Vrány v žitě 😃

val123
1. únor 2010

Je na čase začít veseleji a proto Snažíme se od ledna 09 a pořád nic ☹ uzavřená kapitola 😅

koblizek.janinka
10. čer 2010

Papa @asus ...ja se jdu teda chvilku rochnit 🙂 ,ale dobre ,ze vse vim.... dneska toho meho dr . vyspovidam 😉

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka to víš že jo a dej vědět co noveho u tebe 😉

alice35
10. čer 2010

Ahoj,
koukám, že poslední dobu to tu nějak vázne, ani nemám problém vás dočíst 😀.
Holkýýýý jsem šťastná jak blecha, výsledky plodovky v pořádku a čekáme holčičku 😅. Dcera a manža teda chtěli kluka, ale jsme moc rádi, že je prozatím vše ok!!!! Ještě UTZ v tom 20tt, aby bylo vše v pořádku a můžeme se těšit na zdravé mimi 😅 😅

darkwitch
10. čer 2010

alice gratuluju 🙂
as teda me se v tom vedru taky pekne toci hlava, zvlast kdyz ted dosla ms...
mejte se tu krasne, ukazu se v prubehu dne, ale budu tu az vecer...

tereza1980
10. čer 2010

alice, veliká gratulace 😉
já teď volala do gennetu na výsledky krve na NT screening a je to vše v pořádku, screening je negativní a riziko downova syndromu je 1:12380, takže super výsledek, uffff, tak za 2 týdny tripple testy a pak UTZ ve 20 týdnu 😀 hlavně že mimík je ok, protože mě je stále BLBĚ 😠 😠

alienka24
10. čer 2010

ahoj holky
gratuluju k výsledkům 😉 😵

tereza1980
10. čer 2010

dark, to je dobře že MS dorazila, v pondělí ti budu držet palce na to vyšetření a uvidíš, že po něm už to půjde jako po másle, já otěhotněla do 3 měsíců od vstupu do gennetu, takže v létě to máš jistý 😉

alice35
10. čer 2010

holky díky moc
terez to je super výsledek, taky gratuluji 😉

alice35
10. čer 2010

as co ty? ještě nevíš co čekáte? a jak ti je už jsou nevolnosti lepší? mně je většinou blbě už jen večer 🙂

mirkf
10. čer 2010

Ahojky holky, poslední dobou vás jen čtu a jsem líná psát.
Mně se dneska udělalo špatně v MHD, takže jsem musela požádat nějakou slečnu, aby mě pustila sednout

Alice - gratuluju ke skvělým výsledkům i k potvrzené holčičce. 🙂 Já bych asi radši taky druhou holku, když mám tolik holčičího oblečení - to bohužel klukovi nedám. Ale jinak je mi to jedno, hlavně, aby byl mimísek zdravý - už se nemůžu dočkat 16.6., až ho zase uvidím

Ali - tak to je super, že jsi už oficiální těhulka i s průkazkou 🙂

Dark - vyšetření zvládneš - neboj. My ženský zvládneme všechno - horší by bylo, kdyby takové "procedury" museli podstupovat chlapi - to bychom asi vymřeli 😉

Ter - tobě taky gratuluju k super výsledkům a ať už tě konečně ta nevolnost opustí a ty si můžeš užívat v klidu těhu

Co ta Licht - nikomu se neozvala????

