Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Ja myslim,ze kdyby dnes Eusti testila, ze by tam uz neco bylo.... ja bych to teda nevydrzela....
klobouk dolu pred takovou vydrzi 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Jojo Dark stesti a pak krtiny 😵 😉

val123
autor
24. kvě 2010

já se v sobotu polila na grilovačce červeným vínem, když mi ho tchán naléval, tak mi ho vybrindal a já se pak ještě polila, tý jo super dvojité křtiny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Dark přidávám se k Tobě 🙂
jani mohla by být taky pěkně zklamaná, kdyby působili ještě hormony, je dobře, že drží

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Cell co bylo predmetem te sazky ?...Uz nas nenapinej 😉

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Aha Vali to mi nedoslo ... ja jsem TELE

alienka24
24. kvě 2010

no tak já se jdu okamžitě něčím polejt asi ne? 😀

no u nás by zas mohlo platit to zmiňované když někdo umře do roka se narodí někdo jiný 😔

val123
autor
24. kvě 2010

😀 ali ne ne nic na sebe nelej ono to stejně nepůsobí, víš kolikrát sem byla loni politá? Na Silvestra jsem vycrndala půl flašky šampíčka a stejně loňský rok mimíse nepřinesl, by sis zbytečně jen přiděla práci - praní 😀 😀 😀

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Ali 😔

darkwitch
24. kvě 2010

podle toho jak posledni dobou bryndam bych musela cekat minimalne devet deti 😀

eustoma
24. kvě 2010

ahoj holky
pridavam sa k blahozelaniu vsetkym oslavenkynam.
janinko ja by som rada testal, a mozno by som tak aj urobila, ale nastastie nemam doma testik 😉 a skola ma zamestnava dokonale do zajtra. od zajtra buem mat pokoj od skoly 😉.
inak u mna nove to ze chodim curat kazdu hodinu a pritom curat moc nepotrebujem. je to od vcera, pred spanim som musela 4 krat na vecko a to behom hodiny, furt som mala pocit, ze musim ist curat. asi to bude z nervozity. no a dnes rano som este nic nepila, ale uz som bola 6 krat na vecku....

mirkf
24. kvě 2010

Vše nejlepší všem dnešním oslavenkyním

eustoma
24. kvě 2010

ja nakuknem a vy zmiznete 😉
nevadi. tak zdrham. kocky zajtra poctivo drzat peste a poriadne aj na nohach.

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Eusti mi totiz nedoslo ,ze by jsi ho mohla mit falesne pozitivni test .....jak psala Val,protoze kdyby jsi nebrala leky tak uz by to tam byt urco mohlo sice treba az po terminu ale urco jo...

eustoma
24. kvě 2010

dr. vraveli ze mam testit 14-17 dni po transferu. a ten bol v piatok 14.5., takze testnut najskor 28.5.

eustoma
24. kvě 2010

ale falosne pozitivny byt uz nemoze. pregnyl uz vymyzol. teda nie pegnyl, ale to druhe, podobne pregnylu. ten gel co mam, tak ten neoplyvnuje pozitivitu testu.

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Eusti ja taky chodila furt na vecko,ale spis jsem chodila z nervozity at neprijde ms a tim padem jestli se mimisek drzi poradne a porad jsem testila,jak prdla....nooo 😅

eustoma
24. kvě 2010

no nic kocky, zdrham sa ucit. drzte sa, poriadne sa drzte a od dnesneho dna uz iba dobre spravy 😉.

koblizek.janinka
24. kvě 2010

Eusti tak v tom pripade by to ale jen asipro me bylo jasne ....valila bych nakoupit testy a testila bych, ja tam mela ducha podle teploty 10-7dpo.... ja uz to zkousela kazdy mesic od 30dc.jen tak ze cviku takze jsem to moc neresila.Zklamani sice male bylo kdyz nic, ale spis jsem s tim pocitala a pak si rikala co jsem asi cekala... a pak kdyz byla druha... to jsem cucela teda....
😉

cell
24. kvě 2010

vsadili jsme se o pokles zánětlivých markerů u jedné pacientky, nic zajímavýho pro vás 🙂

darkwitch
24. kvě 2010

cell to se takhle nad pacienty sazite?

cell
24. kvě 2010

dark: to bylo poprvé, kdy jsem nesouhlasila s antibiotiky, které nasadil kolega mé pacientce a on si trval na svém. Jenomže já jsem vlastně zapomněla, o co přesně jsme se vsadili, jisté je, že ty antibitika nefungovaly tak, jak jsem od začátku říkala já (a taky jsem si je o víkendu změnila), ale kolega tvrdí, že to říkal jinak. Nevím, dohadovat se s ním nebudu, víno dostal a je klid 🙂

darkwitch
24. kvě 2010

cell aha 🙂

cell
24. kvě 2010

a mně právě jede domů moje nové kolo, hurááááá. Škoda že jsem po vídkendový službě úplně dobitá, a tak usnu hned co přijdu domů ☹

darkwitch
24. kvě 2010

cell tak se pojedes projet az se vyspis 😉

alienka24
24. kvě 2010

tak už jsem zpět, a máme narvanou ledničku jídlem 😀

alienka24
24. kvě 2010

tak si dávám kafíčko a pak asi upěču bábovku a připravím špízy na večer 🙂

alienka24
24. kvě 2010

tak umřel Petr Muk 😔

mirkf
24. kvě 2010

Ali -taky jsem to teď četla. Zjištují, jestli to byla sebevražda nebo jestli vzal špatně prášky. To je děs - má dvouletou holčičku.

alienka24
24. kvě 2010

je to děs no, ale jestli trpěl depresema tak to asi holt už dál nezvládl ☹

asus
24. kvě 2010

@koblizek.janinka no mě začalo rust dole a pak se bude zvedat neboj každa to mame jine taky ti naroste aby jsi na konec neměla větši než ja 😀