Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dostala jsem i papir s tim vysledkem a musim ho nosit v prukajde a taky mi pricvala do prukazky vysledky te krve.

mirkf
3. čer 2010

Já jdu 16.6. na "velký UTZ ve 12tt" - tedy budu už 12+6 a pak mně chce ještě doktorka objednat někam na ten sreening v 1. trimestru, ale jsem zvědavá, jestli to stihne, protože jsem četla, že ten se má dělat nejpozději do 13+6tt. A to bych řekla, že podle ovulace bych měla být ještě od pár dní napřed. No uvidíme.
Jdu konečně něco dělat, za hodinu jdu domů, tak ať ještě něco udělám. Juknu za váma zase odpoledne - to už bude Ali vědět výsledky z krve 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Mirkf ja byla na ton screeningu 12+5 podle plodu a 13+1podle ms,ale tva dr asivi co dela a urco to stihnes 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Jo a dr.meril na mimiskovi 3 veci 😉 a z krve to byly 2 hodnoty pro to screeningove vysetreni 😉

darkwitch
3. čer 2010

ahoj tak jsem po obede, mela jsem salatek 🙂 a ted si dam kaficko a zakusecek, at zije utros 😀
ali gratuluju ke kontrole vypada to dobre
lich i nadale drzim palecky
neomezen vychazky jdou, sestrence zmenili vychazky z od 8 do 8 na neomezene 😉
a tripple se nebojte kdyz vam vysel dobre NT screening, se divim, ze vas tolik posilaji na tripple, vetsinou kdyz vychazi dobre NT screening tak uz tripple nedelaji, protoze jsou nespolehlive narozdil od screeningu (mam to nastudovane od tehulek a maminek ze svych predchozich diskuzi 😉 )

alienka24
3. čer 2010

ahoj dark

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark kdyby jen UTROS nemuzes na nej vse svadet 😉 😀

darkwitch
3. čer 2010

jani no, dobre utros a ta strasna zima 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark mi dr .rikal, ze ty NT jsou spolehlive na 90procent a ty tripply na 60procent a kdyz se udelaji oba tak vyjde 95procentni vysledek 😉 a neni duvod proc nejit na ty tripply stejne je hradi pojistovna 😉

darkwitch
3. čer 2010

ahoj ali 🙂
hele a co pit neutekla vam v tabulce? ta sem prece porad chodi...

darkwitch
3. čer 2010

jani no, proto ze vychazeji vetsinou falesne negativni a zbytecne te poslou na plodovku a zbytecne se budes stresovat, proto

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark a ted jsem si vzpomela ja hlava derava,ty jsi 10 d.a ja 10dpo mela pozitivni test (ducha)😉 ... co ty na to 😵 😵 😵 😵

darkwitch
3. čer 2010

jani ze pockam do pondelka 😉

alienka24
3. čer 2010

dark....jen počkej 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Jejda Dark.... aha tak snad to nebude nutne jit na tu plodovku to bych se mooooc bala. Ted mi vysel vysledek 1:50 000,jdu mrknout jak jsou na tom jine holky.....

darkwitch
3. čer 2010

jestli tam sou tak tam budou i v pondeli a jestli ne tak na zklamani mam dost casu 🙂

koblizek.janinka
3. čer 2010

Ja bych nevydrzela ..ale ty pockej 😉

darkwitch
3. čer 2010

jani neblbni a bud rada, ze je mimco vporadku, i tripple ti vyjdou vporadku 😉

koblizek.janinka
3. čer 2010

Ten vysledek je 1:50000 😉

darkwitch
3. čer 2010

jani prestan zkoumat 🙂 ja pokud si budu moct vybrat tak na tripple asi nepujdu, protoze znam mraky holek kterym vysle falesne negativne a ty nervy mi za tech 5% nestoji...

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark tak ja to risknu ,stejne jsem uz objednana, a at vim a snad vse dopadne dobre.Dark a ty holky ho meli spatny a pak meli zdrave mimi, nebo naopak 😔
Ted jsem se nejak zamotala pro me negativni znamena, ze jsme zdravi...

darkwitch
3. čer 2010

jo promin jsem to napsala spatne falesne pozitivni, mimi meli zdrave, ale musely na plodovku a ty nervy...

koblizek.janinka
3. čer 2010

Dark ja bych ty nervy asi neprezila .. . to by me odvezli ja mam jedinou moznost ,aby vse bylo v poradku ,jinak nevim 😔

koblizek.janinka
3. čer 2010

Vsak me znas ja nevydrela i chodit na konika, kdyz se nedarilo a proto se nedivim Cell a ani Val...ale bude mi po nich smutno!

koblizek.janinka
3. čer 2010

Ali kde jsi ...slavis 😵 😵 😵

koblizek.janinka
3. čer 2010

Tak prave mi vytekla pracka 😠 fakt super trosku jsem to posunula at to muzu vytrit, ale je to tezke jak hrom ,tak budu cekat na manzu a doufat ,ze sousedka nebude mit nejakou mapu na strope 😖

alienka24
3. čer 2010

tak Hcg je 922 😵 😵 😵

koblizek.janinka
3. čer 2010

Ali tak gratuluji to je super 😵 😵 😵 takze uz slavis 🙂 😉

alienka24
3. čer 2010

ulevilo se mi, strašně 😵 😵

darkwitch
3. čer 2010

ali parada 🙂 tak to se muzes hezky posoupnout v tabulce nahoru 😉