesně tak, jak jsem to včera naplánovala 🙂

pitrisek26
11. kvě 2010

Tak to se toho držím zuby nehty 😉 .. a jestli přestanou bolet, tak je seřežu až bolet začnou 😀

val123
autor
11. kvě 2010

téda pit, Ty se nezdáš 😀 😀 😀 😀

pitrisek26
11. kvě 2010

viděli jste včera toho hokejistku, jak mu střelili puk přímo tak a jak mu prasklo varle .. ty vošo, to musí být bolest no hrůza 😨

val123
autor
11. kvě 2010

ne ne to jsem neviděla, to je teda děs
mě před MS prsa nebolí, tak vždycky čekám jestli nezačnou, spoléhám, že to bude ten správný příznak těhu 🙂

pitrisek26
11. kvě 2010

jsem si říkala, proč by tě před Mistrovstvím Světa měly bolet prsa a pak mi to došlo že to je před tou mrchou 😀 😀 😀

val123
autor
11. kvě 2010

téda pit to je vidět, co ted zrovna máš v hlavince 😀

darkwitch
11. kvě 2010

ahoj holky
vedle na tematku jsem nasla skvely vtipek 😀

Tchýně vaří v kuchyni guláš. Malý domácí kocourek se přitulí k noze a
mňoukáním si vyprošuje kousek masa. Tchýně jej odtlačí nohou.
Kocourek se opět přitulí a prosí o kousek masa.
"Vypadni" zařve na něj tchýně a odkopne jej do kouta.
Vzápětí přichází zeť z práce, posadí se ke stolu a tchýně mu říká:
"Uvařila jsem výborný guláš jen pro tebe," a nabere mu plný talíř.
Ještě než zeť začne jíst, přitulí se k němu kocourek a prosí o
kousek masa.
Zeť mu kousek masa hodí se slovy: "Dej si, mazlíku."
Kocourek maso zhltne a vzápětí leží natažený na zemi a nedýchá.
Zeť se rozlítí a zařve na tchýni:
"Tak otrávit jste mě chtěla, vy bestie," a prásk jí jednu po rypáku a tchýně letí do kouta.
Kocourek pootevře očko a pomyslí si: "A máš to, svině lakomá!"

pitrisek26
11. kvě 2010

Tak to je výborné 😀

darkwitch
11. kvě 2010

ja si myslela, ze vas to pobavi 😀

mirkf
11. kvě 2010

Ahojky a PRSSSSKKKK
Mně je "pěkně" blivno, ale zatím nezvracím. Dneska konečně oznámím tatínkovi, že čekáme druhého lumpíčka - má dnes 35. narozky, tak dostane fotku z UTZ jako dárek.

mirkf
11. kvě 2010

Eust - držím moc palečky, ať vyberou dost vajíček - 2 na teď a 2 do mrazáčku, abyste si ty tvoje vytoužené dvojčátka mohli za 2-3 roky ještě jednou zopakovat. 😀 Kdy budeš vědět nějaké novoty, jak na tom vaše "miminka" jsou?

alienka24
11. kvě 2010

ahoj holky, tak tady máte sopku 🙂 to kvůli čemu celá evropa najednou ví kde je Island 🙂

asus
11. kvě 2010

alienka ahojik 😀 😀 😀

asus
11. kvě 2010

mirkf ja zitra rano jdu na ultrazvuk 😀

asus
11. kvě 2010

eust taky držim pěstičky a moocc 🙂

mirkf
11. kvě 2010

Asus - to já uvidím mimíska až 25.5., to jdu na krev a vyšetření a už bych měla dostat i těhu průkazku. Jsem moc ráda, že jsem změnila doktorku a teď uvidím mimíska častěji - ne jen ve 12.,20. a 32tt jako při malé, protože moje bývalá doktorka UTZ neměla.

asus
11. kvě 2010

mirkf taky už mam dostat prukajdu tak se těšim a le nejvic na mimiska manža jde taky mrkat 😉 změnila jsi lekaře proč?

mirkf
11. kvě 2010

Já jsem změnila doktorku už v lednu, protože ta moje bývalá mi neudělala ani hormonální profil a rovnou nasadila hormony a prostě to nějak vůbec neřešila a protože ani neměla UTZ, tak se ani nemohla podívat, jestli mám vůbec vajíčka a dost vysokou sliznici atd. Takže jsem šla jinak a přineslo mi to štěstíčko.

val123
autor
11. kvě 2010

eus téda to bylo bleskové. A nechali Tě doma?