Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

eimmy
8. únor 2010

myslíte že byla u mě ovu ? já myslím že byla 6.2.

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

asus
8. únor 2010

no jo taky bych řekla že byla 6.2 😉

eimmy
8. únor 2010

jj taky bych řekla...... 🙂

alienka24
8. únor 2010

tak ve středu mi přijede mamka ke mě, tak jsem nám zamluvila lístky do kina na 3D velké podmořské dobrodružství

val123
autor
8. únor 2010

jé ahojky asus

ajkaaa
8. únor 2010

čauvejs holky 😉

alienka24
8. únor 2010

jo a jinak jsem dospěla k závěru že nebudu číst knížky který jsou na díly pokud nebudou už všechny díly vydaný, to je prostě na palici čekat do května než milostivě vydaj třetí díl!!!! 😝 😝 😉 😀

darkwitch
8. únor 2010

ali 😀 ja sem dosla tak daleko, ze si ty dalsi dily pak kupuju v originale, ale stejne se tesim az vyjdou v cestiny...
na co cekas?

darkwitch
8. únor 2010

aji ahoj jaky byl ples a za co si sla?

alienka24
8. únor 2010

millenium 3 Ztracené vzdušné zámky.....S.Larsson

darkwitch
8. únor 2010

tak to neznam, ani nevim co je to za zanr...

val123
autor
8. únor 2010

ahojky Ajko 🙂

darkwitch
8. únor 2010

zni to zajimave...

alienka24
8. únor 2010

dark....je to naprosto luxusní, jednička i dvojka a jak sem dočetla tu druhou tak jsem byla uplně nasr... že musim čekat na ten třetí, prostě tak otevřenej závěr...no fakt mazec

darkwitch
8. únor 2010

ali jinak mi o tom povidej, taky cekam na nekolik pokracovani a nejhorsi je, ze je ´pak urcite vydaj najednou az budu bez penez...

alienka24
8. únor 2010

no já mám tohle dobrý, já i když penauze nemám tak si knížku vzít můžu 😉 😀

darkwitch
8. únor 2010

ali 🙂

alienka24
8. únor 2010

no tak hlavně my to máme v podstatě v popisu práce číst a mít přehled 😀 😀 😀

darkwitch
8. únor 2010

ali to je samozrejme neni nad to kdyz knihkupec vi co ma za knihy, proto miluju takove ty male kramky zamerene treba na fantasy a sci-fi, kde prodavac presne vi o cem ktera kniha je, ktera je dobra, kterou radsi necist, kdy vyjde dalsi a co je tem vasim nejmilejsim knizkam nejpodobnejsi...

alienka24
8. únor 2010

jop tojo, speciálky jsou dobrý vždycky, no u nás je to decela dobře rozložený že každá máme ráda něco jinýho a krapet se na t i zaměřujem takže většinou poradit dokážem, ale jak kdy no 😎

darkwitch
8. únor 2010

ali tak nekdy lidem opravdu neporadis, zvlast kdyz chteji tu dobrou knizku co zrovna cetla sestra "no, tu vsak vite" 😀 a ani smat se jim nemuzes

val123
autor
8. únor 2010

téda holky já vás nějak vůbec nestíhám 🙂

darkwitch
8. únor 2010

val jak to?
ali ja si ted teprv precetla jak si to popisovala 🙂 a nejhorsi je, ze se clovek vzdycky strasne tesi az mu ta knizka vyjde a pak ji precte a pak je konec a co ted budu cist... treba to stmivani jsem ted zacla pro velky uspech cist jeste jednou a protoze prvni dva dily jsem pujcila sestre tak jsem to cetla od konce, precetla jsem 4. a 3. a vcera si jeste znovu precetla svou oblibenou pasaz ve 4. Proste zavislak...

alienka24
8. únor 2010

já už se ani nesměju, to už ani není vtipný když se denně někdo zeptá jestli máme knížku o který neví ani název ani autora ale že to viděl v televizi nebo v novinách 😀 😀

val123
autor
8. únor 2010

dark no furt tu řeším nějaké kraviny,a ještě se snažím nějak zkombinovat s manžou dovču, protože během dneška musí nahlásit dovču a já to tu mám zkomplikované tou kolegyňkou

ajkaaa
8. únor 2010

Dark ahoj, nakonec, protože jsem dostala v pátek ráno super paruku, tak jsem tomu podřídila svůj zbylý oděv, fotky jsou na face 😀 . Bylo to dobrý.

ajkaaa
8. únor 2010

Val tak to jsme na tom podobně, manža si musí vybrat dovolenou - starou, tak si jí vzal tenhle týden. Dnes jsem byla v práci, zítra zkouška, a st, čt, pá zase do práce. Takže si dovču užije sám ☹ .

val123
autor
8. únor 2010

aji no on už novou ☹ na jaro týden a na léto 2 týdny ☹

val123
autor
8. únor 2010

já cu taky vidět fotečky