Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

darkwitch
2. čer 2010

ali presne tak kdyz bude negativni tak vysadit, ale jeste si dojedu pro jistotu na krev... a kdyz bude pozitivni tak nechat 🙂 i kdyz to budu asi potrebovat napsat dalsi, kdyz je tam 30 tablet a do testu to budu brat 13 dni

darkwitch
2. čer 2010

ali ja bych na ten utros taky nemela vsechno svadet 🙂

eimmy
2. čer 2010

ali : potvrdí ti to neboj.. 🙂

dark: žádné vysazování nebude!!!!!!!! 🙂

alienka24
2. čer 2010

dark...no já totiž pokud bych takhle měla žrát furt tak budu jak kule, ale dneska sem se vážila a jsem na stejný váze co jsem měla před islandem, takže ok

alienka24
2. čer 2010

eimmy...si v Blavě nebo v Praze? já jen jaký je tam počásko

eimmy
2. čer 2010

já jsem teď v Blavě v neděli jedu na týden do Prahy. Už 3 dny v kuse prší... je to hrozné. Od rána topím v krbu.

darkwitch
2. čer 2010

ali ja doufam, ze se s tim jezenim za chvili srovnam...
eimmy uvidime...

alienka24
2. čer 2010

no já si dneska taky zatopila

darkwitch
2. čer 2010

nemluvte o topeni, nam v praci netopi me je porad zima...

alienka24
2. čer 2010

tak už jsem v práci, teda a jsem unavená jako blázen ☹

eustoma
2. čer 2010

ahoj holky, tak u mna ziadna zmena. dr. nevedel preco som mala 2 vajicka z 18 folikov. ze to je moc divny pomer. hovoril ze hodnoty krvne som mala ok. bol trosku zvyseny progesteron, ale iba mierne. tak pri najblyzsej stimulacii budem niecim tlmit progesteron celu dobu. zaver je ze vajecnicky maju 3 cykly volno 😉 a 4 cyklus sa mam objednat na 22 DC a zacnem stimulaciu dlhym protokolom. inak vravel, ze kvalita vajicka bola vyborna. ze az na ten pocet bolo vsetko ok.

takze ak nahodou sa prirodzene nezadari 3 cykly tak v zari hura na dvojicky 😉 😉 😉

alienka24
2. čer 2010

eust....ahoj, tak to je dobře že je to v pořádku a není tam žádný zádrhel 😉

darkwitch
2. čer 2010

eus tak to je dobre, ze byla skvela kvalita vajicka, drzim palce at ti to vyjde tak jak chces 🙂 to pak mozna budeme stimulovat spolu 😉 teda ja takove reci vlastne vest nesmim takze ti budu jen drzet palce 😉

darkwitch
2. čer 2010

me zbyva uz jen pet minut v praci, ale jak se mam dostat domu, kdyz tam porad leje a moje boty uz presluhuji a jsou skoro caput... chci teplo a sluniiiickooooo

lichtakova
2. čer 2010

nikde nikdo

alienka24
2. čer 2010

jááááááááááááá

alienka24
2. čer 2010

sem byla na nákupu ale už jsem tu 😉

lichtakova
2. čer 2010

ahojik

alienka24
2. čer 2010

ahojik 🙂

lichtakova
2. čer 2010

a neutopila ses? já čekám, jestli dorazí mužka na návštěvu, ale nevím, jestli dnesk avzal skládací kajak....leje a leje

alienka24
2. čer 2010

já jsem v práci, tak jsem si jen odskočila kousínek vedle 🙂

lichtakova
2. čer 2010

tak to jo

alienka24
2. čer 2010

no je to fajn mít tady všechno po ruce 😉 takhle ani nemusím chodit do města 😉

lichtakova
2. čer 2010

já to náhodou taky nemám špatný, mám naproti poliklinice DBK, tak je Billa a kromě toho i další obchody, tak tam taky občas jdu juknout...a taky pro jídlo do těch stánečků si tam s holkama chodíme

alienka24
2. čer 2010

tak to je taky fajn 🙂 v DBK máme pobočku taky

lichtakova
2. čer 2010

jo? 🙂 taky tam občas zajdu na knížky, ale tam to není moc velký

alienka24
2. čer 2010

asi jako jsme my 🙂

lichtakova
2. čer 2010

🙂

alienka24
2. čer 2010

no já tam nikdy nebyla, ale šéfová jo tak vim no 😉

lichtakova
2. čer 2010

promiň, jsem nesoustředěná, rotože jsem si dala k obědu květák s bramborama a trochu tatarky a asi budu mít ze zadku trhací kalendář 😕