alice35
10. čer 2010

mirkf o MHD mi ani nemluv 😖 je to děs tady ty vedra!!! Pořád mám u sebe flašu s vodou a musím sedět 😝
Jinak já už na prcíka oblečení nemám žádný 😀 takže mně to bylo fuk kluk nebo holka stejně musím kupovat vše nové 😅

koblizek.janinka
10. čer 2010

Ahoj holky 😵 , jsem zpet od dr.,vse je v poradku... ale dnes to byla takova rychlovka...dnes zadny utz... tak nevim ani jak jsme velici a tak 😔 ....
jinak jsem se ptala,jestli je neco co nemuzu... ..jako jestli vadi horka a rikal,ze kdyz je horko venku ,tak to nevadi ale ,ze pry vadi nejake horke lazne ..., ale plavani v bazenu je super a v mori mam byt porad az pojedem na dovcu 😉 Tak mam radost 😵

koblizek.janinka
10. čer 2010

Holky taky se bojim co Li.... zatim nic nevim,acho jo snad je vse O.K. 😔

asus
10. čer 2010

@alice35 nenene nevime nic včera jsem byla tripl testech a 28 kontrola plus velkej ultrazvuk tak doufam že se dozvime co to bude 😀

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka tak vidiš gratuluji 🙂

asus
10. čer 2010

@alice35 co se týče nevolnosti žadne už nemám jen mě vadi vedro 😉

asus
10. čer 2010

@tereza1980 taky gratuluji 😉

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka taky nevim o licht stále nic ☹

koblizek.janinka
10. čer 2010

Teri taky gratuji 😉 a As diky 🙂
Jo a dnes jsem si tu zmenila termin porodu az ted jsem totiz zjistila,ze na tech papirech z NT screeningu mam podle CRL termin 8.12. 😉
Asu copak delas???

koblizek.janinka
10. čer 2010

Holky nikde nikdo...
Alice to je super ,ze Ti vse vyslo v poradku a gratuluji k holcicce 😵

tereza1980
10. čer 2010

janinko, to já mám v papírech z NT ultrazvuku mimi ještě o den starší (dnes už by bylo 13+6), takže bych měla termín už 10.12., ale dr. říkal, že když je to v rozmezí týdne tak se to zatím neřeší a nemění, tak nechávám datum podle prvního ultrazvuku, to jsem dnes 13+5tt 😉

tereza1980
10. čer 2010

jinak mě to vedro taky dělá blbě, je mi zle i tak a ještě k tomu ty pařáky, hrůza, zítra má být až 34 stupňů, to někam zalezu ☹

koblizek.janinka
10. čer 2010

A Asu vis jak jsme se bavily spolu o tech tydnech ... tak je to pry napr. 16T= od 15+0 do 15+6 😉

tereza1980
10. čer 2010

janinko, přesně tak, když jsme teď 13+5 tak jsem běžící 14tt nebo pro doktory i ukončený 13tt 😉 v sobotu skočíme už do patnáctého týdne, to letí

asus
10. čer 2010

@koblizek.janinka ja vim 😉

asus
10. čer 2010

@tereza1980 a ja pojedu 17 týden 😀 5 měsic

koblizek.janinka
10. čer 2010

Holky to me mrzi ,ze je vam spatne z toho horka 😔 ach jo... to je naprd 😖
Teri tak ja mam to mimi mladsi zase o tri dny...ja jen ze si to i myslim,tak jsem to zmenila at uz se neceho chytnu a nemam ty pocty vsude jinak 😉,ale stejne se mi narodi jak bude chtit,jestli bude po me tak o 14 dni pozdeji 😉 😵

tereza1980
10. čer 2010

to je tedy síla 😀 no já jsem ráda že mám 1. trimestr za sebou, i když nepřinesl očekávanou úlevu od nevolností tak přeci jen první metu jsme zvládli, mimi se udrželo, dle vyšetření je všechno ok tak to je hlavní, tak se mi udělá dobře třeba za měsíc 😨

koblizek.janinka
10. čer 2010

Holky jojo leti jako hrom... za chvili je po prazdninach a vite jak to vzdy pak sleti a jsou VESELE Vanoce 😵

tereza1980
10. čer 2010

já mám poradnu za 14 dní, tak uvidím, jeslti mi dr. udělá utz a koukne jak mimík vyrostl 😉 pak půjdu na konci července na ten velký utz ve 20tt do gennetu, to už snad uvidíme i co nám ta příroda nadělila 😀