Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Eust ahoj ...jak je?

eustoma
21. kvě 2010

krasne 😉 dnes neprsi 😉, som vyspinkana 😉. som spala od vcera poobedia do teraz 😉

darkwitch
21. kvě 2010

hopsani v kolektivu je fajn 🙂 ale muj nedobry vztah prameni spise z toho, ze jsem si poridila nove kolo a po prvnich trech vyjizdkach jsem mela na konte tri pady, tim u me kolo zkoncilo...

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Ty jo tak to jsi Eusti vyspinkana do sytosti 😵
To pocasi tise zavidim 😉, me dnes opet probudil dest... ale uz si tak nejak zvykam ... ale premyslim jestli nam to slunicko nekdo neukrad 😕 😠

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Dark ty jdes dnes k tomu lekari ne???

alienka24
21. kvě 2010

to já zas ježdění na kole mám ráda, ale venku a v přírodě, třeba loni jsme byli na dovče orlickejch horách a najeli jsme přes 250km a to bylo super 😉 já se totiž bojím jezdit po silnicích kde je velkej provoz 😝

alienka24
21. kvě 2010

eus....ahojky 🙂 a odpočinula sis?

mirkf
21. kvě 2010

Ahojky, tak sem nakukuju, jestli tu není nějaká nová zpráva od Eimmy, ale nic. Jukala jsem jí do albíčka a má tam včera napsáno, že má strach, že to nevyjde. ☹

alienka24
21. kvě 2010

ahoj mirkf....no taky si říkám, že je divný že se tu neukázala 😒

val123
autor
21. kvě 2010

ahojky eust, jen pěkně odpočívej, relaxuj a povaluj se 😀
asus copak jsem to četla, žádný, že sem nebudeš chodit, to už nechci slyšet. My jsme moc rády,že sem chodíš, jen toho času máš teď moc a my zase tolik ne,tak se Ti zdá, že sem tolik nechodíme a hlavně jsi naše jediná opravdu věrná těhulka 😀

alienka24
21. kvě 2010

val...to s asus jsme si včera už vysvětlily přeci....🙂 to je příznak určité věci, kterou nebudu opakovat abych zas nebyla považována za zlobivou 😀 😀

mirkf
21. kvě 2010

t*ě*h*o*t*e*n*s*k*á d*e*m*e*n*c*e 😀 😀 😀 😀 😀 😀

darkwitch
21. kvě 2010

😀 mirkf 😀
jani za chvili jdu na utz

mirkf
21. kvě 2010

Vy si ale děláte srandu, ale ona ta demece fakt je. A s přibývajícím věkem je čím dál tím horší. Moje šéfová měla malého (první dítě) až ve 41 letech a ta je fakt úplný pako - hlavně jak strašně zapomíná na věci, které po ní člověk chce

val123
autor
21. kvě 2010

ali jj vy ste si to vyvětlili, ale ještě sem se musela přidát já 😀 já taky netěhulka, aby asus věřila 😀

alienka24
21. kvě 2010

mirkf...já to myslím vážně a je mi jasný že mě to taky jednou potrefí 😉 ze svýho okolí to mám fakt potvrzeno že to tak je 😀

val123
autor
21. kvě 2010

dark tak budu moc držet palce na pořádnýho folíka. Ptala ses, co mohlo znamenat tedy to špinění?

mirkf
21. kvě 2010

Dark - moooc držíme palečky, ať je tam pořádný folík 😉

darkwitch
21. kvě 2010

val vidis to me ani nenapadlo se zeptat, ale mozna to byl jen nejaky dozvuk ms...

darkwitch
21. kvě 2010

ja vlsatne ani nevim co pro me bude znamenat kdyz tam ten folik bude 😅

mirkf
21. kvě 2010

Ali - to víš, že tě ta těhu demence taky brzy postihne a i všechny ostatní vrány tady - jen abychom tu pak byly schopné dát dohromady jednu kloudnou větu 😀 😀 😀 😀 😀

mirkf
21. kvě 2010

Jo, loučím se, mažu zase domů z práce - mám to tento týden jen krátké - malá totiž kašle (hlavně po spaní), tak jí nenechávám ve školce spinkat, ale vyzvedávám jí hned po obědě.
Tak papa a Dark budu čekat na zprávy, jak si dopadla a co se bude dít dál

val123
autor
21. kvě 2010

dark no to, že brzy praskne a bude ovu 😀 😀 😀 a spousta tulískování

darkwitch
21. kvě 2010

val 😀 tak to jo 😉 jen nevim co to bude znamenat pro mou lecbu... ale to je jedno ona mi to dneska urcite vsechno vysvetli...

val123
autor
21. kvě 2010

dark to určitě ano, poprvé jste z toho asi byli i trošku vyjukaní a teď už budete mazáci a budete mít spoustu otázek

darkwitch
21. kvě 2010

val ja jsem rikala, ze si informace musi sednout nez budu mit nejake otazky, ale dneska jdu sama a jen na utz tak uvidim co se bude dit dal

alienka24
21. kvě 2010

dark...no hele pokud budeš mít velkej folík tak se hlavně zeptej na to jestli ti daj něco aby úprasknul...to je většinou ten pregnyl a pak bude tulískování 😉

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Dark tak pak podej zpravicky 😉 Myslim na Tebe at je folik veliky a at pak praskne a at je tam u nej pak spermijka at uz po tulinkovani nebo po inseminaci 😉

darkwitch
21. kvě 2010

holky dekuju tak ja mizim at vim na cem jsem 🙂

koblizek.janinka
21. kvě 2010

Val ja jsem taky trosilililinku vernaaaaa tehulka....... 😢
Ja sem chodim jen kdyz manzel nepotrebuje PC na praci vis... a to je jen 2x tydne... jinak nemuzu.... vis ☹
Ja na vas ale myslim!!!! 😵 😵 😵